Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Stýblová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér: Dryák Luboš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    3000 m př. 488 955
    akt. 22.06.2021
  • Úspěchy:
    2016: MS vrch (U20)/21.; 2017: ME vrch (U20)/14., MS vrch (U20)/13., ME kros (U20)/65.; 2018: ME vrch (U20)/16., MS vrch (U20)/28.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 1 - - 2 - 3 1 - - - - -
- - - 3 - - 3 2 1 2 2 1 - - -
1 - - 2 - - - - 2 - 1 1 - - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství světa v běhu do vrchu
Sapareva Banya 2016 tým juniorky
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 24.15 h Praha-Strahov 12.01.2014
200 m 28.16 Kolín 06.06.2018
300 m 45.60 Kolín 20.06.2014
400 m 58.47 h Praha - Strahov 11.01.2020
400 m 58.91 Praha - Juliska 04.07.2020
800 m 2:11.51 Turnov 28.05.2019
800 m 2:10.80 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020
1000 m 2:49.07 Andorf 03.08.2019
1500 m 4:33.51 h Praha - Stromovka 01.02.2020
1500 m 4:28.06 Brno 25.08.2020
2000 m 6:51.83 Vlašim 14.06.2014
3000 m 10:09.77 h Praha - Stromovka 05.02.2017
3000 m 09:59.34 Praha-Juliska 24.06.2018
5000 m 17:18.92 Jablonec nad Nisou 19.09.2020
10000 m 39:00.12 České Budějovice 29.04.2017
10 km silnice 38:50 Běchovice-Praha 30.09.2018
1500 m překážek 4:54.71 Brno 28.08.2019
2000 m překážek (0.76) 7:19.77 Praha - Eden 28.09.2018
3000 m překážek 10:35.65 Ostrava - Vítkovice 22.08.2020
středoškolský pohár 1384 Kolín 03.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 59.36 Jablonec nad Nisou 04.06.2016
800 m 2:19.34 h Praha-Stromovka 02.02.2016
800 m 2:13.89 Brno 11.06.2016
1500 m 4:44.81 h Praha-Stromovka 21.02.2016
1500 m 4:40.71 Ústí nad Orlicí 04.09.2016
3000 m 10:16.98 h Praha-Stromovka 20.02.2016
3000 m 10:21.22 Tábor 19.06.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
19.11.2016 Mistrovství ČR v přespolním běhu (Atletický klub SK DNF ve spolupráci se SportGroup.cz s.r.o.) Přespolní běh/Dky Praha 10:58
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dky/B1 3 Ostrava 59.46
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dky/B1 2 Ostrava 2:15.95
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 1500 m/Ž/F 11 Ústí nad Orlicí 4:40.71
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/Dky/B2 2 Beroun 60.08
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Dky/F Beroun 2:18.37
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B2 Bílina DNS
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Ž/F 10 Plzeň 4:42.29
06.08.2016 Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek (TJ Šumperk) Běh do vrchu/Jky/F 4 Lipová-lázně-Šerák 00:31:55
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dky/F Kolín 4:46.83
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/Dky/R3 3 Třinec 59.83
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dky/F Třinec 4:49.12
19.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m/Dky 4 Tábor 10:21.22
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Ž/F Kolín DNS
11.06.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO) 800 m/Dky 4 Brno 2:13.89
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 400 m/Dky/B1 1 Jablonec nad Nisou 59.36
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 800 m/Dky/F Jablonec nad Nisou 2:19.69
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) 800 m/Ž 9 Praha-Strahov 2:17.90
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/Dky/F Stará Boleslav 61.67
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Dky/F Stará Boleslav 2:15.87
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž/F 10 Plzeň 4:47.01
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Dky/F Vlašim 4:51.02
21.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F Praha-Stromovka 4:44.81
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F Praha-Stromovka 10:16.98
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Ž/F 8 Praha-Stromovka 4:45.45
02.02.2016 5. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/Ž/F Praha-Stromovka 2:19.34