Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Podešva
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.39 h Ostrava 16.02.2013
60 m 09.88 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013
300 m 50.99 Ostrava-Vítkovice 02.10.2013
600 m 1:33.05 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
800 m 2:18.21 h Jablonec nad Nisou 17.01.2015
800 m 2:00.49 Litomyšl 20.05.2018
1500 m 4:46.34 h Jablonec nad Nisou 13.01.2015
1500 m 4:12.16 Olomouc 05.05.2018
2000 m 5:58.54 h Ostrava 17.01.2017
3000 m 09:14.07 Ostrava 24.09.2016
3000 m 09:13.21 h Ostrava 08.02.2017
5000 m 15:57.44 Vyškov 16.06.2018
10000 m 34:33.04 Jičín 01.07.2017
1500 m překážek 4:55.39 Plzeň 20.09.2014
2000 m překážek (0.84) 6:51.86 Třinec 23.05.2015
skok vysoký 1.42 h Ostrava 14.12.2013
skok daleký 3.52 Ostrava 17.05.2012
skok daleký 3.78 h Ostrava 16.02.2013
hod kriketovým míčkem 33.47 Ostrava 17.05.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
600 m 1:33.05 Ostrava-Vítkovice 23.08.2016
800 m 2:08.54 Hranice 11.06.2016
1500 m 4:19.73 Hranice 28.05.2016
3000 m 10:02.97 h Ostrava 23.02.2016
3000 m 09:14.07 Ostrava 24.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Dci 5 Praha 13:51
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F Ostrava 09:14.07
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 3000 m/Dci/F Třinec 09:20.55
03.09.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 1500 m/M/F 5 Šumperk 4:25.60
23.08.2016 Vítkovický stýpl (SSK Vítkovice) 600 m/M 10 Ostrava-Vítkovice 1:33.05
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m/Dci 5 Tábor 09:17.47
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (SK Hranice) 800 m/M/B2 3 Hranice 2:08.54
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dci/F Břeclav 09:21.82
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (SK Hranice) 1500 m/M/F 6 Hranice 4:19.73
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 3000 m/Dci/F Břeclav 09:26.02
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Šumperk) 1500 m/M/B2 4 Šumperk 4:27.51
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/Dci/F Olomouc 09:37.58
23.02.2016 Atletické závody (SSK Vítkovice) 3000 m/M/F Ostrava 10:02.97