Karta atleta

Export do excelu
  • Drštička David
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.17 Stadion SK Přerov 1908 20.09.2018
60 m 07.23 h Ostrava 20.01.2018
100 m 11.00 Hodonín 09.09.2017
150 m 16.62 Přerov 22.08.2018
150 m 17.22 h Ostrava 13.01.2018
200 m 22.37 Šumperk 25.08.2018
200 m 23.21 h Ostrava 12.02.2019
300 m 34.96 Přerov 22.08.2018
300 m 36.25 h Ostrava 13.01.2018
400 m 49.76 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
400 m 50.20 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:28.53 Olomouc 24.08.2016
800 m 2:03.45 Ostrava - Vítkovice 05.05.2019
800 m 3:10.03 h Olomouc 18.01.2013
1000 m 3:25.20 Přerov 17.09.2014
1000 m 3:14.52 h Olomouc 11.03.2017
60 m překážek 09.9 Přerov 09.10.2013
60 m překážek 08.66 h Bratislava 07.02.2015
100 m překážek 13.82 Praha 19.09.2015
200 m překážek 27.01 Praha 19.09.2015
300 m překážek 40.13 Třinec 25.06.2016
sprintérský trojboj 2433 Přerov 01.05.2018
středoškolský pohár 1578 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 1565 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
pětiboj 1943 Olomouc 16.10.2013
pětiboj hala 1143 h Olomouc 16.03.2013
sedmiboj hala 3059 h Olomouc 19.03.2016
vrhačský trojboj 0737 Přerov 31.07.2015
čtyřboj 1768 Přerov 17.09.2014
hod diskem 1kg 17.01 Přerov 31.07.2015
hod oštěpem 600g 18.57 Přerov 31.07.2015
hod kriketovým míčkem 27.29 Přerov 09.10.2013
vrh koulí 3kg 06.56 h Olomouc 16.03.2013
vrh koulí 4kg 08.85 Přerov 15.07.2015
vrh koulí 4kg 07.28 h Olomouc 22.03.2015
vrh koulí 5kg 08.57 Přerov 04.11.2017
vrh koulí 5kg 08.41 h Olomouc 11.03.2017
vrh koulí 6kg 07.93 Přerov 06.10.2017
vrh koulí 7,26kg 07.03 Přerov 06.10.2017
skok daleký 4.72 Hranice 11.06.2013
skok daleký 5.23 h Olomouc 22.03.2015
skok o tyči 1.50 h Olomouc 19.03.2016
skok vysoký 1.44 Přerov 14.05.2015
skok vysoký 1.41 h Olomouc 22.03.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
400 m 52.01 h Ostrava - Vítkovice 11.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.11.2017 4.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 5kg/Dci 4 Přerov 08.57
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 1578
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 100 m/Dci/B01 3 Břeclav 11.34
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 400 m/Dci/B01 2 Břeclav 50.50
06.10.2017 Koulařský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 5kg/Dci 4 Přerov 08.05
06.10.2017 Koulařský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 6kg/J 5 Přerov 07.93
06.10.2017 Koulařský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 7,26kg/M 8 Přerov 07.03
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) strPohar/Dci 6 Olomouc 1505
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 100 m/Dci/B01 1 Olomouc 11.55
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Olomoucký kraj (M. Coufal, coufal.gytool@seznam.cz, 604923022) 400 m/Dci/B01 1 Olomouc 51.14
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B1 1 Přerov 07.26
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B1 1 Přerov 11.38
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B1 1 Přerov 23.02
25.09.2017 Svatováclavské víceboje (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M Přerov 2353
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) strPohar/Dci Přerov 1486
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 100 m/Dci/B01 1 Přerov 11.63
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Přerov (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 400 m/Dci/B01 1 Přerov 51.17
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dci/B1 1 Olomouc 11.37
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 400 m/Dci/B1 1 Olomouc 51.14
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/R1 4 Hodonín 11.18
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/FA Hodonín 11.00
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/M/B1 3 Hodonín 22.32
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 400 m/U23M/R1 5 Praha - Eden 51.12
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 2 Břeclav 22.91
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B1 2 Břeclav 51.09
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 150 m/M/B1 1 Olomouc 17.01
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) 300 m/M/B1 2 Olomouc 36.74
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B1 2= Uherské Hradiště 22.82
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 800 m/M/F 10 Uherské Hradiště 2:05.04
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/R2 2 Jablonec nad Nisou 50.33
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 49.76
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/R3 3 Jablonec nad Nisou 22.62
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/F 6 Jablonec nad Nisou 22.51
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 22.69
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 1 Ostrava - Vítkovice 50.72
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/B1 3 Třinec 22.49
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/B1 3 Třinec 50.93
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B1 3 Ostrava - Vítkovice 11.33
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 2 Ostrava - Vítkovice 22.93
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/R2 2 Olomouc 11.58
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 100 m/M/FA Olomouc 11.30
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Olomouc) 400 m/M/B2 2 Olomouc 51.60
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 2 Břeclav 11.59
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 5 Břeclav 23.35
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B1 4 Břeclav 52.57
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B1 4 Přerov 07.25
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B1 3 Přerov 11.28
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B1 4 Přerov 23.31
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/M 4 Přerov 2351
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Dci 7bo Olomouc 07.34
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) koule 5kg/Dci 7bo Olomouc 08.41
11.03.2017 Halové oddílové víceboje SK Přerov (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 1000 m/Dci 7bo Olomouc 3:14.52
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R3 5 Ostrava 07.32
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R4 1 Ostrava 07.32
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/F Ostrava 07.25
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 400 m/Dci/B1 4 Ostrava 53.56
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/R2 4 Olomouc 07.51
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) 60 m/Dci/FB Olomouc 07.44
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 1 Ostrava 07.47
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/F 6 Ostrava 07.42
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 4 Ostrava 53.91