Karta atleta

Export do excelu
  • Vladislav Sadirov
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: Šarapatka Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2018: MSJ-4x400 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 07.50 Hradec Králové 06.09.2017
100 m 11.36 Kolín 02.06.2018
150 m 16.94 h Praha-Strahov 18.01.2019
150 m 16.91 Praha - Eden 07.05.2019
200 m 22.45 h Praha - Stromovka 02.02.2020
200 m 22.42 Praha - Eden 10.06.2020
300 m 35.15 h Praha - Stromovka 21.01.2020
300 m 34.80 Praha - Eden 04.06.2020
400 m 49.10 h Praha - Stromovka 11.02.2020
400 m 48.40 Praha - Eden 10.06.2020
500 m 1:06.18 Praha - Eden 03.05.2019
1000 m 3:04.60 Praha 12.10.2014
1000 m 2:39.97 h Praha - Stromovka 11.02.2018
1500 m 4:30.49 Olomouc 28.05.2017
60 m překážek (0.84) 09.47 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.91) 09.14 h Praha-Stromovka 14.02.2016
60 m překážek (0.99) 08.66 h Ostrava 24.02.2018
60 m překážek (1.06) 08.91 h Praha - Stromovka 10.02.2019
100 m překážek (0.84) 15.83 Praha 11.10.2014
110 m překážek (0.91) 15.78 Praha-Juliska 02.10.2016
110 m překážek (0.99) 15.64 Kolín 03.06.2018
300 m překážek (0.84) 39.37 Třinec 25.06.2016
300 m překážek (0.91) 38.72 Praha - Eden 04.06.2020
400 m překážek (0.91) 53.46 Praha - Eden 15.06.2019
skok vysoký 1.78 h Praha - Stromovka 11.02.2017
skok vysoký 1.68 Bílina 05.05.2018
skok o tyči 3.80 Praha - Eden 07.10.2018
skok o tyči 3.85 h Praha - Stromovka 10.02.2019
skok daleký 5.96 Bílina 13.05.2017
skok daleký 6.09 h Praha - Stromovka 09.02.2019
vrh koulí 4kg 09.26 Praha 12.10.2014
vrh koulí 5kg 10.80 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
vrh koulí 5kg 11.83 Jihlava 07.05.2016
vrh koulí 6kg 11.12 h Praha-Stromovka 04.02.2018
vrh koulí 6kg 11.88 Kolín 02.06.2018
vrh koulí 7,26kg 11.20 h Jablonec nad Nisou 12.01.2019
vrh koulí 7,26kg 10.08 Praha - Juliska 22.09.2020
hod diskem 1kg 23.48 Praha 11.10.2014
hod diskem 1,5kg 29.08 Praha-Juliska 02.10.2016
hod diskem 1,75kg 31.72 Bílina 06.05.2018
hod diskem 2kg 33.32 Praha - Juliska 22.09.2020
hod oštěpem 600g 36.01 Praha 11.10.2014
hod oštěpem 700g 36.38 Vlašim 03.09.2016
hod oštěpem 800g 40.77 Olomouc 28.05.2017
sedmiboj hala [Dci] 3821 h Praha-Stromovka 14.02.2016
sedmiboj hala [J] 4582 h Praha - Stromovka 11.02.2018
sedmiboj hala [M] 4466 h Praha - Stromovka 10.02.2019
devítiboj 3972 Praha 12.10.2014
desetiboj [Dci] 5785 Praha-Juliska 02.10.2016
desetiboj [J] 6099 Kolín 03.06.2018
sprintérský trojboj 2184 Hradec Králové 06.09.2017
vrhačský trojboj 1423 Praha - Juliska 22.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.38 h Praha-Stromovka 06.02.2016
60 m 07.53 Vlašim 03.09.2016
100 m 11.70 Praha-Eden 20.05.2016
150 m 17.62 h Praha-Strahov 22.01.2016
150 m 17.47 Praha 29.06.2016
200 m 23.41 h Praha-Stromovka 21.02.2016
200 m 23.43 Praha - Děkanka 12.06.2016
300 m 37.87 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 36.76 Stará Boleslav 14.09.2016
400 m 52.18 h Praha-Stromovka 20.02.2016
400 m 51.45 Jihlava 07.05.2016
1000 m 2:59.47 h Praha-Stromovka 14.02.2016
1500 m 4:46.10 Praha-Juliska 02.10.2016
60 m překážek (0.91) 09.14 h Praha-Stromovka 14.02.2016
110 m překážek (0.91) 15.78 Praha-Juliska 02.10.2016
300 m překážek (0.84) 39.37 Třinec 25.06.2016
400 m překážek (0.91) 61.20 Bílina 14.05.2016
skok vysoký 1.57 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok vysoký 1.66 Praha-Juliska 01.10.2016
skok o tyči 2.80 h Jablonec nad Nisou 10.01.2016
skok o tyči 3.50 Praha-Juliska 02.10.2016
skok daleký 5.57 h Praha-Stromovka 13.02.2016
skok daleký 5.38 Praha-Eden 20.05.2016
vrh koulí 5kg 10.80 h Jablonec nad Nisou 09.01.2016
vrh koulí 5kg 11.83 Jihlava 07.05.2016
hod diskem 1,5kg 29.08 Praha-Juliska 02.10.2016
hod oštěpem 700g 36.38 Vlašim 03.09.2016
sedmiboj hala [Dci] 3821 h Praha-Stromovka 14.02.2016
desetiboj [Dci] 5785 Praha-Juliska 02.10.2016
sprintérský trojboj 2082 Vlašim 03.09.2016
vrhačský trojboj 1306 Vlašim 03.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) 100 m/Dci/B1 4 Praha-Juliska 11.71
01.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) 400 m/Dci/B1 3 Praha-Juliska 51.93
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) 1500 m/Dci/F 5 Praha-Juliska 4:46.10
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 3 Praha-Juliska 15.78
01.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) skok vysoký/Dci/F 7 Praha-Juliska 1.66
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) skok o tyči/Dci/F Praha-Juliska 3.50
01.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) skok daleký/Dci/F 9 Praha-Juliska 5.81
01.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) vrh koulí 5kg/Dci/F 7 Praha-Juliska 11.52
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) hod diskem 1,5kg/Dci/F Praha-Juliska 29.08
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) hod oštěpem 700g/Dci/F 4 Praha-Juliska 36.03
