Karta atleta

Export do excelu
  • Magdalena Burdová
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h České Budějovice 10.03.2012
60 m 08.30 h Praha-Strahov 21.01.2012
60 m 08.22 České Budějovice 19.05.2013
100 m 13.39 České Budějovice 09.06.2013
150 m 20.44 h Praha-Strahov 05.02.2012
150 m 20.04 České Budějovice 19.05.2013
200 m 27.50 h Praha-Strahov 25.01.2014
200 m 26.59 Vlašim 11.06.2016
300 m 43.16 České Budějovice 19.05.2013
300 m 42.92 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 58.95 Vlašim 11.06.2016
400 m 58.88 h Praha - Stromovka 17.02.2018
500 m 1:22.24 h Highland 09.02.2019
600 m 1:37.65 h Maryville 22.02.2020
800 m 2:28.23 h Praha-Strahov 01.02.2014
800 m 2:22.36 Sušice 06.05.2017
1000 m 3:42.96 Tábor 09.10.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 09.99 České Budějovice 25.09.2011
60 m překážek (0.76/7.70) 10.32 h České Budějovice 12.11.2011
60 m překážek (0.76/8.50) 09.43 h Praha-Stromovka 14.02.2015
60 m překážek (0.84) 09.67 h Praha - Stromovka 27.01.2018
100 m překážek (0.76/8.50) 15.73 Olomouc 26.09.2015
100 m překážek (0.84) 15.89 Vlašim 11.06.2016
200 m překážek (0.76) 31.21 Olomouc 01.07.2012
300 m překážek 46.46 Sušice 21.05.2014
400 m překážek (0.76) 62.64 České Budějovice 20.05.2017
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 27.03.2010
skok vysoký 1.15 Nová Včelnice 09.05.2010
skok o tyči 2.64 Jablonec nad Nisou 10.09.2016
skok daleký 4.55 České Budějovice 22.05.2011
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 28.01.2012
vrh koulí 3kg 04.37 h Praha-Strahov 17.01.2009
hod kriketovým míčkem 37.70 České Budějovice 25.09.2011
pětiboj 2718 České Budějovice 25.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 26.59 Vlašim 11.06.2016
400 m 58.95 Vlašim 11.06.2016
800 m 2:31.69 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m překážek (0.84) 09.70 h Praha-Stromovka 30.01.2016
100 m překážek (0.84) 15.89 Vlašim 11.06.2016
400 m překážek (0.76) 62.74 Třinec 26.06.2016
skok o tyči 2.64 Jablonec nad Nisou 10.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 200 m/Ž/B1 MB České Budějovice 26.97
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok o tyči/Ž/F MB České Budějovice 2.60
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B2 Jablonec nad Nisou DQ
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) skok o tyči/Jky/F 6 Jablonec nad Nisou 2.64
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Jky/B1 4 Písek 27.38
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) skok o tyči/Jky/F Písek 2.50
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Pacov 16.27
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Pacov 66.43
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/Ž/F 5 Pacov 2.00
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m překážek (0.84)/Jky/R2 4 Třinec 16.09
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Jky/R2 1 Třinec 64.44
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m překážek (0.76)/Jky/F Třinec 62.74
18.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/R2 4 Tábor 62.90
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B2 1 Vlašim 26.59
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/B1 2 Vlašim 58.95
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Vlašim 15.89
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Plzeň 15.91
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.76)/Ž/F Plzeň 63.37
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Ž/B1 2 Jihlava 16.16
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 400 m překážek (0.76)/Ž/B1 1 Jihlava 63.84
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 400 m překážek (0.76)/Ž/F MB Písek 64.26
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Jky/R2 6 Praha-Stromovka 09.70
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 2:31.69
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.84)/Ž/B2 1 Praha-Stromovka 09.70
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.84)/Jky/B1 3 Ostrava 09.78