Karta atleta

Export do excelu
  • Piskač Štěpán
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Brno 7.9.2015
60 m 07.40 h Praha - Strahov 19.12.2015
100 m 11.60 Litomyšl 6.8.2016
150 m 17.37 Praha 19.9.2015
150 m 18.06 h Praha - Strahov 19.12.2015
200 m 23.47 Stará Boleslav 21.5.2016
200 m 24.40 h Praha - Strahov 21.1.2017
300 m 37.25 Brno 7.9.2015
300 m 39.27 h Praha 28.11.2015
400 m 57.1 Čáslav 7.7.2016
sprintérský trojboj 2174 Litomyšl 6.8.2016
středoškolský pohár 0000 Kolín 3.10.2017
vrhačský trojboj 1028 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1kg 19.27 Čáslav 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 19.88 Čáslav 15.10.2017
hod diskem 1,75kg 27.30 Kolín 25.5.2019
hod oštěpem 600g 22.04 Čáslav 10.10.2015
hod oštěpem 700g 24.09 Čáslav 15.10.2017
vrh koulí 4kg 10.83 Stará Boleslav 20.8.2014
vrh koulí 5kg 11.58 Kolín 18.6.2017
vrh koulí 6kg 10.65 Kolín 25.5.2019
skok daleký 5.54 Třebíč 19.5.2015
skok daleký 5.13 h Praha - Strahov 7.12.2013
trojskok 11.36 Stará Boleslav 6.5.2017
trojskok 11.41 h Praha-Strahov 9.1.2016
skok vysoký 1.65 Čáslav 7.7.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod diskem 1,75kg 27.30 Kolín 25.5.2019
vrh koulí 6kg 10.65 Kolín 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) koule 5kg/Dci Čáslav 10.92
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) disk 1,5kg/Dci Čáslav 19.88
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) oštěp 700g/Dci 5 Čáslav 24.09
15.10.2017 Čáslavské víceboje (AC Čáslav z.s.) vrh. tr./Dci Čáslav 1028
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 0000
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 100 m/Dci/B02 8 Kolín 12.05
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/R1 4 Čáslav 12.00
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 100 m/M/FB 4 Čáslav 12.06
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) dálka/M 18 Čáslav 4.83
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B3 4 Kolín 07.59
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B3 2 Kolín 11.98
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/M/B2 6 Kolín 24.35
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/M 13 Kolín 2001
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B3 6 Litomyšl 07.50
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B3 6 Litomyšl 11.85
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B3 Litomyšl DNS
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) koule 5kg/Dci Litomyšl DNS
29.07.2017 Velká cena Nového Města nad Metují 200 m/M/B3 4 Nové Město nad Metují 24.22
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R1 4 Jičín 12.01
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/FB 5 Jičín 11.91
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 200 m/M/B3 5 Jičín 24.31
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci Kolín 11.58
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 7 Kolín 11.94
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B4 1 Kolín 24.17
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R3 5 Ústí nad Orlicí 11.84
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FB Ústí nad Orlicí DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/M Ústí nad Orlicí DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R3 2 Kolín 11.88
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B4 Kolín DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci/F 4 Kolín 10.98
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R4 4 Stará Boleslav 12.05
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) koule 5kg/Dci 8 Stará Boleslav 11.13
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dci 4 Stará Boleslav 11.36
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R3 1 Kolín 12.26
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci Kolín 11.04
28.01.2017 Mezinárodní mítink, Indoor Track & Field Vienna 60 m/M/R7 6 Vídeň 07.57
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B7 1 Praha - Strahov 24.40
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) trojskok/Dci/F Praha - Strahov 11.05