Karta atleta

Export do excelu
  • Ullmann Jan
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.40 h Sokolov 14.12.2016
60 m 07.27 Karlovy Vary 01.05.2018
60 m 07.11 h Praha - Stromovka 23.02.2019
100 m 11.19 Rumburk 22.06.2019
150 m 17.39 Cheb 04.09.2018
150 m 17.12 h Praha-Strahov 11.01.2019
200 m 22.76 Rumburk 22.06.2019
200 m 23.00 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 41.30 Cheb 24.04.2015
300 m 36.50 h Praha-Strahov 11.01.2019
400 m 52.16 Karlovy Vary 25.09.2018
400 m 51.42 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
800 m 2:48.06 Chodov 23.09.2012
50 m překážek 09.38 h Sokolov 14.01.2015
60 m překážek 13.25 Mariánské Lázně 16.05.2013
sprintérský trojboj 2259 Karlovy Vary 01.05.2017
středoškolský pohár 0718 Karlovy Vary 25.09.2018
středoškolský pohár 2746 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
hod diskem 1,5kg 24.33 Chodov 30.04.2016
hod kriketovým míčkem 34.30 Mariánské Lázně 16.05.2013
skok daleký 5.44 Plzeň 12.09.2015
skok daleký 5.52 h Praha-Stromovka 23.01.2016
skok vysoký 1.23 Chodov 23.09.2012
skok vysoký 1.56 h Chodov 19.12.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Karlovarský kraj 100 m/J/B1 2 Karlovy Vary 11.65
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/M/R1 4 Vlašim 11.78
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/M/FB Vlašim 11.57
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/M/B1 6 Vlašim 24.11
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/R4 2 Pacov 11.39
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/FB Pacov 11.42
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/M/B2 3 Pacov 23.22
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m/M/R3 Sušice DNS
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/M/B2 Sušice DNS
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/R3 1 České Budějovice 11.57
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/F České Budějovice 11.53
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dci/B1 4 České Budějovice 23.42
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/R3 1 Praha - Děkanka 11.83
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/M/FA 6 Praha - Děkanka 11.89
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/M/B1 5 Praha - Děkanka 23.68
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 60 m/Dci/B1 1 Karlovy Vary 07.28
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 100 m/Dci/B1 2 Karlovy Vary 11.61
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Dci/B1 2 Karlovy Vary 23.44
01.05.2017 Májové závody (SC Start Karlovy Vary) sprint. tr/Dci Karlovy Vary 2259
11.04.2017 Atletika pro Chodov (ŠAK Chodov, z.s.) 60 m/Dci/F Chodov 07.41
11.03.2017 20. Schüler-Hallensportfest 60 m/Dci/R2 1 Halle 07.32
11.03.2017 20. Schüler-Hallensportfest 60 m/Dci/F Halle 07.26
11.03.2017 20. Schüler-Hallensportfest dálka/Dci Halle 5.39
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 60 m/Dci/B1 2 Praha - Stromovka 07.34
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) 200 m/Dci/B2 1 Praha - Stromovka 23.94
22.01.2017 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Karlovarský atleticky svaz) dálka/Dci/F Praha - Stromovka 5.50