Karta atleta

Export do excelu
  • Šigutová Johana
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Choceň, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.9 Ústí nad Orlicí 12.5.2014
150 m 22.00 Pardubice 25.5.2014
150 m 21.38 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 28.98 h Ostrava 14.1.2016
300 m 46.96 Litomyšl 22.6.2014
300 m 47.06 h Praha - Strahov 10.1.2017
400 m 63.00 Pardubice 22.6.2016
400 m 64.14 h Jablonec nad Nisou 31.1.2016
800 m 2:23.74 Pardubice 3.6.2017
800 m 2:30.23 h Jablonec nad Nisou 5.2.2017
1500 m 5:13.37 Pardubice 6.5.2017
3000 m 12:44.49 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
vrh koulí 4kg 06.66 Hradec Králové 17.6.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 67.1 Chrudim 2.6.2019
vrh koulí 4kg 06.34 Chrudim 2.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dky/F 5 Nové Město nad Metují 2:31.38
20.08.2016 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Ž/F 6 Ústí nad Orlicí 2:35.94
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 800 m/Dky/R2 9 Třinec 2:40.72
22.06.2016 Pardubický atletický mítink 2016 (Hvězda SKP Pardubice) 400 m/Ž/F Pardubice 63.00
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 400 m/Ž/B1 5 Čáslav 63.21
11.06.2016 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Čáslav) 800 m/Ž/F 5 Čáslav 2:35.39
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Dky/F Ústí nad Orlicí 63.69
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/Dky/F Ústí nad Orlicí 2:31.49
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 400 m/Ž/B1 5 Třebíč 64.25
29.05.2016 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Ž/F 8 Třebíč 2:32.89
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B1 1 Pardubice 64.02
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Dky/F 6 Pardubice 5:29.76
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 400 m/Ž/B2 1 Jablonec nad Nisou 64.14
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 800 m/Ž/F Jablonec nad Nisou 2:32.09
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 200 m/Jky/B5 5 Ostrava 28.98
14.01.2016 Středoškolský pohár sportovních gymnázií (SSK Vítkovice) 400 m/Jky/B4 4 Ostrava 64.68