Karta atleta

Export do excelu
  • Koška Matyáš
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Stodůlky Praha, z.s.
  • Trenér Jan Veleba
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 10.24 Praha - Děkanka 29.04.2019
60 m 07.12 Praha - Kotlářka 11.09.2019
60 m 06.86 h Jablonec nad Nisou 18.01.2020
100 m 10.72 Olomouc 28.06.2019
150 m 17.90 Praha - Eden 29.04.2016
150 m 17.09 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 22.23 Beroun 24.08.2019
200 m 23.08 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 35.89 Praha - Děkanka 29.04.2019
300 m 36.91 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 50.32 Sušice 19.05.2019
400 m 55.74 h Praha-Stromovka 06.02.2016
500 m 1:14.54 h Praha-Strahov 22.01.2016
600 m 1:42.45 h Praha-Strahov 15.01.2016
sprintérský trojboj 2481 Praha - Kotlářka 11.09.2019
skok daleký 6.01 Praha-Juliska 31.08.2016
skok daleký 6.08 h Praha-Stromovka 03.02.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 06.86 h Jablonec nad Nisou 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B2 3 Praha - Kotlářka 07.60
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B2 2 Praha - Kotlářka 11.83
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B2 4 Praha - Kotlářka 24.40
14.09.2017 6. veřejné závody PAS - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M 7 Praha - Kotlářka 2024
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R4 2 Jablonec nad Nisou 11.57
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA 6 Jablonec nad Nisou 11.65
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B3 3 Jablonec nad Nisou 24.24
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B2 4 Praha - Eden 11.71
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B1 7 Praha - Eden 56.13
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/R3 3 Praha - Eden 11.50
27.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 100 m/M/FB 5 Praha - Eden 11.52
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dci/B2 2 Praha - Podvinný mlýn 11.55
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dci/B4 3 Praha - Podvinný mlýn 24.32
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R2 6 Kladno 11.60
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B3 5 Kladno 24.22
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/R2 7 Stará Boleslav 11.76
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/FB 4 Stará Boleslav 11.59
03.06.2017 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/M/B4 3 Stará Boleslav 23.99
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/R5 3 Praha - Přátelství 11.75
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/FB 6 Praha - Přátelství 11.92
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 200 m/Dci/B2 6 Praha - Přátelství 24.65
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/M/R2 7 České Budějovice 11.67
13.05.2017 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (T. J. Sokol České Budějovice) dálka/M/F České Budějovice DNS