Karta atleta

Export do excelu
  • Rada Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.56 Praha - Eden 4.5.2018
60 m 07.54 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 12.02 Praha-Juliska 1.10.2016
150 m 18.05 Praha - Děkanka 2.5.2017
150 m 18.26 h Praha - Strahov 13.1.2017
200 m 24.06 Praha - Juliska 14.6.2018
200 m 24.37 h Praha-Stromovka 6.2.2016
300 m 37.68 Praha - Eden 4.5.2018
300 m 37.79 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 52.27 Vlašim 30.6.2018
400 m 52.51 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:08.66 Praha-Juliska 1.5.2018
500 m 1:10.78 h Praha - Strahov 19.1.2018
600 m 1:33.06 h Praha - Strahov 12.1.2018
800 m 2:00.40 Vlašim 30.6.2018
800 m 2:02.15 h Praha-Stromovka 3.2.2018
1000 m 3:05.55 Praha - Juliska 10.10.2015
1500 m 4:24.94 Praha - Eden 25.5.2019
60 m překážek 11.28 Praha 12.10.2013
60 m překážek 09.54 h Praha-Stromovka 6.2.2016
100 m překážek 16.00 Praha - Juliska 10.10.2015
110 m překážek 18.60 Praha-Juliska 1.10.2016
300 m překážek 43.94 Praha - Děkanka 23.8.2016
400 m překážek 61.99 Jablonec nad Nisou 9.9.2017
sprintérský trojboj 1919 Praha - Kotlářka 8.9.2016
pětiboj 1708 Praha 12.10.2013
devítiboj 3995 Praha - Juliska 10.10.2015
desetiboj 4602 Praha-Juliska 1.10.2016
hod diskem 1kg 21.10 Praha - Juliska 10.10.2015
hod diskem 1,5kg 17.83 Praha-Juliska 1.10.2016
hod oštěpem 600g 34.44 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 700g 35.12 Praha-Juliska 1.10.2016
hod kriketovým míčkem 47.23 Praha 12.10.2013
vrh koulí 3kg 06.05 Praha 18.6.2013
vrh koulí 3kg 06.11 h Praha-Stromovka 6.2.2013
vrh koulí 4kg 08.88 Praha - Juliska 10.10.2015
vrh koulí 4kg 05.80 h Praha 31.1.2014
vrh koulí 5kg 08.27 Praha-Juliska 1.10.2016
skok daleký 4.67 Praha 11.10.2014
skok daleký 5.14 h Praha - Strahov 19.12.2015
skok o tyči 2.30 Praha-Juliska 1.10.2016
skok vysoký 1.66 Praha-Juliska 1.10.2016
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 5.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:03.98 Tábor 9.6.2019
1500 m 4:24.94 Praha - Eden 25.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/M/B2 Jablonec nad Nisou DNS
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m př./M/B3 3 Jablonec nad Nisou 61.99
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/B1 8 Praha - Eden 4:45.67
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m př./Dci/B2 5 Praha - Eden 44.64
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 700g/Dci/F 16 Praha - Eden 27.68
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 800 m/M/B2 7 Praha - Eden 2:12.48
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 400 m/M/B3 3 Kladno 54.15
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/M/F 17 Kladno 4:46.18
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 800 m/Dci/R1 6 Jablonec nad Nisou 2:05.07
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F Praha - Eden 4:31.42
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 400 m/M/B3 3 Stará Boleslav 53.75
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/M/B1 12 Stará Boleslav 2:02.01
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 400 m/Dci/B1 4 Praha - Přátelství 53.22
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 800 m/Dci/F Praha - Přátelství 2:05.59
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 400 m/M/B2 České Budějovice DNS
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 800 m/M/B2 7 České Budějovice 2:05.01
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 150 m/M/B6 4 Praha - Děkanka 18.05
02.05.2017 2. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B4 1 Praha - Děkanka 38.01
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/R2 7 Ostrava 2:08.37
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Dci/B3 2 Praha - Stromovka 53.47
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/Dci/B1 6 Praha - Stromovka 2:05.67
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 400 m/M/B3 3 Praha - Strahov 54.26
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B13 1 Praha - Strahov 38.92
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 500 m/M/B4 1 Praha - Strahov 1:12.19
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B10 3 Praha - Stromovka 07.73
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B16 7 Praha - Stromovka 07.79
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B17 2 Praha - Strahov 18.26
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B18 2 Praha - Strahov 38.82