Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Krýsl
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Domažlice, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.68 Klatovy 05.05.2012
60 m 08.80 h Praha-Strahov 27.01.2013
150 m 20.03 Klatovy 10.05.2014
200 m 26.40 Písek 05.09.2015
300 m 44.72 h Praha-Strahov 27.01.2013
300 m 41.61 Písek 06.09.2014
400 m 56.26 Písek 03.09.2016
600 m 1:51.7 Plzeň 16.05.2012
800 m 2:04.70 h Praha - Stromovka 17.01.2017
800 m 2:03.11 Domažlice 06.06.2020
1000 m 2:44.27 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
1000 m 2:38.94 Monako 12.07.2019
1500 m 4:14.84 h Vídeň 11.02.2018
1500 m 4:09.83 Domažlice 17.08.2019
1 anglická míle 4:34.86 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
2000 m 6:18.42 Vlašim 14.06.2014
2000 m 5:57.02 h Praha-Strahov 11.01.2019
3000 m 08:55.13 Domažlice 19.06.2020
3000 m 09:00.79 h Praha - Stromovka 09.02.2021
5000 m 15:41.88 Praha - Eden 08.09.2019
10000 m 33:14.56 Slavkov u Brna 27.06.2020
10 km silnice 34:11 Praha - Běchovice 27.09.2020
půlmaratón 1:19:57 Ostřešany 10.04.2021
hodinovka běh 15743 Plzeň 25.08.2013
60 m překážek (0.76) 13.82 h Praha-Strahov 11.02.2012
60 m překážek (0.76) 13.0 Klatovy 29.05.2012
2000 m překážek (0.84) 7:01.92 Tábor 06.06.2015
skok vysoký 1.15 Plzeň 16.05.2012
skok daleký 4.04 Sušice 21.05.2013
hod kriketovým míčkem 36.22 Klatovy 05.05.2012
pětiboj 1012 Klatovy 05.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 56.26 Písek 03.09.2016
800 m 2:07.72 h Praha-Stromovka 02.02.2016
1000 m 2:43.87 Cheb 02.08.2016
1500 m 4:24.38 h Praha-Strahov 16.01.2016
1500 m 4:19.72 Stará Boleslav 11.06.2016
1 anglická míle 4:49.99 Klatovy 04.05.2016
3000 m 09:27.18 h Ostrava 14.01.2016
3000 m 09:30.12 Tábor 19.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Dci 25 Praha 14:46
15.09.2016 Bělská míle a rámcové atletické závody (TJ Start Bělá nad Radbuzou) 1 anglická míle/Dci/F 4 Bělá nad Radbuzou 4:53.11
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 1500 m/J/F 7 Jablonec nad Nisou 4:25.05
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 400 m/J/F 4 Písek 56.26
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 1500 m/J/F Písek 4:29.34
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 3000 m/M/F 12 Bílina 09:49.29
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/M/B3 6 Plzeň 4:21.59
02.08.2016 Velká cena města Chebu v atletice (SKP Union Cheb - klub atletiky) 1000 m/M/B2 5 Cheb 2:43.87
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dci/F 10 Třinec 4:23.29
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m/Dci 8 Tábor 09:30.12
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 1500 m/M/F 15 Stará Boleslav 4:19.72
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F 5 Plzeň 4:28.53
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 3000 m/M/F 6 Plzeň 09:48.85
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 1500 m/M/F 13 Tábor 4:22.32
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 1500 m/M/F 12 Praha-Děkanka 4:22.61
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 3000 m/J/F Klatovy 10:02.97
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 1 anglická míle/M/F 5 Klatovy 4:49.99
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 14 Praha-Stromovka 4:29.34
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dci/F 14 Praha-Stromovka 09:54.30
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 2:07.72
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 1500 m/M/B1 9 Praha-Stromovka 4:30.76
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 3000 m/M/F 5 Praha-Stromovka 09:27.60
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 1500 m/Dci/F Praha-Strahov 4:24.38
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 3000 m/J/B 5 Ostrava 09:27.18