Karta atleta

Export do excelu
  • Agáta Kolingerová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér: Škrobáková Lucie
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 2127 942
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 1 1 - 1 - - - - -
- - - - - - 1 1 - 2 1 - 1 - -
- - - 1 - - 1 - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 17.02.2018
60 m 07.90 Kolín 22.08.2018
100 m 11.95 Opava 09.09.2017
150 m 18.66 Praha 08.05.2015
150 m 18.48 h Praha - Strahov 20.01.2017
200 m 24.49 h Ostrava 18.02.2017
200 m 24.25 Praha - Eden 09.06.2018
300 m 39.45 h Praha - Stromovka 17.01.2017
300 m 39.66 Praha - Eden 04.05.2018
400 m 56.72 h Praha - Stromovka 29.01.2017
400 m 58.80 Praha - Eden 17.06.2017
800 m 2:38.94 Opava, Tyršův stadion 12.06.2015
skok daleký 5.43 Ostrava 24.09.2016
vrh koulí 3kg 07.83 Kolín 20.05.2014
sprintérský trojboj 2593 Kolín 22.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.89 h Praha-Stromovka 20.02.2016
60 m 08.09 Břeclav 10.10.2016
100 m 12.31 Tábor 17.06.2016
150 m 18.86 h Praha-Strahov 22.01.2016
150 m 18.83 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 25.15 h Praha-Stromovka 20.02.2016
200 m 24.76 Třinec 25.06.2016
300 m 42.58 h Praha-Strahov 15.01.2016
300 m 40.59 Praha-Eden 06.05.2016
skok daleký 5.43 Ostrava 24.09.2016

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Dky/B1 3 Břeclav 08.09
10.10.2016 CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B1 2 Břeclav 26.04
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/R2 1 Ostrava 12.50
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 100 m/Dky/FA Ostrava 12.54
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dky/B1 1 Ostrava 25.27
24.09.2016 Mistrovství České republiky družstev dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) skok daleký/Dky/F Ostrava 5.43
17.09.2016 45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/F Pacov 12.80
17.09.2016 45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Ž 4 Pacov 5.28
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dky Kladno DNS
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23Z/R2 3 Kladno 25.13
27.08.2016 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (A. C. TEPO Kladno) 200 m/U23Z/F 6 Kladno 25.32
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/R2 1 Bílina 12.74
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/Ž/FA 4 Bílina 12.78
27.07.2016 VC Tábora a Memoriál Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B1 5 Tábor 25.00
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/R2 1 Třinec 12.41
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 100 m/Dky/F Třinec 12.47
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/R2 1 Třinec 25.22
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/F Třinec 24.76
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 100 m/Ž/R3 7 Tábor 12.31
17.06.2016 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze, Mistrovství ČR dorostenců v bězích na 3000 m a 2000 m př. a dorostenek v bězích na 3000 m a 1500 m př. (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/R1 4 Tábor 25.09
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B1 1 Praha - Děkanka 12.54
11.06.2016 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek (AK OLYMP BRNO) 200 m/Dky 6 Brno 24.99
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R1 1 Praha - Eden 12.69
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA Praha - Eden 12.43
03.06.2016 Přebor Prahy juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 1 Praha - Eden 25.35
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) 200 m/Ž/B1 2 Tábor 25.31
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ VS Tábor, z. s.) skok daleký/Ž/F 6 Tábor 5.28
15.05.2016 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 2 Praha-Děkanka 25.81
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dky/B1 2 Praha–Podvinný Mlýn 12.93
10.05.2016 I. kolo Pražského poháru družstev mládeže (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dky/B1 1 Praha–Podvinný Mlýn 26.04
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B1 2 Praha-Eden 18.83
06.05.2016 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B1 2 Praha-Eden 40.59
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B1 3 Praha - Eden 19.32
29.04.2016 1. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B4 5 Praha - Eden 41.82
27.02.2016 Mistrovství ČR mužů a žen (SSK Vítkovice) 200 m/Ž/R3 5 Ostrava 25.24
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R2 1 Praha-Stromovka 07.89
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/F 4 Praha-Stromovka 07.90
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R2 1 Praha-Stromovka 25.49
20.02.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/F Praha-Stromovka 25.15
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 1 Praha-Stromovka 08.08
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/FA Praha-Stromovka 07.94
06.02.2016 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/B1 3 Praha-Stromovka 25.18
30.01.2016 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Jihočeský krajský atletický svaz) 200 m/Dky/B1 1 Praha-Stromovka 25.71
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B2 3 Praha-Stromovka 08.02
26.01.2016 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B5 1 Praha-Stromovka 25.78
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 18.95
22.01.2016 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B16 1 Praha-Strahov 18.86
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Ž/B2 3 Praha-Strahov 18.97
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/Ž/B3 2 Praha-Strahov 42.58