Karta atleta

Export do excelu
  • Skalická Iva
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
60 m 08.08 h Praha-Stromovka 14.2.2015
100 m 12.84 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
150 m 20.77 Svitavy 8.6.2013
150 m 20.03 h Praha-Stromovka 8.3.2014
200 m 26.81 Pardubice 23.5.2015
200 m 27.67 h Ostrava 3.2.2018
300 m 44.15 Brno 8.9.2014
300 m 46.08 h Praha - Strahov 21.12.2013
400 m 62.19 Ústí nad Orlicí 5.6.2016
600 m 1:53.30 Litomyšl 4.6.2013
800 m 2:37.23 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
60 m překážek 11.94 Svitavy 16.6.2012
60 m překážek 11.9 h Pardubice 4.2.2012
sprintérský trojboj 1955 Hradec Králové 5.9.2018
středoškolský pohár 2561 Ústí nad Orlicí 13.9.2018
pětiboj 1710 Litomyšl 6.10.2012
hod kriketovým míčkem 20.10 Litomyšl 6.10.2012
vrh koulí 3kg 06.41 Pardubice 25.5.2014
skok daleký 4.37 Opava, Tyršův stadion 12.6.2015
skok daleký 4.23 h Praha-Strahov 20.1.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.27 Pardubice 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/Dky/R1 7 Třinec DQ
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/R3 1 Čáslav 13.35
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 100 m/Ž/F1 Čáslav 13.22
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/Ž/B1 6 Čáslav 63.49
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Jky/B2 MB Ústí nad Orlicí 27.40
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Jky/F MB Ústí nad Orlicí 62.19
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/R2 1 Třebíč 13.16
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Ž/FA Třebíč 13.14
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 200 m/Ž/B1 4 Třebíč 27.02
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dky/B4 3 Břeclav 13.14
21.05.2016 2. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dky/B5 2 Břeclav 27.26
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/R3 1 Pardubice 13.20
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Ž/FA 5 Pardubice 13.34
15.05.2016 1. kolo 2. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/B1 5 Pardubice 27.95
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 100 m/Dky/B1 7 Olomouc 13.09
08.05.2016 1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 200 m/Dky/B2 4 Olomouc 27.11
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R3 3 Jablonec nad Nisou 08.38
19.01.2016 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B5 3 Praha-Stromovka 08.36