Karta atleta

Export do excelu
  • Alžběta Janovská
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: Nakládal Tomáš
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 h Praha-Stromovka 20.01.2015
60 m 08.81 Praha - Děkanka 19.06.2017
100 m 13.99 Praha - Děkanka 09.05.2017
150 m 21.50 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 28.93 h Praha - Stromovka 02.02.2019
200 m 29.04 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 46.77 h Praha-Stromovka 16.01.2018
300 m 45.65 Praha - Eden 07.05.2019
400 m 65.95 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 64.35 Sušice 19.05.2019
500 m 1:28.91 h Praha-Strahov 18.01.2019
500 m 1:28.85 Praha - Eden 03.05.2019
600 m 1:55.4 Praha - Děkanka 06.10.2018
600 m 1:57.18 h Praha-Strahov 11.01.2019
800 m 2:48.50 Praha - Přátelství 06.09.2018
200 m překážek (0.76) 38.69 Praha 06.06.2014
400 m překážek (0.76) 76.26 Sušice 03.06.2017
skok vysoký 1.30 Praha-Podvinný Mlýn 28.05.2014
sprintérský trojboj 1751 Praha - Děkanka 19.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.31 Praha-Děkanka 09.05.2016
150 m 21.50 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 29.69 h Praha-Stromovka 16.02.2016
200 m 29.47 Praha-Juliska 20.05.2016
300 m 49.79 h Praha-Strahov 22.01.2016
300 m 47.08 Praha-Eden 06.05.2016
400 m 69.81 h Praha-Stromovka 06.02.2016
400 m 68.90 Bílina 14.05.2016
400 m překážek (0.76) 82.57 Praha - Eden 28.05.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2016 Muži - Ženy 2016 (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B3 1 Praha - Děkanka 30.03
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Jky/B2 7 Jablonec nad Nisou 70.05
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 100 m/Jky/B2 7 Praha-Juliska 14.48
31.08.2016 2. kolo MPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Dukla Praha) 200 m/Jky/B3 6 Praha-Juliska 30.57
23.08.2016 1. kolo Městského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Spartak Praha 4) 400 m/Jky/B3 2 Praha - Děkanka 71.08
12.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B2 Praha - Děkanka DNP
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B4 5 Praha - Eden 29.75
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 400 m/Dky/B3 5 Praha - Eden 68.99
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 400 m/Ž/B2 Praha - Eden DNS
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z) 400 m překážek (0.76)/Ž/B2 5 Praha - Eden 82.57
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 200 m/Ž/B5 5 Praha-Juliska 29.47
20.05.2016 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (TJ Dukla Praha a PAS) 400 m/Ž/B4 4 Praha-Juliska 70.22
14.05.2016 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 400 m/Ž/B3 5 Bílina 68.90
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dky/B7 2 Praha–Podvinný Mlýn 14.54
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B4 4 Praha–Podvinný Mlýn 29.85
09.05.2016 3. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B2 5 Praha-Děkanka 14.31
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B6 7 Praha-Eden 21.50
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B8 3 Praha-Eden 47.08
16.02.2016 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B12 5 Praha-Stromovka 29.69
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/B5 4 Praha-Stromovka 69.81
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B15 2 Praha-Strahov 49.79
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B13 2 Praha-Strahov 50.40