Karta atleta

Export do excelu
  • Oberleitnerová Adéla
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.26 Vlašim 5.9.2015
60 m 08.20 h Praha - Strahov 4.2.2017
100 m 13.12 Beroun 27.8.2016
150 m 20.31 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 28.26 České Budějovice 24.9.2016
200 m 28.21 h Praha - Strahov 4.2.2017
sprintérský trojboj 1915 Vlašim 5.9.2015
skok daleký 4.83 Jihlava 28.5.2016
skok daleký 4.93 h Praha - Strahov 13.1.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Jky/R2 4 České Budějovice 13.28
24.09.2016 MČR družstev juniorů a juniorek (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Jky/B3 5 České Budějovice 28.26
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 100 m/Jky/F Beroun 13.12
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 200 m/Jky/F Beroun 28.32
27.08.2016 3. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Jky/F 6 Beroun 4.62
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B1 MB Praha - Děkanka 13.16
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/R1 3 Vlašim 13.23
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Ž/FB Vlašim 13.38
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 200 m/Ž/B3 4 Vlašim 28.52
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Ž/F 22 Vlašim 4.43
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/R4 1 Jihlava 13.20
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/FA 6 Jihlava 13.29
28.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Jihlava) dálka/Ž/F 7 Jihlava 4.83
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Jky/B1 2 Stará Boleslav 13.23
21.05.2016 Společné I. kolo krajského přeboru Středočeského a Libereckého kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Jky 5 Stará Boleslav 4.70
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) 100 m/Dky/B2 Vlašim DNS
08.05.2016 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Spartak Vlašim) dálka/Dky/F Vlašim DNS
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 2 Kolín 13.63
01.05.2016 Polabské závody, Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 6 Kolín 4.66