Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Švajcr
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.76 Stříbro 23.05.2015
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 11.55 České Budějovice 20.05.2017
150 m 18.32 Klatovy 03.09.2015
150 m 17.83 h Praha-Stromovka 05.12.2015
200 m 23.71 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 23.67 Domažlice 26.05.2018
300 m 37.81 Sušice 16.05.2017
400 m 59.27 Plzeň 02.07.2016
600 m 1:53.9 Klatovy 13.06.2013
800 m 2:38.45 h Praha 15.12.2013
800 m 2:32.87 Stříbro 24.05.2014
1000 m 3:39.83 h Praha-Strahov 27.01.2013
1000 m 3:24.33 Plzeň 02.07.2014
3000 m 13:35.37 Písek 06.09.2014
60 m překážek (0.76) 12.23 Klatovy 04.05.2013
60 m překážek (0.84) 09.04 h Praha 28.11.2015
100 m překážek (0.84) 14.98 Plzeň 12.09.2015
110 m překážek (0.91) 16.27 Praha - Eden 28.09.2017
200 m překážek (0.76) 28.80 Praha 20.09.2015
300 m překážek (0.84) 41.90 České Budějovice 20.05.2017
400 m překážek (0.91) 59.11 Plzeň-Skvrňany 27.08.2017
skok vysoký 1.48 Plzeň 02.07.2016
skok daleký 4.32 h Plzeň 18.01.2014
skok daleký 5.33 Plzeň 02.07.2016
vrh koulí 4kg 12.08 Stříbro 23.05.2015
vrh koulí 5kg 10.01 Plzeň 02.07.2016
hod diskem 1kg 20.75 Plzeň 01.07.2014
hod oštěpem 600g 30.92 Plzeň 10.06.2015
hod kriketovým míčkem 47.76 Plzeň 08.10.2013
pětiboj 1524 Plzeň 08.10.2013
devítiboj 2761 Plzeň 02.07.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.52 h Praha - Stromovka 21.01.2017
100 m 11.55 České Budějovice 20.05.2017
150 m 17.71 Klatovy 09.05.2017
200 m 23.71 h Praha - Stromovka 21.01.2017
200 m 23.84 Plzeň 14.05.2017
300 m 37.81 Sušice 16.05.2017
110 m překážek (0.91) 16.27 Praha - Eden 28.09.2017
300 m překážek (0.84) 41.90 České Budějovice 20.05.2017
400 m překážek (0.91) 59.11 Plzeň-Skvrňany 27.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (0.91)/Dci/B3 3 Praha - Eden 16.27
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.84)/Dci/B3 Praha - Eden DNF
27.08.2017 4. kolo krajského mistrovství Plzeňského kraje mužů (AK ŠKODA Plzeň) 400 m překážek (0.91)/M/F Plzeň-Skvrňany 59.11
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 100 m/Dci/F 5 Písek 12.04
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) 200 m/Dci/F Písek DNS
01.07.2017 3. kolo OMD mužů (Atletclub Nýřany, z.s.) 200 m/M/B1 1 Nýřany 23.55
01.07.2017 3. kolo OMD mužů (Atletclub Nýřany, z.s.) 100 m/M/R2 1 Nýřany 11.56
01.07.2017 3. kolo OMD mužů (Atletclub Nýřany, z.s.) 100 m/M/FA Nýřany 11.52
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/FA Nýřany 11.65
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 100 m/M/R4 1 Nýřany 11.64
27.05.2017 2.kolo KMD mužů Plzeňského a Karlovarského kraje (Plzeňská sportovní o.p.s.) 200 m/M/B2 2 Nýřany 24.39
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/R2 2 České Budějovice 11.53
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dci/F 5 České Budějovice 11.55
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 300 m překážek (0.84)/Dci/F České Budějovice 41.90
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 100 m/Dci/F Sušice 11.67
16.05.2017 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta, 42. ročník VC města Sušice (TJ Sušice) 300 m/M/B2 3 Sušice 37.81
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 200 m/M/B1 1 Plzeň 23.84
14.05.2017 1.kolo Krajského mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mužů (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m překážek (0.91)/M/F Plzeň 60.89
09.05.2017 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 150 m/Dci Klatovy 17.71
09.05.2017 Velká cena města Klatov ve skoku dalekém, trojskoku a hodu oštěpem (Atletika Klatovy) 300 m/Dci 4 Klatovy 38.89
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Dci/B2 1 Sušice 23.03
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Sušice 16.32
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 150 m/M/B1 Plzeň DNP
03.05.2017 Veřejné závody (AK Škoda Plzeň) 300 m/M/B1 6 Plzeň 37.92
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) 200 m/Dci/B2 2 Praha - Strahov 23.86
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/R3 2 Praha - Stromovka 07.54
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 60 m/Dci/F 7 Praha - Stromovka 07.52
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) 200 m/Dci/B3 2 Praha - Stromovka 23.71