Karta atleta

Export do excelu
  • Resslerová Kateřina
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.78 h Otrokovice 01.02.2012
60 m 08.32 Litomyšl 04.06.2013
60 m 08.26 h Ostrava 07.01.2017
100 m 12.76 Uherské Hradiště 14.05.2016
150 m 20.13 Opava 12.08.2014
200 m 25.92 Olomouc 08.05.2016
200 m 26.92 h Ostrava 04.02.2017
300 m 43.45 Opava 12.08.2014
400 m 62.49 Třinec 31.05.2014
600 m 1:54.08 Domažlice 07.06.2011
800 m 2:32.27 Stará Boleslav 24.05.2013
800 m 2:30.26 h Ostrava 23.01.2016
40 yardů př. 07.67 h Otrokovice 23.02.2011
60 m překážek 10.4 Uherské Hradiště 02.06.2011
60 m překážek 09.14 h Praha-Stromovka 06.02.2015
100 m překážek 14.92 Třinec 07.06.2015
200 m překážek 31.39 Uherské Hradiště 15.09.2013
300 m překážek 45.55 Ostrava 20.06.2015
400 m překážek 65.86 Hodonín 13.06.2015
sprintérský trojboj 2173 Uherské Hradiště 28.09.2015
pětiboj 2345 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj hala 3116 h Praha-Stromovka 06.02.2015
sedmiboj 4091 Stará Boleslav 24.05.2013
hod oštěpem 500g 24.51 Třinec 20.05.2012
hod kriketovým míčkem 36.30 Uherské Hradiště 02.06.2011
vrh koulí 3kg 08.62 Třinec 27.04.2013
vrh koulí 3kg 09.29 h Praha-Stromovka 06.02.2015
vrh koulí 4kg 07.89 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 5.15 Třinec 03.06.2017
skok daleký 5.50 h Ostrava 06.02.2016
skok vysoký 1.50 Stará Boleslav 24.05.2013
skok vysoký 1.53 h Brno 18.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Dky/F1 12 Břeclav 1.40
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Dky/F 7 Břeclav 4.92
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/F 4 Uherské Hradiště 08.60
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F 4 Uherské Hradiště 13.84
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/F 4 Uherské Hradiště 28.07
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) sprint. tr/Ž 4 Uherské Hradiště 1927
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo výška/Ž Uherské Hradiště 1.48
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo dálka/Ž Uherské Hradiště 5.16
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R2 6 Olomouc 13.78
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m př./Ž/B1 5 Olomouc 17.90
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) dálka/Ž 8 Olomouc 4.93
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Jky/R3 5 Třinec 26.29
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) dálka/Jky/F 12 Třinec 5.03
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 2 Třinec 13.01
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FA Třinec 12.87
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Ž/B1 1 Třinec 15.95
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) dálka/Ž/F 5 Třinec 5.27
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/R1 3 Břeclav 13.10
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/F Břeclav 12.89
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky/F Břeclav 5.20
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Jky/R1 2 Uherské Hradiště 12.57
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Jky/FA Uherské Hradiště 12.80
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B2 2 Břeclav 26.49
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 10 Břeclav 5.20
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m př./Jky/B1 2 Břeclav 67.20
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Jky/F Břeclav 5.47
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/R2 2 Uherské Hradiště 12.76
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/FA 5 Uherské Hradiště 12.62
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B2 4 Uherské Hradiště 26.02
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Jky/B2 2 Olomouc 25.92
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) dálka/Jky 13 Olomouc 4.58
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Žky/B4 MB Uherské Hradiště 18.81
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) dálka/Jky/F MB Uherské Hradiště 5.22
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/F Uherské Hradiště 07.95
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 150 m/Ž/F Uherské Hradiště 19.55
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Jky/F 11 Praha-Stromovka 5.19
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/F Ostrava 09.44
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.50
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B 3 Ostrava 2:30.26
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/B1 4 Ostrava 09.64
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) výška/Jky/F 4 Ostrava 1.50
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.24
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) koule 4kg/Jky/F 5 Ostrava 07.89
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj h/Jky/F Ostrava 3110
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/F Ostrava 09.38
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Jky/F Ostrava 5.35