Karta atleta

Export do excelu
  • Pavinger Matěj
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.13 Praha-Jeseniova 20.4.2015
60 m 07.57 h Praha-Stromovka 23.1.2018
100 m 11.76 Praha - Juliska 9.5.2018
150 m 20.52 Praha-Eden 26.6.2014
150 m 17.45 h Praha - Strahov 19.1.2018
200 m 23.45 Praha - Juliska 9.5.2018
200 m 23.42 h Praha-Stromovka 23.1.2018
300 m 38.47 Praha - Eden 30.5.2019
300 m 37.50 h Praha - Strahov 19.1.2018
400 m 51.73 Praha - Eden 18.6.2018
400 m 53.10 h Praha-Stromovka 3.2.2018
500 m 1:11.01 Praha - Eden 30.5.2019
600 m 1:55.89 Praha 5.6.2013
600 m 1:29.65 h Praha - Strahov 12.1.2018
800 m 2:01.24 Praha - Juliska 14.6.2018
800 m 2:05.40 h Praha-Strahov 26.1.2018
1000 m 2:48.31 Praha - Eden 7.5.2019
1000 m 3:40.81 h Praha-Stromovka 26.2.2013
1500 m 4:40.51 Bílina 18.5.2019
1500 m 5:54.95 h Praha-Stromovka 6.2.2013
60 m překážek 12.04 Praha 18.6.2013
60 m překážek 12.71 h Praha - Juliska 9.1.2014
1500 m překážek 5:36.86 Jablonec nad Nisou 4.10.2014
hod kriketovým míčkem 27.06 Praha 5.6.2013
vrh koulí 3kg 05.38 Praha 17.5.2012
skok daleký 5.07 Praha-Jeseniova 19.5.2016
skok daleký 3.79 h Praha - Juliska 9.1.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.53 Kladno 8.6.2019
300 m 38.47 Praha - Eden 30.5.2019
400 m 51.92 Bílina 18.5.2019
500 m 1:11.01 Praha - Eden 30.5.2019
800 m 2:02.77 Praha - Eden 25.5.2019
1000 m 2:48.31 Praha - Eden 7.5.2019
1500 m 4:40.51 Bílina 18.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B5 1 Praha - Eden 12.05
29.08.2017 2. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B2 1 Praha - Eden 53.73
26.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (A.C. TEPO Kladno) 800 m/M/F 6 Kladno 2:12.08
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 200 m/Dci/B5 2 Praha - Podvinný mlýn 24.62
22.08.2017 1. kolo přeboru Prahy družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A. C. Sparta Praha) 800 m/Dci/F Praha - Podvinný mlýn 2:08.42
19.06.2017 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 800 m/M/B2 4= Praha - Děkanka 2:11.69
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 400 m/Dci/B3 3 Praha - Eden 55.57
04.06.2017 2. kolo II. ligy mužů, skupina A (AC Slovan Liberec, z.s.) 800 m/M/F 9 Liberec 2:10.79
28.04.2017 1. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 300 m/M/B4 5 Praha - Juliska 39.41
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B09 Praha - Strahov DNP
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 800 m/M/B2 5 Praha - Strahov 2:11.26
20.01.2017 3. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B13 3 Praha - Strahov 39.12
17.01.2017 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha,z.s.) 800 m/M/B2 7 Praha - Stromovka 2:12.98
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) 300 m/M/B17 4 Praha - Strahov 39.74