Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Jonášová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Habásko Petr
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    400 m př. 179 1063
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
1 - - - - - 1 1 - - 1 - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- 1 - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.29 Sušice 14.05.2013
60 m 07.97 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 12.76 Pardubice 13.09.2014
150 m 18.79 h Praha - Strahov 10.01.2017
150 m 18.85 Pliezhausen 12.05.2019
200 m 25.15 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 25.51 České Budějovice 20.05.2017
300 m 40.73 Sušice 12.05.2015
300 m 39.59 h Praha - Stromovka 17.01.2017
400 m 55.50 h Praha - Stromovka 04.02.2017
400 m 56.07 Praha - Juliska 13.05.2017
500 m 1:14.53 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:34.45 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:33.50 Litomyšl 04.06.2013
800 m 2:12.50 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.3 Plzeň 07.10.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.56 h Praha-Strahov 19.01.2013
100 m překážek (0.76/8.20) 18.82 Klatovy 05.05.2012
200 m překážek (0.76) 30.87 Tábor 14.09.2013
300 m překážek (0.76) 44.50 Plzeň 07.06.2014
300 m překážek 42.9 Pliezhausen 12.05.2019
400 m překážek (0.76) 62.60 Bielsko-Biala 30.05.2015
400 m překážek (0.76) 59.12 Tábor 17.06.2016
skok vysoký 1.20 Klatovy 05.05.2012
skok daleký 3.55 h Praha-Stromovka 01.03.2010
skok daleký 4.21 Břeclav 15.06.2012
vrh koulí 3kg 07.98 Břeclav 15.06.2012
hod diskem 1kg 15.61 Sušice 24.09.2011
hod oštěpem 500g 22.56 Domažlice 09.06.2012
hod kriketovým míčkem 33.53 Plzeň 07.10.2011
pětiboj 1994 Plzeň 07.10.2011
sedmiboj [Zky] 3092 Klatovy 05.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.18 h Ostrava 14.01.2016
100 m 12.84 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
200 m 25.39 h Praha-Stromovka 06.02.2016
300 m 40.71 h Praha-Strahov 22.01.2016
400 m 56.25 h Praha-Stromovka 20.02.2016
400 m překážek (0.76) 59.12 Tábor 17.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m překážek (0.76)/Jky/B1 2 České Budějovice 61.99
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/R2 3 Jablonec nad Nisou 12.84
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/FB 6 Jablonec nad Nisou 13.67
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 6 Ústí nad Orlicí 62.26
31.08.2016 Mítink Diamantové ligy IAAF 400 m překážek (0.76)/U23Z 7 Curych 62.02
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/U23Z/R1 1 Kladno 62.73
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m překážek (0.76)/U23Z/F Kladno 62.31
19.07.2016 MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ 400 m překážek (0.76)/Jky/R1 7 Bydhošť 60.33
01.07.2016 Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko juniorů a juniorek 400 m překážek (0.76)/Jky Miskolc 60.39
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Jky/R1 1 Třinec 61.20
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Jky/F Třinec 59.65
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/R2 2 Tábor 59.12
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/F 4 Tábor 59.34
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 5 Kolín 60.10
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 4 Praha-Strahov 60.59
25.05.2016 Krajský přebor mužů a žen (AK Bílina) 400 m překážek (0.76)/Ž/F MS Bílina 60.30
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 6 Plzeň 60.56
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/R1 4 Ostrava 25.66
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Ž/R4 2 Ostrava 56.70
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/R3 1 Praha-Stromovka 56.89
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Jky/F Praha-Stromovka 56.25
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Jky/B1 3 Praha-Stromovka 25.39
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/Ž/B1 1 Praha-Stromovka 56.80
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 40.71
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/B1 5 Ostrava 08.18
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B3 1 Ostrava 25.89