Karta atleta

Export do excelu
  • Štiglerová Sylvie
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér Jan Pernica
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
400 m 66.92 Zlín 18.08.2018
800 m 2:17.92 Praha - Eden 28.09.2018
800 m 2:20.93 h Ostrava 23.02.2017
1000 m 2:57.83 Zlín 18.08.2018
1000 m 2:58.67 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:35.87 Ostrava 01.09.2018
1500 m 4:39.93 h Ostrava 16.02.2019
2000 m 6:28.58 h Ostrava 31.01.2016
3000 m 09:55.59 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
3000 m 10:02.44 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
5000 m 18:18.30 Kladno 28.07.2018
10 km silnice 38:07 Běchovice-Praha 30.09.2018
vrh koulí 3kg 08.72 Opava 27.09.2016
Přespolní běh 14:36 Kostelec-Alfrédov 24.11.2018
Běh do vrchu 0:40:13 Bělá pod Pradědem - Šerák 04.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
1000 m 2:58.67 h Praha-Strahov 18.01.2019
1500 m 4:48.69 Praha - Eden 08.06.2019
1500 m 4:39.93 h Ostrava 16.02.2019
3000 m 10:02.44 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2019
5000 m 18:41.26 Plzeň 18.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2016 Kraj.kolo CORNY pohár (KSVČ Juventus Karviná, Sokol Opava) 800 m/Jky/B1 2 Opava 2:23.15
27.09.2016 Kraj.kolo CORNY pohár (KSVČ Juventus Karviná, Sokol Opava) koule 3kg/Jky 11 Opava 08.72
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F Ostrava 10:12.65
10.09.2016 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 1500 m/Dky/F Třinec 4:55.29
04.09.2016 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 3000 m/Ž 8 Ústí nad Orlicí 10:29.12
28.06.2016 České akademické hry – open závod (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Ž MS Pardubice 4:45.58
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 3000 m/Dky Tábor 10:03.06
12.06.2016 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Ž/F 10 Kolín 4:38.57
11.06.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO) 3000 m/Dky Brno 10:21.84
05.06.2016 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 1500 m/Dky/F Břeclav 4:44.50
04.06.2016 Olympic Hopes (AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště) 3000 m/Dky/F Uherské Hradiště 10:04.01
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F Břeclav 2:20.33
19.05.2016 Mítink IAAF-Zlatá tretra (TK Prostějov) 1500 m/Ž 9 Ostrava 4:42.73
14.05.2016 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/Ž/F 8 Plzeň 4:44.29
10.05.2016 Krajský přebor MSK dospělých (SSK Vítkovice) 1000 m/Ž/F 6 Ostrava 3:04.71
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 3000 m/Dky/F Olomouc 10:07.12
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dky/F 4 Praha-Stromovka 4:45.27
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dky/F Praha-Stromovka 10:12.37
16.02.2016 Halový mítink Ostrava 2016 (SKK Vítkovice) 1500 m/Ž/F 4 Ostrava 4:43.72
06.02.2016 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F Ostrava 10:13.39
31.01.2016 Halowe mistrzostwa Śląska młodzików, juniorów młodszych, juniorów i seniorów (Śląski Związek Lekkiej Atletyk) 2000 m/Ž Ostrava 6:28.58
23.01.2016 Mistrovství MaS ve vícebojích a v chůzi (SSK Vítkovice) 1500 m/Ž/F Ostrava 4:46.26
16.01.2016 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Dky/F Ostrava 10:27.37