Karta atleta

Export do excelu
  • Urbanová Michaela
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.48 h České Budějovice 16.11.2013
60 m 10.06 h České Budějovice 16.11.2013
vrhačský trojboj 1162 Sušice 24.04.2016
vrhačský čtyřboj 1401 Sušice 24.04.2016
hod diskem 1kg 28.85 České Budějovice 11.09.2016
hod kladivem 3kg 29.25 Kolín 26.08.2015
hod kladivem 4kg 29.90 České Budějovice 11.09.2016
hod oštěpem 500g 31.91 Sušice 26.04.2015
hod oštěpem 600g 29.92 Písek 22.05.2016
vrh koulí 3kg 13.29 Písek 24.05.2015
vrh koulí 3kg 12.50 h Praha-Strahov 24.01.2015
vrh koulí 4kg 11.54 Plzeň 04.06.2016
vrh koulí 4kg 11.64 h Praha-Stromovka 30.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) koule 4kg/Ž/F MB České Budějovice 10.54
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) disk 1kg/Ž/F MB České Budějovice 28.85
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kladivo 4kg/Ž/F MB České Budějovice 29.90
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) koule 4kg/U23Z 15 Kladno 10.47
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) koule 4kg/Ž/F 4 Bílina 10.96
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) disk 1kg/Ž/F 10 Bílina 26.28
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) kladivo 4kg/Ž/F 15 Bílina 28.93
14.08.2016 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) koule 4kg/Ž/F 6 Třebíč 10.28
14.08.2016 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) disk 1kg/Ž/F 8 Třebíč 24.43
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) koule 4kg/Ž 4 Tábor 11.01
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) koule 4kg/Jky/F 8 Třinec 11.13
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) koule 4kg/Ž 11 Tábor 11.21
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 4kg/Ž/F 5 Stará Boleslav 10.95
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) disk 1kg/Ž/F 10 Stará Boleslav 27.59
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kladivo 4kg/Ž/F 18 Stará Boleslav 25.95
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) koule 4kg/Ž Plzeň 11.54
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) disk 1kg/Ž 5 Plzeň 27.25
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) kladivo 4kg/Ž 7 Plzeň 27.79
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 600g/Ž 5 Plzeň 29.52
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) koule 4kg/Ž/F 5 Tábor 10.82
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) disk 1kg/Ž/F 10 Tábor 23.79
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) kladivo 4kg/Ž/F 15 Tábor 24.54
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) koule 4kg/Ž/F MB Písek 10.50
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) disk 1kg/Ž/F MB Písek 24.91
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) oštěp 600g/Ž/F MB Písek 29.92
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) koule 4kg/Ž 7 Praha-Děkanka 10.81
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž 13 Praha-Děkanka 20.13
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) kladivo 4kg/Ž 17 Praha-Děkanka 23.15
29.04.2016 1. páteční koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) koule 4kg/Jky Bechyně 11.12
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) koule 4kg/Jky Sušice 10.44
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) disk 1kg/Jky Sušice 18.67
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) kladivo 4kg/Jky Sušice 23.00
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) oštěp 600g/Jky Sušice 23.30
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh. čtyř/Jky Sušice 1401
24.04.2016 Veřejný vrhačský čtyřboj (TJ Sušice) vrh. tr./Jky Sušice 1162
24.04.2016 Vložený závod Vrhačského čtyřboje (TJ Sušice) disk 1kg/Jky Sušice 18.67
24.04.2016 Vložený závod Vrhačského čtyřboje (TJ Sušice) kladivo 4kg/Jky Sušice 23.00
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky/F 10 Praha-Stromovka 11.12
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky/F Praha-Stromovka 11.04
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) koule 4kg/Ž/F Praha-Stromovka 11.64
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Jky Praha-Stromovka 10.92
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 4kg/Ž Praha-Stromovka 10.91
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) koule 4kg/Ž/F Praha-Strahov 10.67