Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Větrovský
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Neckář František
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.38 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
60 m 07.35 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 11.43 Písek 25.05.2019
150 m 18.33 h Praha - Strahov 13.12.2014
150 m 18.02 Klatovy 04.05.2016
200 m 24.74 h Praha-Strahov 31.01.2015
200 m 22.80 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 37.09 h Praha - Strahov 13.01.2017
300 m 35.84 Klatovy 10.05.2018
400 m 49.81 h Ostrava 16.02.2019
400 m 49.94 Písek 25.05.2019
600 m 1:56.5 Nýřany 13.06.2012
1000 m 3:12.44 Plzeň 02.07.2014
1500 m 4:52.82 Klatovy 02.05.2015
3000 m 12:26.13 Písek 06.09.2014
60 m překážek (0.84) 08.46 h Praha - Strahov 13.12.2014
60 m překážek (0.91) 08.61 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m překážek (0.99) 08.71 h Praha - Stromovka 21.01.2017
60 m překážek (1.06) 08.77 h Praha - Stromovka 02.02.2019
100 m překážek (0.84) 14.22 Praha 13.09.2014
110 m překážek (0.91) 14.80 Kladno 11.09.2016
110 m překážek (0.99) 14.84 Praha - Eden 28.09.2018
200 m překážek (0.76) 28.27 Praha 13.09.2014
300 m překážek (0.84) 38.88 Ostrava 24.09.2016
300 m překážek (0.91) 38.66 Sušice 15.05.2018
400 m překážek (0.91) 53.88 Vyškov 16.06.2018
skok vysoký 1.51 Plzeň 02.07.2014
skok o tyči 2.80 Klatovy 02.05.2015
skok daleký 4.76 h Plzeň 18.01.2014
skok daleký 5.41 Plzeň 02.07.2014
vrh koulí 4kg 08.93 Plzeň 28.08.2014
vrh koulí 5kg 07.96 Klatovy 01.05.2015
hod diskem 1kg 28.21 Plzeň 01.07.2014
hod diskem 1,5kg 19.02 Klatovy 02.05.2015
hod oštěpem 600g 25.61 Plzeň 01.07.2014
hod oštěpem 700g 27.19 Klatovy 02.05.2015
středoškolský pohár 2715 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018
devítiboj 3916 Plzeň 02.07.2014
desetiboj [Dci] 4471 Klatovy 02.05.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.94 Plzeň 16.08.2016
150 m 18.02 Klatovy 04.05.2016
200 m 24.04 Innsbruck 15.05.2016
300 m 37.61 Plzeň 16.08.2016
400 m 54.03 h Praha-Stromovka 30.01.2016
60 m překážek (0.91) 08.61 h Praha-Stromovka 30.01.2016
110 m překážek (0.91) 14.80 Kladno 11.09.2016
300 m překážek (0.84) 38.88 Ostrava 24.09.2016
400 m překážek (0.91) 56.34 Ústí nad Orlicí 04.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 7 Ostrava 15.16
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 3 Ostrava 38.88
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 5 Kladno 14.80
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 300 m překážek (0.84)/Dci/B1 4 Kladno 39.20
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m překážek (0.91)/M/B2 3 Ústí nad Orlicí 56.34
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Bílina 57.32
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dci/R1 3 Plzeň 12.03
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Dci/F 4 Plzeň 11.94
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B4 2 Plzeň 37.61
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.91)/Dci/R1 4 Třinec 15.05
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 110 m překážek (0.91)/Dci/F 8 Třinec 15.58
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m překážek (0.84)/Dci/R3 3 Třinec 39.67
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Plzeň 15.10
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Plzeň 39.39
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/M/R2 7 Tábor 12.01
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m překážek (0.91)/M/B2 2 Tábor 58.24
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 110 m překážek (0.91)/Dci/F MS Praha-Juliska 15.04
15.05.2016 27. Springermeeting 2016 100 m/M/B2 3 Innsbruck 11.97
15.05.2016 27. Springermeeting 2016 200 m/M/B1 2 Innsbruck 24.04
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Sušice 15.08
10.05.2016 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 41. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m překážek (0.84)/Dci/F Sušice 40.36
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dci/B2 2 Klatovy 24.35
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Klatovy 15.95
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/M/B3 1 Klatovy 18.02
04.05.2016 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/M/B3 2 Klatovy 38.92
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 4 Praha-Stromovka 08.73
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/M/B6 1 Praha-Stromovka 54.03
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m překážek (0.91)/Dci/B1 2 Praha-Stromovka 08.61