Karta atleta

Export do excelu
  • Fialová Lenka
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.47 Bělá nad Radbuzou 18.9.2014
60 m 09.08 h Praha-Stromovka 12.2.2013
100 m 14.00 Sušice 17.6.2018
150 m 21.85 Praha 21.6.2013
150 m 21.02 h Praha - Strahov 12.1.2018
200 m 28.79 Bílina 20.8.2016
200 m 27.96 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 46.31 Domažlice 19.8.2017
300 m 46.62 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 65.84 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
800 m 2:55.30 Klatovy 4.5.2013
60 m překážek 11.8 Sušice 5.9.2012
60 m překážek 10.07 h Praha - Strahov 10.2.2017
100 m překážek 16.48 Sušice 17.6.2018
200 m překážek 33.84 Plzeň 10.6.2015
300 m překážek 48.51 Kladno 11.9.2016
400 m překážek 68.34 Ostrava - Vítkovice 28.9.2017
pětiboj 1465 Klatovy 5.5.2012
sedmiboj 2503 Klatovy 4.5.2013
hod diskem 0,75kg 24.44 Písek 6.9.2014
hod diskem 1kg 27.08 Hradec Králové 15.9.2018
hod oštěpem 500g 18.83 Kolín 8.5.2014
hod oštěpem 600g 18.13 Domažlice 9.5.2015
hod kriketovým míčkem 27.73 Klatovy 5.5.2012
vrh koulí 3kg 08.70 Plzeň 22.6.2014
vrh koulí 3kg 07.75 h Jablonec nad Nisou 13.1.2015
skok daleký 4.03 Plzeň 6.5.2014
skok daleký 3.62 h Plzeň 18.1.2014
skok vysoký 1.15 Klatovy 4.5.2013
Přespolní běh 0:07:27 Střelské Hoštice 16.3.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m překážek 17.73 Beroun 24.8.2019
hod diskem 1kg 25.53 Beroun 24.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m př./Jky/B3 4 České Budějovice 70.42
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B3 4 Kladno 16.86
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B4 1 Kladno 48.51
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) disk 1kg/Dky Kladno NM
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 300 m př./Dky/B2 1 Písek 49.64
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) disk 1kg/Dky/F 4 Písek 22.62
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/Ž/B4 MB Bílina 28.79
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R1 Pacov DNS
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 1kg/Ž/F Pacov DNS
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B4 4 Plzeň 46.69
16.08.2016 51. ročník Chodské 1500, VC na 100 m, Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) disk 1kg/Ž Plzeň 26.29
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R2 6 Vlašim 14.02
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) disk 1kg/Ž/F 6 Vlašim 25.62
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Dky/B3 7 Plzeň 28.96
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Dky/B2 3 Plzeň 16.95
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) disk 1kg/Dky Plzeň 26.22
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B3 5 Jihlava 29.07
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) disk 1kg/Ž/F 7 Jihlava 25.29
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 200 m/Ž/B3 2 Sušice 28.53
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) disk 1kg/Ž/F 12 Sušice 22.17
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 200 m/Dky/B2 4 Klatovy 28.93
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) 100 m př./Dky/B2 3 Klatovy 18.39
05.05.2016 1. veřejné závody (AK Škoda Plzeň) disk 1kg/Dky Plzeň 24.90
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B5 5 Praha-Stromovka 28.46
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 3 Praha-Stromovka 10.61
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B11 1 Praha-Stromovka 28.66
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/R2 6 Praha-Stromovka 10.61
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B5 1 Praha-Stromovka 28.68
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 60 m př./Dky/B3 5 Praha-Stromovka 10.54
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dky/B2 7 Praha-Stromovka 10.79
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B11 Praha-Strahov DNS