Karta atleta

Export do excelu
  • Pavel Poduška
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC TRACK & FIELD Brno z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.64 Tábor 26.09.2018
60 m 07.65 h Praha - Strahov 19.01.2019
100 m 12.16 Písek 05.09.2015
150 m 18.17 Cheb 12.08.2015
150 m 18.13 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 24.41 Liberec 13.09.2015
200 m 24.61 h Praha - Strahov 19.01.2019
300 m 38.37 Cheb 12.08.2015
300 m 39.39 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 52.76 Tábor 17.09.2015
400 m 54.19 h Praha-Stromovka 06.02.2016
středoškolský pohár 1259 Tábor 26.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 h Praha-Stromovka 06.02.2016
100 m 12.26 Jihlava 28.05.2016
200 m 25.70 h Praha-Stromovka 30.01.2016
200 m 25.17 Klatovy 07.05.2016
300 m 39.64 Písek 24.04.2016
400 m 54.19 h Praha-Stromovka 06.02.2016
400 m 53.14 Sušice 14.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Dci/B3 Plzeň DNS
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Dci/B1 Plzeň DNS
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/R1 6 Jihlava 12.26
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/M/FB 6 Jihlava 12.81
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 400 m/M/B2 5 Jihlava 53.88
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 100 m/M/R3 5 Sušice 12.37
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/M/B2 3 Sušice 53.14
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m/Dci/R2 4 Klatovy 12.62
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dci/B3 3 Klatovy 25.17
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 400 m/Dci/F Klatovy 53.87
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/B2 Písek DNS
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) 300 m/Dci/B1 3 Písek 39.64
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/R2 4 Praha-Stromovka 54.21
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R2 7 Praha-Stromovka 07.89
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dci/B3 2 Praha-Stromovka 54.19
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R1 5 Praha-Stromovka 07.89
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B5 1 Praha-Stromovka 25.70
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 400 m/M/B6 2 Praha-Stromovka 54.50
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 200 m/Dci/B1 Praha-Strahov DNS
16.01.2016 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Ji) 400 m/Dci/B1 Praha-Strahov DNS