Karta atleta

Export do excelu
  • Prudká Johana
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: SSK Vítkovice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Juniorky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.89 Ostrava - Vítkovice 27.5.2013
800 m 3:34.58 Ostrava 7.5.2013
60 m překážek 16.09 Ostrava 7.5.2013
pětiboj 0717 Ostrava 7.5.2013
vrhačský trojboj 1544 Uherské Hradiště 28.9.2015
vrhačský čtyřboj 1664 Olomouc 23.8.2017
hod břemenem 10kg 07.65 h Jablonec nad Nisou 9.1.2018
hod diskem 0,75kg 30.84 Uherské Hradiště 28.9.2015
hod diskem 1kg 33.91 Znojmo 9.6.2019
hod kladivem 3kg 27.46 Ostrava 10.5.2016
hod oštěpem 500g 35.02 Ostrava 10.5.2016
hod oštěpem 600g 33.04 Olomouc 5.5.2018
hod kriketovým míčkem 45.60 Třinec 20.9.2012
vrh koulí 2kg 10.37 Ostrava-Vítkovice 6.5.2014
vrh koulí 2kg 10.48 h Ostrava 14.12.2013
vrh koulí 3kg 11.84 Břeclav 21.5.2016
vrh koulí 3kg 11.98 h Otrokovice 9.2.2017
vrh koulí 4kg 11.09 Opava 13.8.2016
vrh koulí 4kg 10.66 h Olomouc 15.12.2018
skok daleký 3.60 Frýdek-Místek 1.5.2014
skok daleký 3.35 h Ostrava 14.12.2012
skok vysoký 1.18 Ostrava - Vítkovice 27.5.2013
skok vysoký 1.20 h Ostrava 12.2.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
hod břemenem 10kg 07.40 h Ostrava - Vítkovice 8.1.2019
hod diskem 1kg 33.91 Znojmo 9.6.2019
hod oštěpem 600g 29.57 Vyškov 18.5.2019
vrh koulí 4kg 10.25 Jihlava 22.6.2019
vrh koulí 4kg 10.38 h Ostrava - Vítkovice 12.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2017 Vánoční vrhačský mítink (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 5 Olomouc 10.71
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Dky 15 Praha - Eden 10.03
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) disk 1kg/Dky 8 Praha - Eden 27.68
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) oštěp 500g/Dky 13 Praha - Eden 27.85
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 10 Olomouc 10.28
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) disk 1kg/Dky 7 Olomouc 30.47
16.09.2017 Mistrovství Moravy a Slezska juniorských a dorostenecký družstev – 3. kolo (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky 8 Olomouc 31.03
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Ž/F Hodonín DNS
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 1kg/Ž/F 8 Hodonín 29.64
09.09.2017 Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě a ve Slezsku (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž/F 11 Hodonín 26.75
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž/F 11 Břeclav 08.47
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Ž/F 6 Břeclav 28.96
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Ž/F 6 Břeclav 25.45
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) koule 3kg/Dky Olomouc 10.22
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) disk 1kg/Dky Olomouc 29.43
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) kladivo 3kg/Dky Olomouc 23.74
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) oštěp 500g/Dky Olomouc 26.84
23.08.2017 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK Olomouc) vrh. čtyř/Dky Olomouc 1664
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) koule 3kg/Dky Opava 10.45
12.08.2017 Velká cena Sokola Opava (TJ Sokol Opava) oštěp 500g/Dky Opava 30.68
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 4kg/Ž/F 5 Břeclav 09.41
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Ž/F 5 Břeclav 29.28
02.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 600g/Ž/F 6 Břeclav 24.55
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky 11 Ostrava - Vítkovice 10.14
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) disk 1kg/Dky 4 Ostrava - Vítkovice 30.90
17.06.2017 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky Ostrava - Vítkovice NM
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) koule 4kg/Ž/F 9 Hodonín 09.52
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) disk 1kg/Ž/F 6 Hodonín 29.56
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Hodonín 28.70
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 8 Ostrava - Vítkovice 11.02
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) oštěp 500g/Dky/F 9 Ostrava - Vítkovice 31.66
20.05.2017 2.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK SSK Vítkovice) disk 1kg/Dky/F 4 Ostrava - Vítkovice 30.41
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) koule 4kg/Ž/F 5 Uherské Hradiště 09.89
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) disk 1kg/Ž/F Uherské Hradiště 30.62
13.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště) oštěp 600g/Ž/F 5 Uherské Hradiště 30.42
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 3kg/Dky 4 Břeclav 11.68
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) disk 1kg/Dky 7 Břeclav 28.63
06.05.2017 1.kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 500g/Dky 8 Břeclav 32.90
01.05.2017 Májový mítink (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) disk 1kg/Ž 6 Brno 30.76
01.05.2017 Májový mítink (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 500g/Dky Brno 32.61
06.04.2017 Velikonoční házení (Atletika Poruba z.s.) disk 1kg/Dky Ostrava NM
18.02.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 14 Ostrava 11.30
09.02.2017 METAL-PS mezinárodní atletický mítink mládeže a dospělých OTROKOVICE 2017 (TJ Jiskra Otrokovice) koule 3kg/Dky/F Otrokovice 11.98
08.02.2017 Athletics Indoor Ostrava II (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F Ostrava DNS
04.02.2017 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek koule 3kg/Dky/F 7 Ostrava 11.19
28.01.2017 Olomoucká hala – závody dorostu, juniorů a dospělých (AK Olomouc) koule 3kg/Dky 7 Olomouc 10.81
17.01.2017 Athletics Indoor Ostrava I (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F Ostrava 10.51
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) koule 3kg/Dky/F 5 Ostrava 10.92
07.01.2017 Přebor Moravskoslezského kraje mužů a žen (SSK Vítkovice) koule 4kg/Ž/F 9 Ostrava 09.17