Karta atleta

Export do excelu
  • Töpfer Ladislav
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér Libor Dinga
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.97 Kolín 03.10.2018
60 m 06.91 h Jablonec nad Nisou 02.02.2019
100 m 10.73 Praha - Eden 10.09.2018
150 m 18.18 Jablonec nad Nisou 09.06.2015
200 m 21.59 Praha - Eden 10.09.2018
200 m 21.84 h Praha - Stromovka 02.02.2019
300 m 34.89 Cheb 20.08.2019
300 m 34.72 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 47.34 Praha - Juliska 03.06.2019
400 m 48.59 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m překážek 09.70 h Jablonec nad Nisou 31.01.2015
100 m překážek 17.20 Jablonec nad Nisou 24.05.2014
200 m překážek 32.67 Jablonec nad Nisou 03.09.2014
sprintérský trojboj 2509 Liberec 08.05.2018
středoškolský pohár 1738 Kolín 03.10.2018
skok vysoký 1.43 Jičín 16.06.2013
Přespolní běh-vytrvalci 0:24:05 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.05 h Jablonec nad Nisou 18.01.2020
200 m 22.01 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 34.72 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 48.91 h Ostrava - Vítkovice 05.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/R4 1 Jablonec nad Nisou 11.47
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/M/FA 4 Jablonec nad Nisou 11.40
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/M/B1 1 Jablonec nad Nisou 22.38
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) 200 m/U23M/R3 7 Praha - Eden 22.59
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/R5 1 Kladno 11.44
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 100 m/M/FA 5 Kladno 11.36
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 200 m/M/B2 2 Kladno 22.68
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/R2 1 Mladá Boleslav 11.28
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/M/FA Mladá Boleslav 11.43
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/M/B1 3 Mladá Boleslav 22.56
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/R1 1 Jablonec nad Nisou 10.92
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 10.91
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/R3 2 Jablonec nad Nisou 22.28
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/F 4 Jablonec nad Nisou 22.12
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) 100 m/Dci/B1 1 Liberec 11.41
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) 200 m/Dci/B1 1 Liberec 22.82
17.06.2017 2.kolo KPD LKAS juniorstva a dorostu (AC Slovan Liberec) dálka/Dci/F Liberec 5.42
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 200 m/M/B1 3 Liberec 22.48
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/R4 1 Liberec 11.36
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/M/FA 5 Liberec 11.68
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 100 m/Dci/R2 1 Jičín 11.21
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 100 m/Dci/F Jičín 11.17
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) 200 m/Dci/B1 1 Jičín 22.56
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/R5 1 Bílina 11.37
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 100 m/M/FA 4 Bílina 11.27
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AK Bílina) 200 m/M/B1 3 Bílina 22.84
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 100 m/Dci/B1 1 Mladá Boleslav 11.60
01.05.2017 1. kolo KPD LKAS juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav z.s.) 200 m/Dci/B1 1 Mladá Boleslav 22.73
27.04.2017 Zahajovací závody (AC Mladá Boleslav z.s.) 60 m/Dci Mladá Boleslav 07.34
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) 60 m/Dci/R2 5 Ostrava 07.30
08.02.2017 6. halová středa (ŠAK SG Jablonec n/N.) 60 m/M/B2 2 Jablonec nad Nisou 07.40
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/R4 1 Jablonec nad Nisou 07.43
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Dci/F1 Jablonec nad Nisou 07.36
04.02.2017 Přebor Libereckého a Královéhradeckého kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dci/B4 1 Jablonec nad Nisou 24.59