Karta atleta

Export do excelu
  • David Tupý
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Stehlík Petr
  • Kategorie: Muži 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Koule 204 1012
    akt. 26.06.2022
  • Úspěchy:
    2019: MEJ-koule/5.; 2021: ME22-koule/11.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - 3 - - 1 - - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 1 - - - - -
2 - - - - - - - - - - - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.33 h Praha-Strahov 24.01.2015
60 m 08.69 Tábor 23.05.2016
100 m 13.8 Bechyně 24.07.2015
200 m 28.4 Bechyně 30.06.2016
1000 m 4:00.75 Tábor 23.05.2016
skok vysoký 1.74 Tábor 26.09.2017
skok vysoký 1.70 h Bechyně 22.12.2017
skok daleký 4.70 Bechyně 28.09.2016
trojskok 08.83 Bechyně 06.05.2016
vrh koulí 4kg 16.01 Tábor 09.10.2015
vrh koulí 4kg 16.55 h Praha - Strahov 19.12.2015
vrh koulí 5kg 15.66 h Ostrava 19.02.2017
vrh koulí 5kg 18.10 Bechyně 02.06.2017
vrh koulí 6kg 18.31 h Jablonec nad Nisou 30.01.2019
vrh koulí 6kg 19.41 Olomouc 30.06.2019
vrh koulí 7,26kg 17.06 h Kladno 08.02.2021
vrh koulí 7,26kg 18.24 Kladno 15.06.2021
hod diskem 1kg 44.14 Bechyně 20.07.2015
hod diskem 1,5kg 46.33 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
hod diskem 1,75kg 49.66 Domažlice 01.09.2019
hod diskem 2kg 48.11 Kladno 18.07.2020
hod kladivem 4kg 30.85 Nová Včelnice 23.05.2015
hod kladivem 5kg 34.66 Bechyně 01.05.2016
hod oštěpem 600g 36.90 České Budějovice 06.09.2015
hod oštěpem 700g 47.61 Bechyně 28.09.2017
hod oštěpem 800g 48.93 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
hod břemenem 12kg 13.20 Pacov 07.10.2017
středoškolský pohár 1439 Tábor 26.09.2017
vrhačský trojboj 2073 Sázava 30.09.2017
vrhačský čtyřboj 2449 Pacov 07.10.2017
vrhačský pětiboj 3081 Pacov 07.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok vysoký 1.74 Tábor 26.09.2017
skok vysoký 1.70 h Bechyně 22.12.2017
vrh koulí 5kg 15.66 h Ostrava 19.02.2017
vrh koulí 5kg 18.10 Bechyně 02.06.2017
vrh koulí 6kg 12.95 h Praha - Stromovka 21.01.2017
vrh koulí 6kg 15.17 Bechyně 04.08.2017
vrh koulí 7,26kg 14.11 Jindřichův Hradec 14.05.2017
hod diskem 1,5kg 46.33 Jablonec nad Nisou 25.06.2017
hod diskem 1,75kg 40.00 Pardubice 16.09.2017
hod diskem 2kg 38.05 Písek 04.06.2017
hod kladivem 5kg 32.52 Pacov 07.10.2017
hod oštěpem 700g 47.61 Bechyně 28.09.2017
hod oštěpem 800g 40.16 Jindřichův Hradec 14.05.2017
hod břemenem 12kg 13.20 Pacov 07.10.2017
středoškolský pohár 1439 Tábor 26.09.2017
vrhačský trojboj 2073 Sázava 30.09.2017
vrhačský čtyřboj 2449 Pacov 07.10.2017
vrhačský pětiboj 3081 Pacov 07.10.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.12.2017 Bechyňská vánoční laťka (Bechyňský atlet.klub Bechyně) skok vysoký/Dci Bechyně 1.70
14.10.2017 2. podzimní závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 15.53
14.10.2017 2. podzimní závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) hod oštěpem 700g/Dci Bechyně 46.83
14.10.2017 2. podzimní závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) skok vysoký/Dci Bechyně 1.62
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 5kg/Dci Pacov 16.43
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,5kg/Dci Pacov 39.27
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod kladivem 5kg/Dci Pacov 32.52
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 700g/Dci Pacov 46.00
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) hod břemenem 12kg/Dci Pacov 13.20
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský trojboj/Dci Pacov 2058
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský čtyřboj/Dci Pacov 2449
07.10.2017 Rozloučení se sezonou na dráze (TJ Slavoj BANES Pacov) vrhačský pětiboj/Dci Pacov 3081
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) hod diskem 1,5kg/Dci Tábor 42.50
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 5kg/Dci Tábor 29.34
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 5kg/Dci Tábor 16.08
01.10.2017 Podzimní vrhačské závody v Táboře (TJ VS Tábor, z. s.) hod oštěpem 700g/Dci Tábor 45.33
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrh koulí 5kg/Dci V Sázava 16.42
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod diskem 1,5kg/Dci V Sázava 41.67
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod kladivem 5kg/Dci V Sázava 29.06
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod oštěpem 700g/Dci V Sázava 43.74
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrhačský trojboj/Dci Sázava 2073
30.09.2017 22. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrhačský čtyřboj/Dci Sázava 2408
28.09.2017 Podzimní atletické závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) skok vysoký/Dci Bechyně 1.65
28.09.2017 Podzimní atletické závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 16.60
28.09.2017 Podzimní atletické závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) hod oštěpem 700g/Dci Bechyně 47.61
