Karta atleta

Export do excelu
  • Fuksová Karolína
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.31 h Otrokovice 22.01.2015
50 m 07.14 Jihlava 17.08.2013
60 m 08.08 Blansko 26.04.2015
60 m 07.93 h Praha-Strahov 17.01.2015
100 m 12.68 Třinec 07.06.2015
150 m 19.15 Brno 22.07.2019
150 m 19.90 h Ostrava 13.01.2018
200 m 26.28 Trnava 25.08.2019
200 m 27.26 h Ostrava 20.01.2018
300 m 42.41 Brno 22.07.2019
300 m 43.90 h Ostrava 13.01.2018
400 m 59.13 Brno 26.07.2019
400 m 60.63 h Ostrava 20.01.2018
600 m 1:54.98 Jihlava 16.05.2011
800 m 2:19.93 Ostrava - Vítkovice 28.09.2017
800 m 2:49.99 h Praha-Strahov 16.01.2011
1500 m 5:10.10 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
1500 m 5:10.62 h Ostrava 18.02.2017
60 m překážek 11.36 Praha 27.05.2011
60 m překážek 11.32 h Praha 02.12.2012
100 m překážek 17.87 Pacov 11.05.2013
400 m překážek 68.11 Hodonín 02.06.2019
sprintérský trojboj 2288 Třebíč 03.06.2014
pětiboj 2208 Praha 27.05.2011
sedmiboj 3149 Pacov 11.05.2013
hod diskem 1kg 14.81 Pacov 08.09.2012
hod kladivem 3kg 19.68 Třebíč 27.04.2013
hod oštěpem 500g 17.76 Třebíč 11.05.2012
hod oštěpem 600g 16.16 Pacov 10.09.2011
hod kriketovým míčkem 24.20 Třebíč 01.10.2011
vrh koulí 3kg 07.34 Pacov 11.05.2013
skok daleký 4.65 Südstadt 05.10.2014
skok daleký 5.05 h Otrokovice 22.01.2015
trojskok 10.59 Břeclav 30.05.2015
trojskok 11.05 h Praha-Strahov 17.01.2015
skok vysoký 1.25 Pacov 11.05.2013
skok vysoký 1.20 h Jihlava 09.02.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.96 Uherské Hradiště 22.06.2019
150 m 19.15 Brno 22.07.2019
200 m 26.28 Trnava 25.08.2019
300 m 42.41 Brno 22.07.2019
400 m 59.13 Brno 26.07.2019
400 m 60.87 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
100 m překážek 18.29 Uherské Hradiště 22.06.2019
400 m překážek 68.11 Hodonín 02.06.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 100 m/Ž/B1 3 Hodonín 13.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) 200 m/Ž/B1 5 Hodonín 27.68
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AK Hodonín) trojskok/Ž/F 4 Hodonín 10.24
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/R1 2 Břeclav 13.04
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/F 4 Břeclav 13.01
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B2 2 Břeclav 27.24
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky/F 7 Břeclav 10.06
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/B1 4 Uherské Hradiště 13.12
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/B1 6 Uherské Hradiště 27.49
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) trojskok/Ž/F 6 Uherské Hradiště 10.26
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Jky/B3 1 Břeclav 13.07
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Jky/B4 1 Břeclav 27.26
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 100 m/Ž/B1 3 Vyškov 13.73
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina F (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 200 m/Ž/B1 4 Vyškov 28.39
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Jky/B3 1 Olomouc 13.31
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Jky/B2 5 Olomouc 27.34
01.05.2016 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Přerov 44.38
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Jky/R3 6 Praha-Stromovka 08.08
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/Ž/R1 4 Bratislava 08.22
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/Ž/FB Bratislava 08.12
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ trojskok/Ž 8 Bratislava 09.79
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/R1 3 Ostrava 08.11
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/F 5 Ostrava 08.03
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 8 Ostrava 10.45
30.01.2016 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaže olympijských nádejí krajín Vyšehradskej skupiny v atletike 60 m/Jky/B3 1 Bratislava 08.09
30.01.2016 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaže olympijských nádejí krajín Vyšehradskej skupiny v atletike 60 m/Jky/B10 4 Bratislava 08.06
23.01.2016 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Ž/R4 1 Olomouc 08.12
23.01.2016 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Ž/FA 4 Olomouc 08.14
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/Jky/B1 6 Ostrava 08.19