Karta atleta

Export do excelu
  • Burda Rafaela
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.69 Vídeň 4.5.2018
60 m 08.54 h Wien 14.1.2017
100 m 13.84 Pacov 11.5.2014
150 m 20.79 Pacov 13.7.2013
200 m 28.69 Pacov 7.6.2014
400 m 69.9 České Lípa 2.8.2014
800 m 2:51.62 Pacov 13.7.2013
1500 m 7:51.3 České Lípa 2.8.2014
50 m překážek 08.41 h Schielleiten 25.1.2014
60 m překážek 10.03 h Bratislava 13.2.2016
100 m překážek 15.99 Jihlava 23.5.2015
200 m překážek 32.87 Jihlava 8.6.2013
300 m překážek 50.97 Třebíč 2.5.2015
sedmiboj 3260 Pacov 13.7.2013
desetiboj 3802 České Lípa 2.8.2014
hod diskem 1kg 19.91 České Lípa 2.8.2014
hod oštěpem 500g 23.70 České Lípa 2.8.2014
hod oštěpem 600g 20.56 Pacov 15.7.2017
vrh koulí 3kg 08.90 České Lípa 2.8.2014
vrh koulí 4kg 07.30 Pacov 15.7.2017
skok daleký 4.90 Pacov 7.6.2014
skok daleký 4.65 h Praha-Strahov 17.1.2015
trojskok 10.54 Jihlava 28.5.2016
trojskok 10.42 h Jablonec nad Nisou 8.3.2014
skok o tyči 3.50 St.Pölten 17.6.2017
skok o tyči 3.52 h Linz 12.2.2017
skok vysoký 1.40 Pacov 7.6.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.98 h Ostrava - Vítkovice 5.1.2019
60 m překážek 10.28 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019
trojskok 10.07 Třebíč 2.6.2019
skok o tyči 2.95 Třebíč 18.5.2019
skok o tyči 3.27 h Ostrava - Vítkovice 2.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B1 3 Pacov 17.58
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Ž/F Pacov 3.40
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/Ž/F Pacov 10.15
15.08.2016 5. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) tyč/Ž Brno 3.27
01.08.2016 3. pondělní prázdninový mítink na Vojtové (AC Moravská Slavia Brno) tyč/Ž Brno 3.34
30.07.2016 Österr. Staatsmeisterschaften tyč/Ž 5 Rif 3.40
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Ž/B2 2 Pacov 16.10
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) tyč/Jky Pacov 3.23
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Jky Pacov DNS
25.06.2016 WLV Meisterschaften U18 bis AK tyč/Dky 4 Vídeň 3.40
25.06.2016 WLV Meisterschaften U18 bis AK trojskok/Dky 6 Vídeň 10.15
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Ž/B1 5 Vlašim 16.98
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) tyč/Ž/F Vlašim 3.33
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) trojskok/Ž/F 4 Vlašim 10.35
05.06.2016 Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) 100 m př./Ž/F Jihlava 16.24
05.06.2016 Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) tyč/Ž Jihlava 3.30
05.06.2016 Krajský přebor Vysočiny mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) trojskok/Ž Jihlava DNS
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m př./Ž/B1 3 Jihlava 16.99
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) tyč/Ž/F Jihlava 3.43
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) trojskok/Ž/F Jihlava 10.54
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m př./Jky/B1 MB Břeclav 16.22
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) tyč/Dky/F MB Břeclav 3.22
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m př./Ž/B1 2 Sušice 16.55
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) tyč/Ž/F Sušice 3.35
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) trojskok/Ž/F Sušice 10.42
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m př./Jky/F Vlašim 17.10
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) tyč/Jky/F Vlašim 3.20
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) trojskok/Jky/F 4 Vlašim 10.07
30.04.2016 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) tyč/Jky/F Jihlava 2.80
30.04.2016 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Jihlava) dálka/Jky/F Jihlava 4.72
20.02.2016 Öst. Staatsmeisterschaft tyč/Ž 4 Linec 3.40
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m př./Ž/B1 7 Bratislava 10.03
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ tyč/Ž Bratislava 3.20
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ trojskok/Ž 6 Bratislava 10.17
20.01.2016 3. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N.) tyč/Ž Jablonec nad Nisou 3.20
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 60 m př./Ž/B1 4 Praha-Strahov 10.04
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) tyč/Ž/F 5 Praha-Strahov 3.10
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) trojskok/Ž/F 7 Praha-Strahov 10.26
09.01.2016 STLV Indoor ONE 2016 tyč/Ž 7 Schielleiten 3.10
06.01.2016 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) tyč/Ž/F Jablonec nad Nisou 3.00
06.01.2016 1. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Ž/F Jablonec nad Nisou 4.44