Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Kocourek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Speed Brno, spolek
  • Trenér: Pavlištíková Martina
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.43 Přerov 01.05.2017
60 m 07.45 h Ostrava 03.02.2018
100 m 11.60 Přerov 01.05.2017
150 m 25.50 Brno 06.05.2010
150 m 17.45 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
200 m 23.43 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
200 m 23.62 h Ostrava - Vítkovice 21.01.2020
300 m 37.38 Brno 24.07.2017
300 m 37.07 h Ostrava - Vítkovice 04.01.2020
400 m 51.91 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
400 m 52.39 h Ostrava - Vítkovice 02.02.2019
600 m 1:29.50 Olomouc 21.08.2019
800 m 2:07.14 Břeclav 14.09.2019
1000 m 2:47.84 Zlín 17.08.2019
skok vysoký 0 Brno 06.05.2010
skok vysoký 1.58 h Brno 21.12.2016
skok daleký 5.60 Olomouc 03.09.2016
sprintérský trojboj 2209 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Ostrava 04.02.2017
60 m 07.43 Přerov 01.05.2017
100 m 11.60 Přerov 01.05.2017
150 m 17.92 h Praha - Strahov 13.01.2017
200 m 24.09 h Ostrava 04.02.2017
200 m 23.43 Ostrava - Vítkovice 20.05.2017
300 m 37.38 Brno 24.07.2017
400 m 51.91 Jablonec nad Nisou 24.06.2017
sprintérský trojboj 2209 Přerov 01.05.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 100 m/Dci/B1 5 Olomouc 11.97
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) 200 m/Dci/B1 6 Olomouc 24.01
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B2 3 Hodonín 52.63
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B1 4 Břeclav 11.89
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 3 Břeclav 23.92
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/M/B4 3 Litomyšl 07.49
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/B4 2 Litomyšl 11.74
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B4 1 Litomyšl 23.98
05.08.2017 Velká cena Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/M/F 12 Litomyšl 2114
24.07.2017 2. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno) 300 m/M/B2 3 Brno 37.38
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/M/B2 2 Břeclav 11.87
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B1 5 Břeclav 23.94
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 400 m/Dci/R2 6 Jablonec nad Nisou 51.91
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 Ostrava - Vítkovice DNS
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 52.86
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 400 m/M/B2 2 Hodonín 51.99
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/B2 Ostrava - Vítkovice DQ
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B1 4 Ostrava - Vítkovice 23.43
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B1 3 Uherské Hradiště 52.62
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 100 m/Dci/B1 3 Břeclav 11.91
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B1 6 Břeclav 23.51
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/M/B2 2 Přerov 07.43
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/M/B2 1 Přerov 11.60
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/M/B2 3 Přerov 23.47
01.05.2017 Přerovský pětiboj (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/M 9 Přerov 2209
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 60 m/Dci/R3 2 Ostrava 07.52
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 200 m/Dci/B3 1 Ostrava 24.09
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 60 m/Dci/R6 2 Praha - Strahov 07.55
21.01.2017 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Atletika Jihlava a TJ Spartak ) 200 m/Dci/B6 2 Praha - Strahov 24.26
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/M/B12 2 Praha - Strahov 17.92