Karta atleta

Export do excelu
  • Panovská Alena
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.39 České Budějovice 03.10.2010
60 m 8.75 Břeclav 13.06.2014
60 m 08.35 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 13.53 Písek 03.09.2016
150 m 21.22 Klatovy 10.05.2014
150 m 21.66 h Praha-Strahov 08.02.2014
200 m 26.95 Tábor 27.09.2016
200 m 28.22 h Praha-Strahov 31.01.2015
300 m 45.71 Tábor 24.05.2014
300 m 45.85 h Praha 20.02.2014
600 m 2:08.1 Tábor 19.09.2010
800 m 2:38.09 Praha-Eden 20.05.2016
100 m překážek 15.60 Plzeň 04.06.2016
200 m překážek 35.78 Plzeň 08.09.2013
středoškolský pohár 1026 Tábor 26.09.2017
sedmiboj 4572 Pacov 02.07.2016
čtyřboj 1319 České Budějovice 03.10.2010
hod diskem 1kg 20.21 Písek 03.09.2016
hod oštěpem 500g 36.40 Ostrava 20.06.2015
hod oštěpem 600g 36.73 Olomouc 26.05.2017
hod kriketovým míčkem 34.94 České Budějovice 03.10.2010
vrh koulí 3kg 10.77 Pacov 02.07.2016
vrh koulí 3kg 11.02 h Praha-Stromovka 30.01.2016
vrh koulí 4kg 09.73 Olomouc 26.05.2017
skok daleký 5.24 České Budějovice 13.05.2017
skok daleký 5.11 h Praha-Stromovka 30.01.2016
skok vysoký 1.77 Tábor 18.07.2018
skok vysoký 1.76 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 h Praha - Strahov 25.01.2020
skok vysoký 1.76 h Ostrava - Vítkovice 22.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.12.2016 18. ročník Mikulášské laťky (Gymnázium Pierra de Coubertina) výška/Jky Tábor 1.65
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B2 3 Břeclav 27.35
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Dky/F1 Břeclav 1.68
02.10.2016 17. ročník Memoriálu ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž Tábor 1.66
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (Gymnázium PdC Tábor) 200 m/Jky/B2 1 Tábor 26.95
27.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo (Gymnázium PdC Tábor) výška/Jky/F Tábor 1.64
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) 200 m/Jky/B1 1 Tábor 27.41
22.09.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo (Gymnázium PdC Tábor) výška/Jky/F Tábor 1.68
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) výška/Dky Kladno 1.64
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dky 9 Kladno 4.97
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) koule 3kg/Dky 15 Kladno 10.12
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/R2 3 Písek 13.67
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dky/FB Písek 13.53
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) dálka/Dky/F Písek 5.17
03.09.2016 2. kolo společného oblastního přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) disk 1kg/Dky/F 7 Písek 20.21
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) výška/U23Z 5= Kladno 1.69
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) výška/Ž/F Bílina 1.67
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) dálka/Ž/F 5 Bílina 5.18
03.08.2016 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Ž/F Břeclav 1.65
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž 4= Tábor 1.68
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Dky/B1 3 Pacov 27.37
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Dky/F Pacov 2:42.37
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Dky/B1 2 Pacov 15.79
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Dky Pacov 1.72
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Dky Pacov 4.98
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Dky Pacov 10.77
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Dky Pacov 36.08
02.07.2016 42. cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj/Dky Pacov 4572
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) výška/Dky/F Třinec 1.72
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž 8 Tábor 1.72
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Ž/F Stará Boleslav 1.70
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Ž/F 6 Stará Boleslav 5.10
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) 100 m př./Dky/B1 2 Plzeň 15.60
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) výška/Dky Plzeň 1.71
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) dálka/Dky 4 Plzeň 5.02
04.06.2016 Mistrovství Plzeňského, Jihočeského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze /open/ (AK ŠKODA Plzeň) oštěp 500g/Dky 5 Plzeň 34.59
02.06.2016 Praga Academica (USK Praha, Suxess) výška/Ž 4 Praha-Strahov 1.71
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) výška/Ž/F Tábor 1.67
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m př./Dky/B2 5 Praha-Eden 16.03
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) výška/Dky Praha-Eden 1.69
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky/F 7 Praha-Eden 10.63
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 4 Praha-Eden 27.82
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) sedmiboj/Dky 7 Praha-Eden 4484
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) dálka/Dky/F 10 Praha-Eden 4.92
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky/F 5 Praha-Eden 35.53
20.05.2016 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 800 m/Dky/B2 7 Praha-Eden 2:38.09
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) výška/Ž Praha-Děkanka 1.68
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) dálka/Ž 7 Praha-Děkanka 4.93
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) výška/Dky/F Klatovy DNS
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) koule 3kg/Dky/F Klatovy DNS
07.05.2016 1. kolo společné soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje (Atletika Klatovy) oštěp 500g/Dky/F Klatovy DNS
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 200 m/Dky/F České Budějovice 27.74
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 800 m/Dky/F České Budějovice 2:49.81
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) 100 m př./Dky/F České Budějovice 16.21
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) výška/Dky/F České Budějovice 1.70
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) dálka/Dky/F České Budějovice 4.94
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) koule 3kg/Dky/F České Budějovice 10.30
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) oštěp 500g/Dky/F České Budějovice 32.78
30.04.2016 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (JčKAS) sedmiboj/Dky/F České Budějovice 4282
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) výška/Dky/F Písek 1.66
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) koule 3kg/Dky/F 8 Písek 10.11
24.04.2016 Mezikrajové pětiutkání dorostu (Atletika Písek, z.s.) oštěp 500g/Dky/F Písek 35.93
19.03.2016 10. ročník Rožnovské laťky (SK Meťák Č. Budějovice) výška/Dky České Budějovice 1.65
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) výška/Dky/F 4 Praha-Stromovka 1.69
12.02.2016 Hustopečské skákání (SK Atletika Hustopeče) výška/Dky Hustopeče 1.65
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B3 Praha-Stromovka DNS
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) výška/Ž/F 3= Praha-Stromovka 1.69
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) dálka/Dky/F 4 Praha-Stromovka 5.11
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) koule 3kg/Dky/F 4 Praha-Stromovka 11.02
23.01.2016 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň, mladších žáků a žákyň (Karlovarský atleticky svaz) výška/Dky/F 4 Praha-Stromovka 1.64