Karta atleta

Export do excelu
  • Martinek Robin
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: Junioři
  • Registrovaný atlet: 31.12.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.54 Kolín 7.6.2016
60 m 07.55 h Praha-Stromovka 16.1.2018
100 m 11.89 Kolín 3.7.2017
150 m 18.23 Beroun 28.8.2015
150 m 19.82 h Praha-Strahov 17.1.2015
200 m 24.52 Vlašim 8.5.2016
200 m 24.76 h Praha - Strahov 29.1.2017
300 m 39.44 Brno 7.9.2015
400 m 56.88 Kolín 3.7.2017
800 m 2:34.21 Stará Boleslav 10.6.2014
1000 m 3:00.79 Břeclav 17.6.2016
1500 m 5:03.82 Kolín 19.5.2015
110 m překážek 18.67 Kolín 3.7.2017
300 m překážek 43.31 Kolín 14.6.2016
středoškolský pohár 1198 Kolín 3.10.2018
desetiboj 4876 Kolín 3.7.2017
čtyřboj 2103 Kolín 28.4.2015
hod diskem 1,5kg 26.79 Kolín 3.7.2017
hod kladivem 5kg 17.18 Jablonec nad Nisou 4.6.2016
hod oštěpem 700g 33.84 Kolín 3.7.2017
vrh koulí 4kg 10.45 Brno 7.9.2015
vrh koulí 5kg 12.56 Kolín 3.7.2017
vrh koulí 5kg 11.80 h Praha - Strahov 10.12.2017
skok daleký 6.77 Jablonec nad Nisou 24.6.2017
skok daleký 6.53 h Ostrava 18.2.2017
trojskok 13.64 Kolín 19.5.2018
trojskok 13.61 h Jablonec nad Nisou 11.2.2018
skok o tyči 2.30 Kolín 3.7.2017
skok vysoký 1.75 Čáslav 30.8.2017
skok vysoký 1.70 h Kolín 6.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) dálka/J Praha - Strahov 6.02
10.12.2017 Středočeský pohár družstev mládeže (SKAS) koule 5kg/Dci Praha - Strahov 11.80
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 0604
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 0000
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dci 4 Kolín 6.08
03.10.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Středočeský kraj (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) koule 5kg/Dci 33 Kolín
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) dálka/Dci 7 Praha - Eden 6.34
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci 4 Praha - Eden 12.99
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) strPohar/Dci Kolín 0610
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Dci Kolín 6.11
22.09.2017 Středoškolský atletický pohár - okresní kolo Kolín (Mgr. Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) koule 5kg/Dci 4 Kolín 11.15
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci/F 8 Kolín 5.99
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dci/F Kolín 12.93
02.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) dálka/U23M 14 Praha - Eden 6.26
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) výška/Dci Čáslav 1.75
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) dálka/Dci Čáslav 6.39
30.08.2017 3.kolo KP družstev mládeže (dorostenci+junioři) (AC Čáslav) koule 5kg/Dci Čáslav 11.58
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) dálka/M/F 13 Jablonec nad Nisou 6.23
26.08.2017 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N.) trojskok/M/F 10 Jablonec nad Nisou 12.88
23.08.2017 81. ročník Velké ceny města Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín 6.48
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 400 m/Dci Kolín 56.88
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 110 m př./Dci Kolín 18.67
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) oštěp 700g/Dci 4 Kolín 33.84
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci Kolín 6.35
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 0 Kolín 1.73
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) tyč/Dci 4 Kolín 2.30
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 5kg/Dci Kolín 12.56
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) disk 1,5kg/Dci Kolín 26.79
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci Kolín 5:32.34
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci Kolín 11.89
03.07.2017 Prázdninové víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) desetiboj/Dci Kolín 4876
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M 6 Kolín 13.10
01.07.2017 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín NM
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 6.77
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojskok/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 13.12
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Dci 4 Kolín 1.70
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/Dci Kolín 12.93
18.06.2017 2. kolo přeboru Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci Kolín 6.64
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B6 MB Praha - Eden 11.95
13.06.2017 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) trojskok/Dci MB Praha - Eden 13.03
09.06.2017 II.kolo Krajského přeboru družstev Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň, vložené závody (A. C. TEPO Kladno) dálka/M Kladno 6.37
07.06.2017 Sprinterská středa (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B1 1 Kolín 11.93
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) dálka/Dci/F Jičín 6.28
27.05.2017 Krajský přebor jednotlivců LKAS juniorů a dorostu (AC TJ Jičín) trojskok/Dci/F Jičín 13.15
20.05.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dci Stará Boleslav 12.90
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/M 18 Hradec Králové 6.08
13.05.2017 1.kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) trojskok/M 8 Hradec Králové 13.10
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B2 Kolín DNS
08.05.2017 YOUTH ATHLETICS – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Dci/F 4 Kolín 6.30
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Dci Stará Boleslav 6.34
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) trojskok/Dci Stará Boleslav 12.99
06.05.2017 I. kolo krajského přeboru Středočeského kraje soutěží družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (Atletika Stará Boleslav, z.s.) výška/Dci 4 Stará Boleslav 1.60
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín 6.29
01.05.2017 63. Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín-atletika) trojskok/M Kolín 12.91
16.04.2017 1. kolo Středočeského oblastního přeboru B družstev mužů a žen (TJ Čelákovice) dálka/M Stará Boleslav 5.51
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) dálka/Dci/F 4 Ostrava 6.53
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) trojskok/Dci/F 4 Ostrava 12.89
13.02.2017 Veřejné závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/M Kolín 6.40
10.02.2017 5. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Dci Praha - Strahov 6.28
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) dálka/Dci/F Praha - Strahov 6.40
04.02.2017 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (A.C.TEPO Kladno, TJ Lokomotiva) trojskok/Dci/F Praha - Strahov 12.75
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) 200 m/M/B07 3 Praha - Strahov 24.76
29.01.2017 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (Ústecký krajský atletický svaz) dálka/M/F 5 Praha - Strahov 6.30
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) dálka/M 5 Pardubice 5.99
21.01.2017 Veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M Pardubice 12.46
15.01.2017 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Dci Český Brod 6.48
13.01.2017 1. veřejné závody PAS (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/M 10 Praha - Strahov 5.29