Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Dušek
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: VSK Univerzita Brno
  • Trenér: Ton Svatoslav
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 Břeclav 06.09.2015
60 m 07.52 h Ostrava 03.02.2018
100 m 12.22 Hodonín 03.06.2017
150 m 19.85 Břeclav 06.09.2015
200 m 25.05 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
300 m 39.24 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 55.22 h Ostrava 20.01.2018
400 m 54.37 Břeclav 26.05.2018
800 m 2:19.72 h Ostrava 09.02.2016
800 m 2:14.45 Břeclav 21.05.2016
skok vysoký 1.56 Jičín 27.09.2017
skok daleký 5.93 Vyškov 14.05.2016
skok daleký 5.43 h Bratislava 28.01.2017
trojskok 12.06 Třinec 26.06.2016
trojskok 11.97 h Bratislava 28.01.2017
vrh koulí 5kg 12.47 Turnov 26.09.2017
středoškolský pohár 1288 Turnov 26.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.70 h Praha - Strahov 10.01.2017
100 m 12.22 Hodonín 03.06.2017
200 m 25.05 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
300 m 39.24 h Praha - Strahov 10.01.2017
400 m 54.63 Uherské Hradiště 13.05.2017
800 m 2:19.92 h Ostrava 04.02.2017
skok vysoký 1.56 Jičín 27.09.2017
skok daleký 5.43 h Bratislava 28.01.2017
skok daleký 5.26 Hodonín 09.09.2017
trojskok 11.97 h Bratislava 28.01.2017
vrh koulí 5kg 12.47 Turnov 26.09.2017
středoškolský pohár 1288 Turnov 26.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) středoškolský pohár/Dci Jičín 0527
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) skok daleký/Dci/F Jičín 5.72
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Královéhradecký kraj (Petr Šindelář, sindelarp@seznam.cz, 775956875) skok vysoký/Dci/F 9 Jičín 1.56
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) středoškolský pohár/Dci Turnov 1288
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) vrh koulí 5kg/Dci/F Turnov 12.47
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Liberecký kraj (Karel Štrincl, orassksm@seznam.cz, 702046061) 100 m/Dci Turnov 11.99
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) středoškolský pohár/Dci Dvůr Králové n/L 1040
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) skok daleký/Dci Dvůr Králové n/L 5.83
20.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Trutnov (Ing. Voňka Oldřich/Skuček Jiří, ovonka@mkinet.cz, 731218283) 400 m/Dci/B02 2 Dvůr Králové n/L 57.84
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F 16 Hodonín 5.26
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 11 Břeclav 4.97
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 4 Ostrava - Vítkovice 25.05
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 2 Ostrava - Vítkovice 55.44
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/M/B5 1 Hodonín 12.22
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/M/F 12 Hodonín 5.45
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 400 m/Dci/B2 6 Ostrava - Vítkovice 55.30
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/B3 6 Ostrava - Vítkovice 24.79
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 200 m/M/B3 5 Uherské Hradiště 25.56
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) 400 m/M/B2 3 Uherské Hradiště 54.63
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Dci/B4 1 Břeclav 25.34
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 400 m/Dci/B1 5 Břeclav 54.72
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F 9 Ostrava 11.93
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek 800 m/Dci/B2 7 Ostrava 2:19.92
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek trojskok/Dci/F 6 Ostrava 11.83
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 skok daleký/J 9 Bratislava 5.43
28.01.2017 Olympijské nádeje V4 2017 trojskok/J 4 Bratislava 11.97
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 300 m/M/B6 2 Praha - Strahov 39.24
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B8 2= Praha - Strahov 07.70
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) trojskok/M/F Ostrava NM