Karta atleta

Export do excelu
  • Urban Jakub
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.26 Plzeň 15.6.2015
60 m 07.16 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
100 m 11.16 Praha - Juliska 5.6.2017
150 m 17.70 Pardubice 24.5.2015
150 m 17.21 h Praha - Strahov 10.1.2017
200 m 23.50 Hradec Králové 12.6.2016
200 m 23.43 h Praha - Stromovka 4.2.2017
300 m 38.30 Plzeň 15.6.2015
300 m 37.80 h Praha 28.11.2015
800 m 2:37.12 Pardubice 4.5.2013
1000 m 3:34.80 Břeclav 13.6.2014
60 m překážek 09.47 Uherské Hradiště 24.6.2013
60 m překážek 11.57 h Praha-Strahov 20.1.2013
sprintérský trojboj 1918 Hradec Králové 7.9.2016
pětiboj 2208 Pardubice 4.5.2013
hod diskem 1kg 25.53 Ústí nad Orlicí 21.6.2015
hod diskem 2kg 29.91 Litomyšl 20.5.2018
hod oštěpem 600g 26.28 Svitavy 11.5.2014
hod oštěpem 800g 34.14 Pardubice 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 55.29 Stará Boleslav 24.5.2013
vrh koulí 4kg 10.32 Svitavy 6.9.2015
vrh koulí 6kg 10.66 Pardubice 5.5.2018
vrh koulí 6kg 09.34 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
vrh koulí 7,26kg 07.10 Litomyšl 20.5.2018
skok daleký 4.54 Stará Boleslav 24.5.2013
skok daleký 5.17 h Pardubice 20.11.2014
skok vysoký 1.34 Pardubice 19.5.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/J/R4 4 Pardubice 11.86
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/J/B2 8 Pardubice 24.89
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R4 6 Jablonec nad Nisou 12.57
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B1 Jablonec nad Nisou DNS
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/R2 1 Jičín 11.36
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC TJ Jičín) 100 m/M/FA Jičín DQ
27.06.2017 Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava (TK Prostějov) 100 m/M/B2 4 Ostrava 11.39
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou, z.s.) 100 m/Dci/R1 4 Jablonec nad Nisou 11.21
05.06.2017 Dukla mítink 100 m/M/BA 5 Praha - Juliska 11.16
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/R3 2 Pardubice 11.40
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/M/FA Pardubice 11.19
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Hvězda Pardubice z.s.) 200 m/M/B1 Pardubice DNS
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s. – oddíl ) 100 m/Dci/R1 1 Pardubice 11.26
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s. – oddíl ) 100 m/Dci/FA Pardubice 11.05
27.05.2017 2. kolo KP družstev juniorů a juniorek, dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s. – oddíl ) 200 m/Dci/B1 1 Pardubice 23.16
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 2 Ústí nad Orlicí 11.49
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/F Ústí nad Orlicí 11.28
20.05.2017 Krajský přebor Pardubického a Královéhradeckého kraje mužů a žen (OPEN) (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 Ústí nad Orlicí DNS
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů, skupina C (Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R2 3 Ústí nad Orlicí 11.63
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/R2 1 Pardubice 11.75
06.05.2017 1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek (Hvězda Pardubice z.s.) 100 m/Dci/FA Pardubice 11.87
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 4 Ostrava 07.29
04.02.2017 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha,z.s.) 200 m/Dci/B6 1 Praha - Stromovka 23.43
24.01.2017 4. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B3 2 Praha - Stromovka 07.24
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 60 m/M/B8 2 Praha - Stromovka 07.32
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 150 m/M/B8 1 Praha - Strahov 17.21
10.01.2017 Středoškolský halový pohár sportovních gymnázií (ASK Slavia Praha a Gymnázium P) 60 m/M/B1 Praha - Strahov DQ
04.01.2017 1. halová středa (ŠAK SG Jablonec n.N.) 60 m/M/B2 1 Jablonec nad Nisou 07.19