Karta atleta

Export do excelu
  • Všetičková Kamila
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.99 Nýřany 30.08.2017
60 m 08.04 h Praha-Strahov 31.01.2015
100 m 12.49 Plzeň 04.06.2016
150 m 19.04 Stříbro 09.05.2018
150 m 19.80 h Praha 06.12.2014
200 m 25.25 Praha-Juliska 23.06.2018
200 m 26.28 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m 43.98 Stříbro 23.05.2015
300 m 44.01 h Praha-Stromovka 05.12.2015
400 m 60.63 Sušice 06.05.2017
středoškolský pohár 2305 Stříbro 12.09.2018
hod diskem 0,75kg 23.35 Plzeň 08.05.2015
hod kladivem 3kg 20.21 Plzeň 08.05.2015
vrh koulí 3kg 08.72 Nýřany 30.08.2017
vrh koulí 4kg 08.20 Stříbro 25.08.2019
skok daleký 4.19 Plzeň 27.08.2014
skok daleký 4.48 h Praha-Strahov 16.01.2016
skok vysoký 1.43 Stříbro 29.05.2013
skok vysoký 1.41 h Praha-Strahov 16.02.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.07 h Praha - Stromovka 19.01.2020
200 m 26.81 h Praha - Stromovka 19.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R2 2 Praha - Eden 12.97
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA 6 Praha - Eden 12.80
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 Praha - Eden DNF
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) strPohar/Dky Domažlice 1526
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Dky/B01 1 Domažlice 08.16
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 200 m/Dky/B01 1 Domažlice 26.83
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/FA 6 Kolín 12.95
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 6 Kolín 12.89
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 5 Kolín 26.43
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B1 2 Nýřany 07.99
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B1 2 Nýřany 19.26
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) koule 3kg/Dky/F Nýřany 08.72
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/Ž/R2 1 Vlašim 12.86
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.83
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/Ž/B1 3 Vlašim 26.50
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R2 1 Pacov 12.47
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA Pacov 12.55
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B1 1 Pacov 25.57
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R3 5 Jablonec nad Nisou 12.43
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R3 2 Jablonec nad Nisou 25.59
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R4 Jablonec nad Nisou
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/F 8 Jablonec nad Nisou 25.93
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m/Ž/R1 1 Sušice 12.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m/Ž/FA Sušice 12.60
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/Ž/B1 1 Sušice 25.91
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/B1 2 Stříbro 12.57
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B1 2 Stříbro 25.46
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 1 České Budějovice 12.56
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F České Budějovice 12.32
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 2 České Budějovice 25.48
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R2 1 Praha - Děkanka 12.82
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA Praha - Děkanka DNS
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 26.30
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Dky/B1 2 Sušice 25.65
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Dky/B1 3 Sušice 60.63