Karta atleta

Export do excelu
  • Konečný Matěj
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.93 České Budějovice 03.10.2010
60 m 07.82 Brno 08.09.2014
60 m 07.82 h Praha-Strahov 08.02.2014
100 m 11.70 České Budějovice 11.09.2016
150 m 20.31 České Budějovice 16.06.2012
200 m 23.75 České Budějovice 11.09.2016
200 m 27.11 h Praha-Strahov 26.01.2013
300 m 36.65 Plzeň 16.08.2016
300 m 39.65 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
400 m 50.75 Vlašim 27.08.2017
600 m 1:50.81 České Budějovice 03.10.2010
600 m 2:06.37 h Nová Včelnice 06.03.2010
800 m 2:18.85 Třebíč 06.10.2013
800 m 2:48.97 h Praha-Strahov 06.02.2010
1500 m 5:46.90 České Budějovice 13.06.2010
50 m překážek 08.51 Písek 15.05.2010
50 m překážek 10.17 h Nová Včelnice 06.03.2010
60 m překážek 09.84 České Budějovice 29.09.2012
60 m překážek 10.39 h Praha-Stromovka 03.12.2011
200 m překážek 30.67 Tábor 24.05.2014
300 m překážek 39.62 Třinec 25.06.2016
400 m překážek 57.37 Vlašim 27.08.2017
pětiboj 2188 České Budějovice 29.09.2012
čtyřboj 1402 České Budějovice 03.10.2010
hod diskem 1kg 20.15 České Budějovice 19.09.2013
hod oštěpem 600g 39.77 Klatovy 10.05.2014
hod oštěpem 700g 31.12 České Budějovice 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 53.70 České Budějovice 29.09.2012
vrh koulí 4kg 10.91 České Budějovice 07.05.2014
vrh koulí 4kg 11.16 h Jablonec nad Nisou 22.03.2014
vrh koulí 5kg 10.69 České Budějovice 11.10.2015
vrh koulí 5kg 09.74 h Praha-Strahov 31.01.2015
skok daleký 5.74 Südstadt 05.10.2014
skok daleký 3.63 h Praha-Strahov 06.02.2010
skok vysoký 1.93 Plzeň 20.09.2014
skok vysoký 1.92 h Praha-Strahov 16.01.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/R2 3 Hradec Králové 11.90
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 100 m/M/FB 6 Hradec Králové 42.48
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) 400 m př./M/B1 Hradec Králové DNS
17.09.2016 Kvalifikace o postup do II. ligy mužů (AC Pardubice) výška/M/F 1= Hradec Králové 1.81
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m/M/B1 3 České Budějovice 11.70
11.09.2016 KPD mužů, žen mladších žáků a mladších žákyň Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 200 m/M/B1 2 České Budějovice 23.75
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B5 2 Plzeň 36.65
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 400 m/M/B2 5 Tábor 52.80
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dci/R2 Třinec DNS
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dci/R1 4 Třinec 39.62
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dci/F Třinec DNF
18.06.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 300 m př./Dci/F Pacov 39.87
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Dci/B1 1 Plzeň 51.83
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 300 m př./Dci/F 4 Plzeň 41.46
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 100 m/M/B1 3 Písek 12.14
22.05.2016 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) 400 m/M/B1 1 Písek 52.68
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 100 m/M/B3 1 Nová Včelnice 12.09
15.05.2016 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) 200 m/M/B2 1 Nová Včelnice 24.34
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 100 m/Dci/F České Budějovice 12.64
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 400 m/Dci/F České Budějovice 54.70
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 1500 m/Dci/F České Budějovice DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 110 m př./Dci/F České Budějovice DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) výška/Dci/F České Budějovice 1.66
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) tyč/Dci/F České Budějovice DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) dálka/Dci/F České Budějovice 3.73
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) koule 5kg/Dci/F České Budějovice 09.27
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) disk 1,5kg/Dci/F České Budějovice DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) oštěp 700g/Dci/F České Budějovice DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) desetiboj/Dci/F České Budějovice DNF
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dci/F Praha-Stromovka DNS
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) výška/M/F 4 Praha-Stromovka 1.90
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) výška/Dci/F Praha-Strahov 1.92