Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Šimon
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.07 Praha 27.4.2015
60 m 07.92 h Praha-Stromovka 5.12.2015
100 m 12.08 Jihlava 7.5.2016
150 m 18.10 Praha-Juliska 1.5.2018
150 m 22.17 h Praha-Stromovka 8.12.2012
200 m 24.38 Čáslav 11.6.2016
300 m 37.97 Praha-Juliska 1.5.2018
300 m 38.42 h Praha - Strahov 13.1.2017
400 m 51.43 Kolín 22.6.2019
400 m 52.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
500 m 1:48.79 Praha 23.6.2010
600 m 1:25.34 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 1:56.89 Kolín 22.6.2019
800 m 1:59.06 h Praha - Stromovka 23.2.2019
1000 m 3:28.84 Tábor 24.5.2011
1500 m 4:39.80 Praha 13.5.2015
60 m překážek 11.70 Praha 19.9.2012
60 m překážek 10.85 h Praha-Strahov 13.2.2014
110 m překážek 17.79 Jihlava 7.5.2016
200 m překážek 32.03 Praha 19.6.2014
středoškolský pohár 2275 Praha - Strahov 5.10.2018
desetiboj 4814 Jihlava 7.5.2016
hod diskem 1,5kg 24.66 Jihlava 7.5.2016
hod oštěpem 600g 45.59 Praha 19.9.2015
hod oštěpem 700g 46.84 Praha - Eden 3.6.2016
hod kriketovým míčkem 49.44 Praha-Juliska 10.6.2013
vrh koulí 4kg 10.65 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 10.06 Jihlava 7.5.2016
skok daleký 5.67 Jihlava 7.5.2016
skok daleký 5.34 h Praha-Strahov 18.2.2015
skok o tyči 2.50 Jihlava 7.5.2016
skok vysoký 1.53 Jihlava 7.5.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 51.43 Kolín 22.6.2019
400 m 52.08 h Praha - Stromovka 2.2.2019
600 m 1:25.34 h Praha-Strahov 11.1.2019
800 m 1:56.89 Kolín 22.6.2019
800 m 1:59.06 h Praha - Stromovka 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/R3 5 Jablonec nad Nisou 52.09
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/R1 3 Jablonec nad Nisou 2:02.16
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B5 1 Praha - Eden 11.81
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 1 Praha - Eden 52.17
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M/B1 2 Pardubice 2:01.42
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 400 m/M/B3 2 Praha - Přátelství 51.96
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/R1 4 Ostrava 2:02.32
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B3 2 Praha - Strahov 2:01.19
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Dci/B2 3 Praha - Stromovka 52.84
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Dci/B1 3 Praha - Stromovka 2:01.23
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B3 2 Praha - Strahov 53.18
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/M/B1 8 Praha - Stromovka 2:03.13
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B14 3 Praha - Strahov 38.42