Karta atleta

Export do excelu
  • Polášková Šárka
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: AC Slovácká Slavia Uherské Hradiště
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.10 h Otrokovice 01.02.2012
60 m 08.76 Uherské Hradiště 24.04.2013
60 m 08.95 h Olomouc 19.01.2019
100 m 14.98 Uherské Hradiště 28.09.2012
150 m 21.14 Třinec 27.04.2013
200 m 31.94 Uherské Hradiště 28.09.2012
300 m 55.05 Hodonín 03.10.2010
800 m 2:43.09 Třinec 27.04.2013
800 m 3:08.61 h Ostrava 23.01.2016
40 yardů př. 07.96 h Otrokovice 23.02.2011
60 m překážek 12.6 Uherské Hradiště 02.06.2011
60 m překážek 10.01 h Praha-Stromovka 07.02.2014
100 m překážek 16.47 Stará Boleslav 24.05.2013
200 m překážek 35.89 Šumperk 22.09.2012
sprintérský trojboj 1623 Uherské Hradiště 28.09.2017
středoškolský pohár 1306 Kroměříž 19.09.2017
pětiboj 1792 Uherské Hradiště 02.06.2011
pětiboj hala 2921 h Praha-Stromovka 07.02.2014
sedmiboj 4057 Stará Boleslav 24.05.2013
vrhačský trojboj 1226 Uherské Hradiště 28.09.2018
hod diskem 1kg 22.35 Uherské Hradiště 28.09.2018
hod oštěpem 500g 31.83 Uherské Hradiště 19.08.2015
hod oštěpem 600g 30.47 Uherské Hradiště 12.04.2017
hod kriketovým míčkem 36.15 Uherské Hradiště 02.06.2011
vrh koulí 3kg 10.48 Břeclav 10.05.2015
vrh koulí 3kg 09.61 h Praha-Stromovka 07.02.2014
vrh koulí 4kg 09.46 Uherské Hradiště 03.05.2014
vrh koulí 4kg 08.90 h Ostrava 23.01.2016
skok daleký 5.40 Uherské Hradiště 05.05.2013
skok daleký 5.28 h Praha-Stromovka 07.02.2014
trojskok 11.59 Ostrava - Vítkovice 17.06.2018
trojskok 11.43 h Olomouc 19.01.2019
skok o tyči 2.47 Třinec 02.06.2012
skok o tyči 2.36 h Olomouc 21.02.2012
skok vysoký 1.78 Uherské Hradiště 12.06.2013
skok vysoký 1.73 h Praha - Strahov 21.12.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo výška/Ž Uherské Hradiště 1.52
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo dálka/Ž 5 Uherské Hradiště 4.98
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) výška/Ž 6 Olomouc 1.57
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) trojskok/Ž 5 Olomouc 10.70
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) výška/Jky/F 11 Třinec 1.56
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) trojskok/Jky/F 14 Třinec 10.59
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) výška/Ž/F Třinec 1.51
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) trojskok/Ž/F 5 Třinec 10.43
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Jky/F Břeclav 1.55
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky/F 6 Břeclav 10.45
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) výška/Jky/F Uherské Hradiště 1.50
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Ž/F 7 Břeclav 1.52
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Ž/F 6 Břeclav 10.91
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Jky/F 4 Břeclav 1.55
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) trojskok/Jky/F 6 Břeclav 10.67
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) výška/Ž/F 4 Uherské Hradiště 1.50
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) výška/Jky 5= Olomouc 1.54
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) trojskok/Jky 8 Olomouc 10.10
04.05.2016 Krajský přebor staršího a mladšího žactva Zlínského kraje (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) výška/Jky/F MB Uherské Hradiště 1.55
20.04.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) dálka/Ž Uherské Hradiště 4.78
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Jky/F 13 Praha-Stromovka 10.72
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) výška/Jky/F 4 Ostrava 1.53
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Jky/F 5 Ostrava 10.76
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 800 m/Jky/B 8 Ostrava 3:08.61
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 60 m př./Jky/B2 2 Ostrava 10.87
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) výška/Jky/F Ostrava 1.59
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) dálka/Jky/F 6 Ostrava 4.69
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) koule 4kg/Jky/F Ostrava 08.90
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) pětiboj h/Jky/F 6 Ostrava 2506
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) výška/Ž/F 12 Ostrava 1.55
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) dálka/Jky/F 7 Ostrava 4.73