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) středoškolský pohár/Dci Tábor 1439
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) skok vysoký/Dci/F Tábor 1.74
26.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Jihočeský kraj (Mgr. Petr Nývlt, NejtekP@seznam.cz, 725840835) vrh koulí 5kg/Dci/F Tábor 16.18
21.09.2017 Podzimní koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 7,26kg/M Bechyně 12.78
21.09.2017 Podzimní koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 16.09
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) vrh koulí 7,26kg/M/F Nová Včelnice 12.81
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) hod diskem 2kg/M/F Nová Včelnice 35.55
17.09.2017 3. kolo krajského přeboru družstev mužů,žen,mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice) skok vysoký/M/F Nová Včelnice 1.62
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) vrh koulí 6kg/J/F Pardubice 15.17
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) hod diskem 1,75kg/J/F 7 Pardubice 40.00
16.09.2017 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda Pardubice z.s.) hod oštěpem 800g/J/F 13 Pardubice 35.88
03.09.2017 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha, z.s.) vrh koulí 7,26kg/U23M 8 Praha - Eden 13.15
30.08.2017 Prázdninové vrhačské závody (TJ VS Tábor, z. s.) hod diskem 1,5kg/Dci Tábor 42.92
30.08.2017 Prázdninové vrhačské závody (TJ VS Tábor, z. s.) hod kladivem 5kg/Dci Tábor 29.20
30.08.2017 Prázdninové vrhačské závody (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 5kg/Dci Tábor 16.54
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci/F Písek 43.27
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Písek 16.14
26.08.2017 2. kolo družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F 4 Písek 39.61
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 5kg/Dci/F Pacov 16.03
20.08.2017 46.ročník ceny města Pacova hodu diskem a BANES mítink s memoriály (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,5kg/Dci/F Pacov 41.11
04.08.2017 Letní koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 17.35
04.08.2017 Letní koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 6kg/J Bechyně 15.17
25.07.2017 Velká cena Tábora - Memoriál Ing. Jana Pána (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Tábor 17.38
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Jablonec nad Nisou 17.60
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod diskem 1,5kg/Dci/F 5 Jablonec nad Nisou 46.33
21.06.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) vrh koulí 5kg/Dci Brno 17.31
21.06.2017 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) hod diskem 1,5kg/Dci Brno 42.18
16.06.2017 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko dorostenců a dorostenek vrh koulí 5kg/Dci 4 Miskolc 17.73
10.06.2017 KPD staršího žactva a přípravky (TJ VS Tábor, z. s.) vrh koulí 5kg/Dci/F MS Tábor 16.33
09.06.2017 Podvečerní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně a) vrh koulí 5kg/Dci Tábor 17.91
09.06.2017 Podvečerní vrhačské závody (Bechyňský atlet.klub Bechyně a) hod diskem 1,5kg/Dci Tábor 40.31
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F Písek 13.59
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 2kg/M/F Písek 38.05
04.06.2017 2.kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 800g/M/F Písek 40.15
02.06.2017 Veřejné koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 18.10
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 5kg/Dci/F České Budějovice 16.68
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 7,26kg/M/F České Budějovice 13.56
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) hod diskem 1,5kg/Dci/F České Budějovice 45.38
16.05.2017 Kontrolní koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 17.66
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok vysoký/M/F 2= Jindřichův Hradec 1.60
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 7,26kg/M/F Jindřichův Hradec 14.11
14.05.2017 1.kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a žákyň JČ kraje (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 800g/M/F Jindřichův Hradec 40.16
08.05.2017 2.květnové závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 16.29
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) vrh koulí 5kg/Dci/F Sušice 16.13
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) hod kladivem 5kg/Dci/F Sušice 30.34
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) hod oštěpem 700g/Dci/F 4 Sušice 42.42
01.05.2017 Prvomájové koulařské závody v Bechyni (Bechyňský atlet.klub Bechyně) vrh koulí 5kg/Dci Bechyně 15.42
19.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) vrh koulí 5kg/Dci/F 5 Ostrava 15.66
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) vrh koulí 5kg/Dci/F Praha - Stromovka 15.23
21.01.2017 Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Plzeňský krajský atletický svaz) vrh koulí 6kg/J/F Praha - Stromovka 12.95