Karta atleta

Export do excelu
  • Petra Bělohlavová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 07.99 Nýřany 30.08.2017
100 m 12.50 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
150 m 19.51 Cheb 12.08.2015
150 m 19.32 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 26.39 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 26.05 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
300 m 43.93 Plzeň 16.08.2016
800 m 3:18.3 Plzeň 07.10.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 11.33 h Praha 05.02.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.86 Stříbro 28.05.2011
skok vysoký 1.20 Klatovy 16.06.2010
skok daleký 4.02 h Praha 05.02.2011
skok daleký 4.09 Klatovy 07.05.2016
vrh koulí 3kg 07.09 Klatovy 16.06.2012
hod oštěpem 600g 17.40 Klatovy 07.05.2016
pohár rozhlasu 0941 Klatovy 24.05.2011
hod kriketovým míčkem 31.02 Plzeň 07.10.2011
pětiboj 1959 Plzeň 07.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m 08.04 Domažlice 27.09.2016
100 m 12.50 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
200 m 26.39 h Praha-Stromovka 07.02.2016
200 m 26.05 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
300 m 43.93 Plzeň 16.08.2016
skok daleký 4.09 Klatovy 07.05.2016
hod oštěpem 600g 17.40 Klatovy 07.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2016 Krajské finále Corny - Domažlice (AC Domažlice) 60 m/Jky/B1 1 Domažlice 08.04
27.09.2016 Krajské finále Corny - Domažlice (AC Domažlice) 200 m/Jky/B1 1 Domažlice 26.30
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Jky/R3 3 České Budějovice 12.65
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Jky/FA 5 České Budějovice 12.53
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Jky/B2 4 České Budějovice 26.63
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/R2 2 Jablonec nad Nisou 12.59
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/FA 4 Jablonec nad Nisou 12.50
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B2 1 Jablonec nad Nisou 26.24
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/Ž/B3 2 Ústí nad Orlicí 12.53
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B2 7 Ústí nad Orlicí 26.05
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/U23Z/R3 6 Kladno 12.86
28.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23Z/R2 Kladno DNS
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R4 MB Bílina DNS
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 4 Plzeň 12.90
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/F 5 Plzeň 12.82
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 1 Plzeň 43.93
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 60 m/Ž/B1 7 Cheb 08.15
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 150 m/Ž/B2 Cheb DNS
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/R1 2 Třinec 12.58
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Jky/F 5 Třinec 12.65
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/R2 4 Třinec 26.24
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R1 7 Kolín 12.62
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B3 5 Kolín 26.31
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/F Plzeň 12.58
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B1 5 Plzeň 26.40
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/R4 MB Tábor 12.64
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B4 MB Tábor 26.34
25.05.2016 2. veřejné závody (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Ž/F 4 Plzeň 4.64
21.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 200 m/Ž/B2 MS Praha-Juliska 26.14
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R1 6 Plzeň 12.46
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FB 6 Plzeň 12.55
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Jky/R1 1 Klatovy 13.08
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Jky/F Klatovy 12.98
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) skok daleký/Jky/F 8 Klatovy 4.09
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) hod oštěpem 600g/Jky/F Klatovy 17.40
05.05.2016 1. veřejné závody (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Ž 5 Plzeň 4.64
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R3 5 Praha-Stromovka 08.06
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/R3 4 Praha-Stromovka 26.43
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R1 3 Praha-Stromovka 08.03
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/FA 5 Praha-Stromovka 08.04
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B3 2 Praha-Stromovka 26.39
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/R2 1 Praha-Stromovka 08.08
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Ž/FA Praha-Stromovka 08.01
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Ž/B2 2 Praha-Stromovka 26.43
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Jky/B1 2 Praha-Stromovka 08.06
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Jky/B1 1 Praha-Stromovka 26.55
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m/Ž/R1 3 Praha-Strahov 08.05
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 26.89