Karta atleta

Export do excelu
  • Němec Šimon
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.46 Vysoké Mýto 1.5.2018
60 m 07.44 h Praha - Stromovka 20.1.2018
100 m 11.56 Pardubice 27.5.2017
150 m 17.64 Vysoké Mýto 1.5.2018
200 m 23.90 Čáslav 11.6.2016
200 m 24.10 h Praha - Stromovka 20.1.2018
400 m 54.87 Pardubice 6.5.2017
400 m 57.10 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
110 m překážek 21.35 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
400 m překážek 73.82 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
skok daleký 5.15 Chrudim 2.6.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.08 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
200 m 24.5 Chrudim 2.6.2019
110 m překážek 21.35 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
400 m překážek 73.82 Týniště nad Orlicí 19.5.2019
skok daleký 5.15 Chrudim 2.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R4 3 Čáslav 12.01
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/F2 Čáslav 11.81
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 200 m/M/B2 2 Čáslav 23.90
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/R2 4 Třebíč 11.97
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/M/FB 4 Třebíč 12.08
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/M/B2 3 Třebíč 24.29
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R4 4 Pardubice 11.92
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/FB 5 Pardubice 12.11
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B2 2 Pardubice 24.70
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/M/R4 2 Jablonec nad Nisou 07.50
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/M/B2 3 Jablonec nad Nisou 24.70
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 57.10