Karta atleta

Export do excelu
  • Vejražka Daniel
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér Veronika Purmanová
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.11 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
60 m 06.94 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 10.66 Praha-Juliska 23.06.2018
100 m 11.67 h Jablonec nad Nisou 11.02.2015
150 m 16.43 Plzeň 12.09.2015
150 m 16.34 h Praha - Strahov 12.01.2018
200 m 21.14 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m 21.31 h Ostrava 24.02.2018
300 m 33.81 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 34.21 h Praha-Stromovka 16.01.2018
400 m 48.42 Praha - Juliska 05.06.2017
400 m 48.41 h Praha - Stromovka 09.02.2018
500 m 1:10.98 Praha - Eden 29.04.2016
600 m 1:41.54 Meziboří 14.06.2013
800 m 2:32.72 Bílina 11.05.2013
800 m 2:49.67 h Praha-Stromovka 03.12.2011
60 m překážek 13.24 Bílina 19.05.2012
60 m překážek 09.58 h Praha-Strahov 07.02.2015
200 m překážek 30.82 Bílina 02.06.2015
sprintérský trojboj 2533 Bílina 19.08.2017
středoškolský pohár 1643 Atletický stadion Chomutov 19.09.2018
pětiboj 0982 Bílina 19.05.2012
hod kriketovým míčkem 27.70 Bílina 19.05.2012
skok daleký 4.75 Meziboří 14.06.2013
skok daleký 5.02 h Praha-Strahov 07.02.2015
Přespolní běh 0:04:51 Bílina 23.03.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/R3 1 Ostrava - Vítkovice 10.91
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/FA Ostrava - Vítkovice 10.93
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 1 Ostrava - Vítkovice 21.40
16.09.2017 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů, sk. B 100 m/J/F1 Leiria 10.83
16.09.2017 Evropský pohár mistrovských klubů juniorů, sk. B 200 m/J/B1 1 Leiria 22.02
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/R3 1 Praha - Eden 21.62
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/F Praha - Eden 21.45
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha - Eden 11.00
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R1 2 Kladno 10.89
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA Kladno 11.02
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B1 1 Kladno 21.60
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 100 m/Dci/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 11.06
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dci/B1 1 Praha - Podvinný mlýn 22.48
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 60 m/M/B2 3 Bílina 07.13
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 100 m/M/B2 2 Bílina 11.09
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) 200 m/M/B1 2 Bílina 22.28
19.08.2017 Bílinská půlka, 45. ročník (AK Bílina) sprint. tr/M/F 5 Bílina 2533
12.07.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET 200 m/Dci/R2 2 Nairobi 21.57
12.07.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET 200 m/Dci/S1 3 Nairobi 21.44
12.07.2017 MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 17 LET 200 m/Dci/F 5 Nairobi 21.40
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B1 1 Mladá Boleslav 22.23
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 400 m/M/B1 1 Mladá Boleslav 49.26
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R3 1 Jablonec nad Nisou 10.67
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 10.66
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/R2 1 Jablonec nad Nisou 22.05
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 21.45
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek 200 m/Dci Miskolc 21.35
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/R2 2 Třinec 21.50
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 400 m/M/R2 Třinec DNF
09.06.2017 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (TJ TŽ Třinec) 200 m/M/F 4 Třinec 21.40
05.06.2017 Dukla mítink 400 m/M/BB 1 Praha - Juliska 48.42
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 1 Liberec 21.59
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R1 Liberec DNS
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B1 4 Praha - Přátelství 22.21
26.05.2017 Přebor Prahy mužů a žen na dráze (Pražský atletický svaz ve spol) 200 m/M/B9 1 Praha - Přátelství 22.54
23.05.2017 Memoriál Ludvíka Daňka-Turnov 2017 200 m/M/B1 2 Turnov 21.60
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/R1 2 Praha - Přátelství 10.81
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 100 m/Dci/FA Praha - Přátelství DNS
19.05.2017 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek na dráze (Pražský atletický svaz, USK Pr) 400 m/J/B1 1 Praha - Přátelství 49.14
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R1 1 Bílina 11.06
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA Bílina 10.88
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 1 Bílina 21.86
09.05.2017 Atletický mítink královského města (ATLETIKA Kadaň z.s.) 150 m/M/B1 1 Kadaň 16.44
06.05.2017 Olympic Hopes 2017 (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/R2 1 Hodonín 11.42
06.05.2017 Olympic Hopes 2017 (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Dci/FA Hodonín 11.17
06.05.2017 Olympic Hopes 2017 (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Dci/B1 1 Hodonín 21.76
25.02.2017 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 200 m/M/R1 4 Praha - Stromovka 22.56
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/R1 1 Ostrava 51.78
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/F Ostrava 49.67
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dci/B1 1 Praha - Stromovka 22.28
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 400 m/Dci/B1 1 Praha - Stromovka 49.81
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B5 MS Praha - Stromovka 22.80
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/M/B1 MS Praha - Stromovka 22.59
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B1 2 Praha - Strahov 36.03
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B1 2 Praha - Strahov 16.93
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B1 2 Praha - Strahov 36.19