Karta atleta

Export do excelu
  • Stanislav Jíra
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Svoboda Ludvík
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    100 m 1417 975
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2018: MSJ-4x100 m/5.; 2019: MEJ-100 m/R
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - - 1 - - - -
- - - - - - 2 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.01 Kolín 22.08.2018
60 m 06.81 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 10.65 Praha - Eden 28.09.2018
150 m 17.32 h Praha - Strahov 13.01.2017
150 m 16.18 Kutná Hora 04.09.2018
200 m 21.53 Praha-Juliska 24.06.2018
200 m 21.99 h Praha - Stromovka 24.02.2019
300 m 38.38 Kolín 26.08.2015
300 m 35.40 h Praha - Strahov 08.12.2018
400 m 54.16 Kolín 08.07.2016
1500 m 5:31.83 Kolín 08.07.2016
110 m překážek (0.91) 19.33 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.49 Kolín 08.07.2016
skok vysoký 1.55 h Kolín 31.01.2017
skok o tyči 2.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.60 Kolín 08.07.2016
skok daleký 5.92 h Kolín 13.02.2017
vrh koulí 5kg 09.49 Kolín 08.07.2016
hod diskem 1,5kg 17.28 Kolín 08.07.2016
hod oštěpem 700g 33.00 Čáslav 30.08.2017
středoškolský pohár 2584 Nymburk 19.09.2017
desetiboj [Dci] 4244 Kolín 08.07.2016
sprintérský trojboj 2605 Kolín 22.08.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.99 h Ostrava 18.02.2017
60 m 07.21 Kolín 23.08.2017
100 m 10.96 Hradec Králové 13.05.2017
150 m 17.32 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 22.68 h Ostrava 19.02.2017
200 m 22.95 Stará Boleslav 06.05.2017
400 m 54.8 Nymburk 19.09.2017
skok vysoký 1.55 h Kolín 31.01.2017
skok daleký 5.92 h Kolín 13.02.2017
hod oštěpem 700g 33.00 Čáslav 30.08.2017
středoškolský pohár 2584 Nymburk 19.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) středoškolský pohár/Dci Kolín 0000
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R2 1 Praha - Eden 11.38
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/FA Praha - Eden 11.11
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dci/B2 4 Praha - Eden 22.98
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 100 m/Dci Nymburk 11.1
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) 400 m/Dci Nymburk 54.8
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Nymburk (Jan Mýto, mytoj@ddmpodebrady.cz, 725894384) středoškolský pohár/Dci Nymburk 2584
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FB Kolín 11.40
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R1 3 Kolín 11.36
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B1 4 Kolín 23.43
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 100 m/U23M/R2 6 Praha - Eden 11.22
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) 100 m/Dci/B1 2 Čáslav 11.49
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) hod oštěpem 700g/Dci 8 Čáslav 33.00
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/R1 4 Jablonec nad Nisou 11.45
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 100 m/M/FB 4 Jablonec nad Nisou 11.48
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/M/B1 5 Kolín 07.21
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 8 Kolín 11.71
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R1 2 Jablonec nad Nisou 10.99
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/F 7 Jablonec nad Nisou 11.05
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/R2 2 Nové Město nad Metují 11.05
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/M/FA 6 Nové Město nad Metují 11.09
30.05.2017 Praga Academica 2017 (USK Praha – oddíl atletiky, Su) 100 m/M/B3 Praha - Přátelství DNS
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 100 m/M/B2 4 Turnov 10.96
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/B1 1 Stará Boleslav 11.13
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R2 3 Hradec Králové 10.99
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FB Hradec Králové 10.96
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R2 2 Kolín 11.26
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F Kolín 11.15
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R4 1 Stará Boleslav 11.37
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/F Stará Boleslav 11.41
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci/B4 1 Stará Boleslav 22.95
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R1 2 Kolín 11.20
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/F Kolín 11.44
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R2 4 Praha - Stromovka 07.09
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.01
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F Ostrava 06.99
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R1 2 Ostrava 22.68
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/F 4 Ostrava 22.97
13.02.2017 Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/M Kolín 5.92
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 60 m/Dci/B1 2 Praha - Strahov 07.12
31.01.2017 Středoškolský výškařský pohár (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/M 17 Kolín 1.55
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/R2 5 Jablonec nad Nisou 07.12
28.01.2017 Jablonecká hala 2017 (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 60 m/M/F 8 Jablonec nad Nisou 07.11
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B2 MS Praha - Stromovka 22.91
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B4 1 Praha - Stromovka 07.15
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B17 7 Praha - Stromovka 07.26
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B12 1 Praha - Strahov 17.32