Karta atleta

Export do excelu
  • Košátková Veronika
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Český Brod 09.02.2013
60 m 07.9 Nymburk 20.09.2016
60 m 08.12 h Praha - Strahov 04.02.2017
100 m 12.68 Kolín 08.05.2017
150 m 20.20 Stará Boleslav 10.06.2014
150 m 22.37 h Praha-Strahov 16.02.2013
200 m 26.30 Kolín 18.06.2017
200 m 27.24 h Praha - Strahov 04.02.2017
300 m 44.36 Kolín 08.05.2014
300 m 49.18 h Praha-Strahov 16.02.2013
800 m 3:22.83 Brno 11.09.2012
sprintérský trojboj 2342 Hradec Králové 06.09.2017
středoškolský pohár 1514 Nymburk 19.09.2017
skok daleký 3.82 Brno 10.09.2013
skok daleký 4.15 h Český Brod 09.02.2013
skok vysoký 1.63 Kolín 01.05.2017
skok vysoký 1.50 h Praha - Strahov 04.02.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2016 Corny středoškolský pohár - krajské kolo 60 m/Jky/B2 2 Stará Boleslav Houštka 08.21
27.09.2016 Corny středoškolský pohár - krajské kolo výška/Jky 2= Stará Boleslav Houštka 1.50
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Jky/B3 1 České Budějovice 27.26
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) výška/Jky/F 8 České Budějovice 1.52
20.09.2016 Corny středoškolský atletický pohár (OR AŠSK Nymburk) 60 m/Jky Nymburk 07.9
20.09.2016 Corny středoškolský atletický pohár (OR AŠSK Nymburk) výška/Jky Nymburk 1.55
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/Jky/R3 4 Jablonec nad Nisou 13.34
10.09.2016 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 200 m/Jky/B2 3 Jablonec nad Nisou 27.47
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Ž/B1 8 Hradec Králové 08.39
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/B2 2 Hradec Králové 13.34
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B2 1 Hradec Králové 27.11
07.09.2016 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/Ž 6 Hradec Králové 2146
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Dky/B2 3 Beroun 13.21
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Beroun 27.40
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R2 1 Kolín 12.96
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/F 5 Kolín 12.91
30.06.2016 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 4 Kolín 27.22
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 100 m/Dky/B2 2 Jablonec nad Nisou 13.10
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 200 m/Dky/B1 4 Jablonec nad Nisou 26.96
04.06.2016 KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek - 1. kolo, KP jednotlivců LKAS v dlouhých překážkových bězích (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) výška/Dky/F 11 Jablonec nad Nisou 1.35
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dky/B1 3 Stará Boleslav 13.26
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dky/B1 3 Stará Boleslav 27.12
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Dky Stará Boleslav 1.45
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/B1 3 Vlašim 13.45
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Dky/B1 1 Vlašim 27.71
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) výška/Dky/F 5 Vlašim 1.45
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B2 4 Kolín 13.38
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Ž/F 4= Kolín 1.50
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 60 m/Dky/B2 1 Praha-Strahov 08.25
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) 200 m/Dky/B2 2 Praha-Strahov 27.85
09.01.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Spartak Vlašim, TJ Lokomoti) výška/Dky/F 5= Praha-Strahov 1.48