Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Bušinová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: Atletický klub Kyjov, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    800 m 1000 946
    akt. 21.09.2021
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 Přerov 28.09.2011
60 m 08.21 Hodonín 27.04.2013
60 m 08.08 h Bratislava 12.12.2015
100 m 12.91 Olomouc 08.05.2017
150 m 20.27 h Bratislava 09.02.2013
150 m 19.62 Břeclav 12.07.2017
200 m 26.17 Břeclav 02.07.2017
200 m 26.27 h Ostrava - Vítkovice 24.01.2019
300 m 41.15 h Bratislava 16.12.2017
300 m 41.69 Hodonín 27.04.2019
400 m 56.65 Třinec 26.06.2016
400 m 57.81 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2019
500 m 1:18.07 Břeclav 12.07.2017
500 m 1:17.19 h Bratislava 16.12.2017
600 m 1:40.74 h Bratislava 26.01.2013
600 m 1:38.19 Budapešť 28.09.2013
800 m 2:11.10 Třinec 11.06.2017
800 m 2:14.75 h Ostrava 16.02.2019
1000 m 3:07.53 Zlín 16.08.2014
60 m překážek (0.76/7.70) 11.72 Hranice 18.09.2011
60 m překážek (0.76/8.50) 10.37 h Bratislava 13.12.2014
skok vysoký 1.23 Hodonín 05.06.2011
skok vysoký 1.38 h Brno-Horníkova 21.12.2011
skok daleký 4.75 h Olomouc 17.01.2015
skok daleký 4.97 Uherské Hradiště 28.05.2016
vrh koulí 3kg 08.62 h Bratislava 13.12.2014
vrh koulí 4kg 08.80 Hodonín 23.04.2016
hod oštěpem 600g 24.74 Břeclav 10.05.2015
sprintérský trojboj 2459 Uherské Hradiště 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.26 Uherské Hradiště 28.09.2016
100 m 13.34 Uherské Hradiště 28.09.2016
200 m 26.27 Uherské Hradiště 28.05.2016
400 m 56.65 Třinec 26.06.2016
500 m 1:18.48 Hodonín 23.04.2016
800 m 2:25.46 h Praha-Stromovka 20.02.2016
800 m 2:18.84 Olomouc 03.09.2016
skok daleký 4.97 Uherské Hradiště 28.05.2016
vrh koulí 4kg 08.80 Hodonín 23.04.2016
hod oštěpem 600g 21.00 Vyškov 14.05.2016
sprintérský trojboj 2227 Uherské Hradiště 28.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/F Uherské Hradiště 08.26
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Uherské Hradiště 13.34
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/F Uherské Hradiště 26.59
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) sprintérský trojboj/Ž Uherské Hradiště 2227
18.09.2016 Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) 800 m/Ž/F Jihlava 2:20.63
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 2 Olomouc 58.02
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Olomouc) 800 m/Ž/F Olomouc 2:18.84
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/R2 3 Třinec 57.94
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Jky/F 5 Třinec 56.65
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Jky/B1 2 Břeclav 57.80
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 3 Uherské Hradiště 26.27
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B1 2 Uherské Hradiště 58.23
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) skok daleký/Ž/F 5 Uherské Hradiště 4.97
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B2 1 Vyškov 26.62
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 400 m/Ž/B3 1 Vyškov 58.40
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) hod oštěpem 600g/Ž/F 14 Vyškov 21.00
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Ž/F Hodonín 08.36
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) 500 m/Ž/F Hodonín 1:18.48
23.04.2016 Okresní přebor (Atletický klub Hodonín,z.s.) vrh koulí 4kg/Jky Hodonín 08.80
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Jky/R1 4 Praha-Stromovka 2:25.46
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B Ostrava DNS
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/B2 Ostrava DNS
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) skok vysoký/Jky/F Ostrava DNS
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) skok daleký/Jky/F Ostrava DNS
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) vrh koulí 4kg/Jky/F Ostrava DNS
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj hala [Z]/Jky/F Ostrava DNP