Karta atleta

Export do excelu
  • Kolářová Štěpánka
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér Vlček Jaroslav
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.78 Uherské Hradiště 17.09.2015
60 m 07.73 h Ostrava 24.02.2018
100 m 12.13 Ostrava 20.06.2019
150 m 18.39 Zlín 14.06.2017
150 m 18.50 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 24.79 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
200 m 24.79 h Ostrava 24.02.2018
300 m 39.55 Ostrava 20.06.2019
300 m 39.42 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 56.43 Brno 26.07.2019
400 m 56.19 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
500 m 1:18.97 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
800 m 2:39.46 Břeclav 10.05.2015
sprintérský trojboj 2623 Přerov 01.05.2018
středoškolský pohár 1661 Uherské Hradiště 21.09.2017
vrh koulí 3kg 07.59 Wuhan 29.06.2015
skok daleký 4.37 Uherské Hradiště 20.05.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.82 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
150 m 18.50 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
200 m 24.93 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
300 m 39.42 h Ostrava - Vítkovice 19.01.2020
400 m 56.19 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020
500 m 1:18.97 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dky/B1 5 Břeclav 08.28
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B1 3 Břeclav 26.69
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/F Uherské Hradiště 08.22
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 100 m/Ž/F Uherské Hradiště 13.10
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Ž/F Uherské Hradiště 26.18
28.09.2016 Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) sprint. tr/Ž Uherské Hradiště 2315
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R3 1 Ostrava 12.73
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/FA Ostrava 12.59
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B1 2 Ostrava 25.33
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo 60 m/Ž Uherské Hradiště 07.95
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo 200 m/Ž Uherské Hradiště 25.47
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/B1 2 Třinec 12.47
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/B1 3 Třinec 25.36
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dky/B1 1 Třinec 57.43
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 100 m/U23Z/R2 6 Kladno 12.67
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23Z/R3 4 Kladno 25.79
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 400 m/U23Z/R4 3 Kladno 58.49
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/R1 2 Olomouc 13.08
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/Ž/FA Olomouc 12.80
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 200 m/Ž/B1 2 Olomouc 25.85
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/Ž/B1 7 Olomouc 61.33
17.08.2016 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 60 m/Ž/F Uherské Hradiště 08.20
17.08.2016 Atletická středa (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 150 m/Ž/F Uherské Hradiště 19.05
13.08.2016 Velká cena Opavy v hodu oštěpem (TJ Sokol Opava) 100 m/Ž/B1 5 Opava 12.76
13.08.2016 Velká cena Opavy v hodu oštěpem (TJ Sokol Opava) 200 m/Ž/B1 4 Opava 25.66
10.08.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 60 m/Žky/B1 MS Uherské Hradiště 08.09
10.08.2016 Atletická středa (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 300 m/Žky/F MS Uherské Hradiště 41.12
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R1 5 Třinec 12.78
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/R3 4 Třinec 25.71
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/F 5 Třinec 25.76
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/R2 1 Třinec 12.82
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 100 m/Ž/FA Třinec 12.61
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/Ž/B1 3 Třinec 25.76
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B1 1 Břeclav 25.38
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B1 3 Břeclav 59.20
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 200 m/Dky/FA Uherské Hradiště 25.87
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/R1 1 Břeclav 12.71
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Ž/FA 4 Břeclav 12.91
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B1 4 Břeclav 25.80
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B4 1 Břeclav 25.68
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dky/B1 1 Břeclav 58.24
14.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/Ž/B1 5 Uherské Hradiště 59.05
10.05.2016 Krajský přebor MSK dospělých (SSK Vítkovice) 300 m/Ž/B1 2 Ostrava 41.78
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 400 m/Dky/F Olomouc 60.25
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 3 Praha-Stromovka 08.10
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R4 2 Praha-Stromovka 26.12
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/Ž/R2 2 Bratislava 08.13
13.02.2016 Halové majstrovstvá ZsAZ 60 m/Ž/FB Bratislava 08.09
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/R1 3 Ostrava 08.14
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dky/F Ostrava 08.14
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B1 1 Ostrava 26.29
30.01.2016 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/R3 8 Vídeň 08.34
30.01.2016 Mezinárodní mítink 200 m/Ž/B1 3 Vídeň 26.64
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B1 8 Praha-Stromovka 08.25
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B12 6 Praha-Stromovka 08.33
23.01.2016 2. olomoucká hala (AK Olomouc) 60 m/Dky/R1 Olomouc DNP