Karta atleta

Export do excelu
  • Burdová Magdalena
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.21 h České Budějovice 10.3.2012
60 m 08.22 České Budějovice 19.5.2013
60 m 08.30 h Praha-Strahov 28.1.2012
100 m 13.39 České Budějovice 9.6.2013
150 m 20.04 České Budějovice 19.5.2013
150 m 20.44 h Praha-Strahov 5.2.2012
200 m 26.59 Vlašim 11.6.2016
200 m 27.50 h Praha-Strahov 25.1.2014
300 m 43.16 České Budějovice 19.5.2013
300 m 42.92 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 58.95 Vlašim 11.6.2016
400 m 58.88 h Praha - Stromovka 17.2.2018
500 m 1:22.24 h Highland 9.2.2019
600 m 1:38.91 h Pittsburg 15.2.2019
800 m 2:22.36 Sušice 6.5.2017
800 m 2:28.23 h Praha-Strahov 1.2.2014
1000 m 3:42.96 Tábor 9.10.2011
60 m překážek 09.99 České Budějovice 25.9.2011
60 m překážek 09.43 h Praha-Stromovka 14.2.2015
100 m překážek 15.73 Olomouc 26.9.2015
200 m překážek 31.21 Olomouc 30.6.2012
300 m překážek 46.46 Sušice 21.5.2014
400 m překážek 62.64 České Budějovice 20.5.2017
pětiboj 2718 České Budějovice 25.9.2011
hod kriketovým míčkem 37.70 České Budějovice 25.9.2011
vrh koulí 3kg 04.37 h Praha-Strahov 17.1.2009
skok daleký 4.55 České Budějovice 22.5.2011
skok daleký 4.88 h Praha-Strahov 28.1.2012
skok o tyči 2.64 Jablonec nad Nisou 10.9.2016
skok vysoký 1.15 Nová Včelnice 9.5.2010
skok vysoký 1.25 h České Budějovice 27.3.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.55 h Crete 12.1.2019
200 m 27.24 Bolivar 6.4.2019
200 m 28.35 h Crete 12.1.2019
400 m 60.33 Bolivar 6.4.2019
500 m 1:22.24 h Highland 9.2.2019
600 m 1:38.91 h Pittsburg 15.2.2019
800 m 2:30.48 h Lawrence 25.1.2019
60 m překážek 09.67 h Crete 2.2.2019
100 m překážek 15.79 El Dorado 2.5.2019
400 m překážek 63.05 Hobbs 16.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovic) 200 m/Ž/B1 MB České Budějovice 26.97
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovic) tyč/Ž/F MB České Budějovice 2.60
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B2 Jablonec nad Nisou DQ
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Jky/F 6 Jablonec nad Nisou 2.64
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) 200 m/Jky/B1 4 Písek 27.38
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek) tyč/Jky/F Písek 2.50
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B1 2 Pacov 16.27
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./Ž/B1 1 Pacov 66.43
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Ž/F 5 Pacov 2.00
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m př./Jky/R2 4 Třinec 16.09
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Jky/R2 1 Třinec 64.44
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m př./Jky/F Třinec 62.74
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z.s.) 400 m př./Ž/R2 4 Tábor 62.90
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B2 1 Vlašim 26.59
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 400 m/Ž/B1 2 Vlašim 58.95
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Ž/B1 2 Vlašim 15.89
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Ž/F 4 Plzeň 15.91
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m př./Ž/F Plzeň 63.37
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m př./Ž/B1 2 Jihlava 16.16
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 400 m př./Ž/B1 1 Jihlava 63.84
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek) 400 m př./Ž/F MB Písek 64.26
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Jky/R2 6 Praha-Stromovka 09.70
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 800 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 2:31.69
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m př./Ž/B2 1 Praha-Stromovka 09.70
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/B1 3 Ostrava 09.78