Karta atleta

Export do excelu
  • David Žahour
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol SG Plzeň-Petřín
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.69 h Praha - Stromovka 19.01.2020
100 m 12.21 Nýřany 19.05.2019
200 m 25.30 h Praha - Stromovka 20.01.2019
200 m 24.76 Stříbro 25.08.2019
300 m 39.69 Nýřany 21.08.2019
400 m 54.83 Sušice 17.06.2018
400 m 56.33 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:17.10 Sušice 06.05.2017
1500 m 5:06.92 Plzeň 14.05.2017
1500 m 5:14.11 h Praha - Stromovka 27.01.2018
skok daleký 4.67 Plzeň 14.05.2017
středoškolský pohár 0000 Atletický stadion města Plzně 19.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.30 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 26.03 Nýřany 01.07.2017
400 m 57.43 Plzeň-Skvrňany 27.08.2017
800 m 2:17.10 Sušice 06.05.2017
1500 m 5:29.79 h Praha - Stromovka 21.01.2017
1500 m 5:06.92 Plzeň 14.05.2017
skok daleký 4.67 Plzeň 14.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/J/B3 4 Pardubice 57.98
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/J/B2 11 Pardubice 2:17.39
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/M/B2 2 Plzeň-Skvrňany 57.43
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F 9 Plzeň-Skvrňany 6:15.25
19.08.2017 52.ročník Chodské 1500 – VC na 100m Memoriál Ivana Kitzbergera Třístovka Jana Mazance (AC Domažlice) 1500 m/Dci/F 10 Domažlice 5:08.99
01.07.2017 3. kolo OMD mužů (Atletclub Nýřany, z.s.) 800 m/M/F 4 Nýřany 2:19.69
01.07.2017 3. kolo OMD mužů (Atletclub Nýřany, z.s.) 200 m/M/B2 2 Nýřany 26.03
17.06.2017 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, staršího žactva a mladšího žactva ve vícebojích - otevřený závod (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/F MS Plzeň 2:18.64
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 400 m/M/B2 2 Nýřany 57.86
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 800 m/M/F 7 Nýřany 2:23.21
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/Dci/F 6 České Budějovice 58.88
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/Dci/F 6 České Budějovice 2:23.37
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 1500 m/M/F 9 Plzeň 5:06.92
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/M 15 Plzeň 4.67
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/J/B1 5 Sušice 57.48
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 800 m/J/F 5 Sušice 2:17.10
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R3 6 Praha - Stromovka 11.30
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 1500 m/Dci/F Praha - Stromovka 5:29.79