02.10.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostu, staršího žactva ve vícebojích (SK Kotlářka a Sportovní klub Z) desetiboj [Dci]/Dci/F Praha-Juliska 5785
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 4 Ostrava 51.72
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 4 Ostrava 39.42
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok o tyči/Dci/F 7= Ostrava 3.06
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) vrh koulí 5kg/Dci 11 Praha-Juliska 10.23
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) hod diskem 1,5kg/Dci 6 Praha-Juliska 28.42
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) hod oštěpem 700g/Dci 7 Praha-Juliska 32.14
15.09.2016 Vrhačský trojboj (SK Kotlářka) vrhačský trojboj/Dci 9 Praha-Juliska 1261
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B4 4 Stará Boleslav 11.90
14.09.2016 4. atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B4 1 Stará Boleslav 36.76
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci/B2 3 Kladno 51.59
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 5 Kladno 16.14
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci 5 Kladno 3.40
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 60 m/M/B2 4 Vlašim 07.53
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 100 m/M/B2 4 Vlašim 11.96
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) 200 m/M/B3 1 Vlašim 23.70
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 5kg/Dci Vlašim 10.88
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod diskem 1,5kg/Dci 5 Vlašim 25.50
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 700g/Dci Vlašim 36.38
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) sprintérský trojboj/M 9 Vlašim 2082
03.09.2016 Vlašimské memoriály a víceboje (TJ Spartak Vlašim) vrhačský trojboj/Dci 5 Vlašim 1306
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 4 Praha-Juliska 16.11
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) skok daleký/Dci/F 16 Praha-Juliska 5.36
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 13 Praha-Juliska 09.89
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B2 3 Praha - Děkanka 11.88
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 5 Praha - Děkanka 42.62
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) skok o tyči/Dci Praha - Děkanka 3.30
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R3 4 Kladno 11.89
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FB 4 Kladno 12.22
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 5 Kladno 24.44
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 5 Kladno 3.00
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R2 4 Jablonec nad Nisou 11.91
16.08.2016 Mladá Evropa 2016 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/M/B3 5 Jablonec nad Nisou 24.01
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žci/B1 2 Praha 07.62
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B1 3 Praha 17.47
29.06.2016 5. veřejné závody žactva (ASK Slavia Praha) 300 m/Žci/B1 2 Praha 36.80
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek (0.84)/Dci/R2 2 Třinec 39.37
26.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek (0.84)/Dci/F 6 Třinec 39.68
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B2 3 Praha - Děkanka 11.85
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m překážek (0.84)/Dci/B2 1 Praha - Děkanka 40.05
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) vrh koulí 5kg/Dci/F 7 Praha - Děkanka 11.00
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 200 m/M/B4 1 Praha - Děkanka 23.43
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/M/B1 4 Praha - Děkanka 51.88
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) skok o tyči/M/F 9 Praha - Děkanka 3.00
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R1 2 Praha - Eden 11.82
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA 5 Praha - Eden 11.77
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 2 Praha - Eden 51.56
04.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 4 Praha - Eden 40.42
04.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci/F 5 Praha - Eden 3.20
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/M/R2 5 Praha - Eden 11.81
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 100 m/M/FB 5 Praha - Eden 11.71
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 400 m překážek (0.91)/M/B1 5 Praha - Eden 61.82
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) skok o tyči/M/F 9 Praha - Eden 3.00
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B3 1 Praha-Eden 11.70
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/Dci/F 17 Praha-Eden 5.38
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 9 Praha-Eden 11.50
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Dci 7 Praha-Eden 1.60
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 6 Praha-Eden 52.61
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [Dci]/Dci 12 Praha-Eden 5277
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 2 Praha-Eden 16.55
