Karta atleta

Export do excelu
  • Štefka Marek
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 05.12.2018
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.15 Přerov 28.09.2015
60 m 08.17 h Bratislava 17.01.2015
100 m 13.03 Přerov 28.09.2015
200 m 23.87 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
200 m 24.72 h Bratislava 13.02.2016
300 m 37.96 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 52.00 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
400 m 53.52 h Bratislava 13.02.2016
600 m 1:28.64 h Bratislava 30.01.2016
800 m 1:59.43 Ostrava 24.09.2016
800 m 2:00.36 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m překážek 39.82 Třinec 25.06.2016
400 m překážek 55.32 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
sprintérský trojboj 1521 Přerov 28.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/B1 5 Ostrava 1:59.43
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dci/F MB Třinec 41.44
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/M/B2 4 Olomouc 55.44
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dci/R2 3 Třinec 39.82
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B1 Třinec DNS
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 800 m/M/F 7 Třinec 2:00.69
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m př./Dci/B2 1 Břeclav 39.83
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 400 m př./Dci/F Uherské Hradiště 57.22
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/M/F 5 Břeclav 2:00.02
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B2 MB Břeclav 52.77
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dci/F MB Břeclav 2:00.74
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/B1 7 Uherské Hradiště 2:03.32
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dci/B2 6 Olomouc 24.96
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 300 m př./Dci/B1 7 Olomouc 42.11
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/R1 1 Praha-Stromovka 2:04.30
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/Dci/F Praha-Stromovka 2:00.36
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 200 m/Dci/B1 2 Bratislava 24.72
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 400 m/Dci/B1 3 Bratislava 53.52
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/B1 3 Ostrava 2:02.27
30.01.2016 Mezinárodní mítink (do 19 let) - Súťaže olympijských nádejí krajín Vyšehradskej skupiny v atletike 600 m/J/B1 3 Bratislava 1:28.64
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B2 1 Ostrava 24.79
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 800 m/Dci/B2 1 Ostrava 2:04.23
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/J/B6 4 Ostrava 24.88
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 400 m/J/B4 1 Ostrava 53.78