Karta atleta

Export do excelu
  • Fikrle Matyáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.57 Plzeň 15.6.2015
60 m 07.41 h Praha-Stromovka 30.1.2016
100 m 11.30 České Budějovice 13.5.2017
150 m 17.24 Klatovy 10.5.2018
150 m 17.72 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 22.55 Stará Boleslav 3.6.2017
200 m 23.26 h Praha-Stromovka 3.2.2018
300 m 37.34 Klatovy 9.5.2017
300 m 37.00 h Praha-Stromovka 16.1.2018
800 m 2:50.6 Plzeň 8.10.2013
60 m překážek 10.4 Plzeň 11.9.2013
60 m překážek 09.91 h Plzeň 18.1.2015
100 m překážek 16.42 Klatovy 1.5.2015
pětiboj 1474 Plzeň 8.10.2013
hod oštěpem 600g 18.19 Stříbro 24.5.2014
hod kriketovým míčkem 41.23 Klatovy 4.5.2013
skok daleký 4.51 Plzeň 6.5.2014
skok daleký 4.87 h Praha - Strahov 13.12.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R1 2 Pardubice 11.73
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/FB Pardubice 11.61
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B1 7 Pardubice 23.73
14.09.2017 Bělská míle a rámcové atletické závody (Město Bělá nad Radbuzou, TJ St) 100 m/Dci/F Bělá nad Radbuzou 11.88
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/R1 6 Opava 11.63
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 100 m/M/FB 5 Opava 11.55
09.09.2017 Baráž o postup do Česká spořitelna extraligy mužů a žen (TJ Sokol Opava) 200 m/M/B2 6 Opava 23.50
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R2 5 Praha - Eden 11.69
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 Praha - Eden DNS
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) 100 m/J/F Písek 11.75
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z. s.) 200 m/J/F Písek 23.34
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/M/B3 Domažlice DNS
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 5 Kladno 11.50
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 4 Kladno 23.13
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/Dci/R3 5 Jablonec nad Nisou 11.25
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 200 m/Dci/R2 2 Jablonec nad Nisou 22.59
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 200 m/Dci/F 7 Jablonec nad Nisou 22.66
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 4 Praha - Eden 11.36
17.06.2017 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/M/B2 7 Praha - Eden 22.82
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/M/R1 5 Stará Boleslav 11.47
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 100 m/M/FB Stará Boleslav 11.35
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav) 200 m/M/B4 1 Stará Boleslav 22.55
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/M/R4 4 Praha - Přátelství 11.73
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 100 m/M/FB 5 Praha - Přátelství 11.74
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 4 České Budějovice 11.30
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/FB České Budějovice 11.56
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/M/B3 České Budějovice DNS
09.05.2017 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Dci Klatovy 17.25
09.05.2017 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Dci Klatovy 37.34
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/J/R3 1 Sušice 11.11
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 100 m/J/F1 Sušice 11.23
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/J/B1 Sušice DNS
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R2 4 Ostrava 23.27
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B3 4 Praha - Strahov 07.49
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/M/B14 4 Praha - Strahov 07.48
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R1 2 Praha - Stromovka 07.41
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/F 5 Praha - Stromovka 07.47
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B1 5 Praha - Stromovka 23.27
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 300 m/M/B6 4 Praha - Stromovka 37.74
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B7 4 Praha - Stromovka 07.59
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B11 3 Praha - Strahov 17.72
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B4 2 Praha - Strahov 07.47