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 1,5kg/Dci/F 14 Praha-Eden 26.54
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci Praha-Eden 3.10
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 700g/Dci/F 11 Praha-Eden 34.11
21.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F 8 Praha-Eden 4:59.19
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 6 Bílina 24.81
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m překážek (0.91)/M/B1 2 Bílina 61.20
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha–Podvinný Mlýn 17.99
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Dci/F 20 Praha–Podvinný Mlýn 4.92
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) hod diskem 1,5kg/Dci/F 11 Praha–Podvinný Mlýn 23.74
07.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) 100 m/Dci/B3 2 Jihlava 12.08
07.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) 400 m/Dci/B1 4 Jihlava 51.45
08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) 1500 m/Dci/B2 5 Jihlava 5:06.00
08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Jihlava 17.69
07.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) skok vysoký/Dci/FB 7 Jihlava 1.62
08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) skok o tyči/Dci/F 8 Jihlava 2.90
07.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) skok daleký/Dci/F 16 Jihlava 5.45
07.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) vrh koulí 5kg/Dci/F Jihlava 11.83
08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) hod diskem 1,5kg/Dci/F 10 Jihlava 23.99
08.05.2016 Krajský přebor Vysočiny ve vícebojích (Atletika Jihlava) desetiboj [Dci]/Dci/F 7 Jihlava 5041
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B2 5 Praha - Eden 07.67
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B3 4 Praha - Eden 17.96
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B3 3 Praha - Eden 37.61
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 6 Praha-Stromovka 07.45
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R2 3 Praha-Stromovka 52.18
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R4 4 Praha-Stromovka 23.41
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 6 Praha-Stromovka 07.63
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 12 Praha-Stromovka 3821
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B1 4 Praha-Stromovka 07.52
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 15 Praha-Stromovka 5.57
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 12 Praha-Stromovka 10.38
13.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci/FB 5 Praha-Stromovka 1.57
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha-Stromovka 09.14
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/FB 10 Praha-Stromovka 2.70
14.02.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/B1 3 Praha-Stromovka 2:59.47
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R5 3 Praha-Stromovka 07.49
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FA 4 Praha-Stromovka 07.38
07.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/B3 3 Praha-Stromovka 23.67
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/B4 1 Praha-Stromovka 52.57
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 12 Praha-Stromovka 10.11
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B3 5 Praha-Stromovka 09.39
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 2 Praha-Stromovka 07.59
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B2 4 Praha-Stromovka 23.84
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B20 3 Praha-Stromovka 23.82
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 5 Praha-Stromovka 09.55
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B18 2 Praha-Strahov 17.62
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B11 2 Praha-Strahov 37.87
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B3 4 Praha-Stromovka 09.59
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 7 Praha-Stromovka 10.17
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 7 Praha-Stromovka 07.62
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 60 m/J/B5 5 Ostrava 07.60
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/J/B7 3 Ostrava 23.96
09.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/B3 2 Jablonec nad Nisou 07.58
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Dci/B2 2 Jablonec nad Nisou 3:01.75
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.91)/Dci/B3 4 Jablonec nad Nisou 10.02
09.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok vysoký/Dci/F2 6 Jablonec nad Nisou 1.54
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok o tyči/Dci/F2 4 Jablonec nad Nisou 2.80
09.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Dci/F 19 Jablonec nad Nisou 5.15
09.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F 9 Jablonec nad Nisou 10.80
10.01.2016 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 11 Jablonec nad Nisou 3544