Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Pavinger
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Musil Daniel
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Praha-Jeseniova 20.04.2015
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 23.01.2018
100 m 11.76 Praha - Juliska 09.05.2018
150 m 20.52 Praha-Eden 26.06.2014
150 m 17.45 h Praha - Strahov 19.01.2018
200 m 23.42 h Praha-Stromovka 23.01.2018
200 m 23.45 Praha - Juliska 09.05.2018
300 m 38.47 Praha - Eden 30.05.2019
300 m 37.38 h Praha - Stromovka 21.01.2020
400 m 51.73 Praha - Eden 18.06.2018
400 m 52.09 h Praha - Stromovka 11.02.2020
500 m 1:11.01 Praha - Eden 30.05.2019
500 m 1:08.97 h Praha - Strahov 17.01.2020
600 m 1:55.89 Praha 05.06.2013
600 m 1:27.11 h Praha - Strahov 10.01.2020
800 m 2:05.40 h Praha-Strahov 26.01.2018
800 m 2:01.24 Praha - Juliska 14.06.2018
1000 m 3:40.81 h Praha-Stromovka 26.02.2013
1000 m 2:48.31 Praha - Eden 07.05.2019
1500 m 5:54.95 h Praha-Stromovka 06.02.2013
1500 m 4:40.51 Bílina 18.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.04 Praha 18.06.2013
60 m překážek (0.84) 12.71 h Praha - Juliska 09.01.2014
1500 m překážek 5:36.86 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
skok daleký 3.79 h Praha - Juliska 09.01.2014
skok daleký 5.07 Praha-Jeseniova 19.05.2016
vrh koulí 3kg 05.38 Praha 17.05.2012
hod kriketovým míčkem 27.06 Praha 05.06.2013
středoškolský pohár 1173 Praha - Eden 02.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 12.05 Praha - Eden 29.08.2017
200 m 24.62 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017
300 m 39.12 h Praha - Strahov 20.01.2017
300 m 39.41 Praha - Juliska 28.04.2017
400 m 53.73 Praha - Eden 29.08.2017
800 m 2:11.26 h Praha - Strahov 29.01.2017
800 m 2:08.42 Praha - Podvinný mlýn 22.08.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B5 1 Praha - Eden 12.05
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B2 1 Praha - Eden 53.73
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) 800 m/M/F 6 Kladno 2:12.08
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dci/B5 2 Praha - Podvinný mlýn 24.62
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 800 m/Dci/F Praha - Podvinný mlýn 2:08.42
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/M/B2 4= Praha - Děkanka 2:11.69
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 3 Praha - Eden 55.57
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/M/F 9 Liberec 2:10.79
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B4 5 Praha - Juliska 39.41
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B09 Praha - Strahov DNP
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/M/B2 5 Praha - Strahov 2:11.26
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B13 3 Praha - Strahov 39.12
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 2:12.98
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B17 4 Praha - Strahov 39.74