Karta atleta

Export do excelu
  • Hájková Kateřina
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Vysoké Mýto z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.95 Litomyšl 22.06.2014
60 m 08.5 h Pardubice 23.01.2016
150 m 23.93 Svitavy 08.09.2013
150 m 23.51 h Jablonec nad Nisou 02.02.2014
200 m 27.66 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
200 m 29.54 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
300 m 47.80 Litomyšl 22.06.2014
400 m 64.40 Kolín 28.05.2016
400 m 65.36 h Jablonec nad Nisou 05.02.2017
800 m 2:27.43 Kolín 01.06.2018
800 m 2:29.77 h Ostrava 24.02.2018
1500 m 5:44.27 Opava 27.09.2014
60 m překážek 10.53 h Praha - Stromovka 10.02.2017
100 m překážek 16.96 Pardubice 05.05.2018
200 m překážek 37.25 Ústí nad Orlicí 07.09.2014
300 m překážek 47.85 Ústí nad Orlicí 05.06.2016
400 m překážek 68.16 Praha-Juliska 23.06.2018
2000 m překážek 9:32.09 Praha 26.09.2015
středoškolský pohár 2201 Ústí nad Orlicí 13.09.2018
pětiboj hala 2835 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
sedmiboj 3830 Kolín 01.06.2018
hod oštěpem 600g 23.49 Kolín 01.06.2018
vrh koulí 4kg 07.68 Ústí nad Orlicí 12.05.2018
vrh koulí 4kg 07.98 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok daleký 5.19 Kolín 18.06.2017
skok daleký 5.13 h Praha - Stromovka 09.02.2018
skok vysoký 1.48 Vysoké Mýto 01.05.2018
skok vysoký 1.52 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 100 m př./Dky/B3 6 Kladno 17.74
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) 300 m př./Dky/B2 4 Kladno 49.17
11.09.2016 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A. C. TEPO Kladno) dálka/Dky 18 Kladno 4.52
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B2 3 Nové Město nad Metují 29.18
03.09.2016 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 300 m př./Dky/B1 2 Nové Město nad Metují 49.46
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m/Ž/B2 3 Jablonec nad Nisou 66.52
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 400 m př./Ž/B2 2 Jablonec nad Nisou 74.22
20.08.2016 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/Ž/F 14 Jablonec nad Nisou 4.75
25.06.2016 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m př./Dky/R2 7 Třinec 48.11
14.06.2016 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 300 m př./Dky/B2 MB Praha - Děkanka 48.76
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) 400 m př./Ž/B2 2 Liberec 70.30
11.06.2016 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec, z.s.) dálka/Ž/F 16 Liberec 4.75
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m př./Dky/B2 4 Ústí nad Orlicí 16.98
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 300 m př./Dky/F Ústí nad Orlicí 47.85
05.06.2016 2. kolo společného KP PA a KH kraje juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Dky/F Ústí nad Orlicí 5.10
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Ž/B3 2 Kolín 64.40
28.05.2016 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž/F 11 Kolín 4.86
14.05.2016 1. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 400 m př./Ž/B2 3 Hradec Králové 73.48
14.05.2016 1. kolo I. ligy žen, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Ž/F 12 Hradec Králové 4.88
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dky/B1 3 Pardubice 66.46
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m př./Dky/B1 7 Pardubice 17.24
07.05.2016 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) dálka/Dky/F 8 Pardubice 4.86
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 60 m/Ž/R2 6 Jablonec nad Nisou 08.94
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) 200 m/Ž/B7 2 Jablonec nad Nisou 29.54
31.01.2016 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický s) dálka/Ž 12 Jablonec nad Nisou 4.62
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m/Ž/B3 2 Pardubice 08.5
23.01.2016 1. veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/Ž 5 Pardubice 4.75
15.01.2016 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Ž 12 Praha-Strahov 4.57