Karta atleta

Export do excelu
  • Zelenka Marek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
150 m 19.72 Pardubice 24.5.2015
200 m 24.78 Pardubice 5.5.2018
300 m 42.48 Ústí nad Orlicí 21.6.2015
400 m 53.44 Nové Město nad Metují 26.5.2018
800 m 2:06.22 Pardubice 19.6.2017
800 m 2:08.47 h Praha - Stromovka 27.1.2019
1500 m 4:31.64 Pardubice 19.9.2017
1500 m 4:34.65 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
středoškolský pohár 1221 Pardubice 25.9.2018
středoškolský pohár 0714 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod oštěpem 600g 26.90 Ústí nad Orlicí 21.6.2015
hod oštěpem 700g 27.24 SK Nové Město nad Metují 22.8.2017
hod oštěpem 800g 40.44 Ústí nad Orlicí 18.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:08.47 h Praha - Stromovka 27.1.2019
hod oštěpem 800g 40.44 Ústí nad Orlicí 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav strPohar/Dci Břeclav 0722
10.10.2017 Středoškolský atletický pohár - republikové finále Břeclav 1500 m/Dci/B03 2 Břeclav 4:33.40
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) strPohar/Dci Pardubice 0734
19.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Pardubice (Kamil Kozák, kozakkamil@seznam.cz, 606521078) 1500 m/Dci/F 5 Pardubice 4:31.64
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/J/B2 6 Pardubice 2:07.23
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů, skupina C (AC Čáslav) 800 m/M/B2 3 Čáslav 2:09.36
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dci/B1 4 SK Nové Město nad Metují 25.27
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) 800 m/Dci/F SK Nové Město nad Metují 2:16.97
22.08.2017 3. kolo krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek, dorostenců a juniorů (SK Nové Město nad Metují) oštěp 700g/Dci/F 6 SK Nové Město nad Metují 27.24
19.06.2017 Pardubický atletický mítink 2017 (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M/F 5 Pardubice 2:06.22
14.06.2017 Ústecké memoriály (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/M 7 Ústí nad Orlicí 2:06.81
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/M/B3 3 Pardubice 54.87
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/M/B2 2 Pardubice 2:06.24
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/Dci/B1 3 Pardubice 24.73
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B1 2 Pardubice 54.78
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 800 m/Dci/B1 1 Pardubice 2:06.99
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/M/B3 3 Ústí nad Orlicí 55.82
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 800 m/M/B2 5 Ústí nad Orlicí 2:07.28
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 400 m/Dci/B2 2 Pardubice 56.53
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 1500 m/Dci/F Pardubice 4:40.11
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 800 m/Dci/R2 8 Ostrava 2:09.47
05.02.2017 Krajský přebor Pardubického kraje v hale (Pardubický krajský atletický s) 800 m/M/F 7 Jablonec nad Nisou 2:11.12
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 800 m/Dci/F 5 Praha - Strahov 2:12.88
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/M/B1 10 Praha - Stromovka 2:08.58