Karta atleta

Export do excelu
  • Kamila Všetičková
  • Narozen: 2000
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Mužík Roman
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.04 h Praha-Strahov 31.01.2015
60 m 07.99 Nýřany 30.08.2017
100 m 12.49 Plzeň 04.06.2016
150 m 19.80 h Praha 06.12.2014
150 m 19.04 Stříbro 09.05.2018
200 m 26.28 h Praha-Stromovka 21.02.2016
200 m 25.25 Praha-Juliska 24.06.2018
300 m 44.01 h Praha-Stromovka 05.12.2015
300 m 43.46 Nýřany 25.08.2020
400 m 60.63 Sušice 06.05.2017
800 m 2:43.8 Stříbro 29.06.2021
skok vysoký 1.43 Stříbro 29.05.2013
skok vysoký 1.41 h Praha-Strahov 16.02.2014
skok daleký 4.48 h Praha-Strahov 16.01.2016
skok daleký 4.78 Stříbro 24.06.2021
vrh koulí 3kg 08.72 Nýřany 30.08.2017
vrh koulí 4kg 08.20 Stříbro 25.08.2019
hod diskem 0,75kg 23.35 Plzeň 08.05.2015
hod diskem 1kg 22.30 Sušice 12.06.2021
hod kladivem 3kg 20.21 Plzeň 08.05.2015
hod oštěpem 600g 28.86 Sušice 22.08.2021
středoškolský pohár 2305 Stříbro 12.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.99 Nýřany 30.08.2017
100 m 12.55 Pacov 01.07.2017
150 m 19.26 Nýřany 30.08.2017
200 m 25.46 Stříbro 27.05.2017
400 m 60.63 Sušice 06.05.2017
vrh koulí 3kg 08.72 Nýřany 30.08.2017
středoškolský pohár 1526 Domažlice 27.09.2017

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/R2 2 Praha - Eden 12.97
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/FA 6 Praha - Eden 12.80
28.09.2017 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 200 m/Dky/B1 Praha - Eden DNF
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) středoškolský pohár/Dky Domažlice 1526
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 60 m/Dky/B01 1 Domažlice 08.16
27.09.2017 Středoškolský atletický pohár - krajské finále - Plzeňský kraj (Mgr. Jan Anderle, anderle@gymdom.cz, 776588686) 200 m/Dky/B01 1 Domažlice 26.83
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/FA 6 Kolín 12.95
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dky/R1 6 Kolín 12.89
17.09.2017 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dky/B1 5 Kolín 26.43
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Ž/B1 2 Nýřany 07.99
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Ž/B1 2 Nýřany 19.26
30.08.2017 Malá cena AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) vrh koulí 3kg/Dky/F Nýřany 08.72
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/Ž/R2 1 Vlašim 12.86
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 100 m/Ž/FA Vlašim 12.83
27.08.2017 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim, oddíl atletiky) 200 m/Ž/B1 3 Vlašim 26.50
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/R2 1 Pacov 12.47
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/Ž/FA Pacov 12.55
01.07.2017 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B1 1 Pacov 25.57
24.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 100 m/Dky/R3 5 Jablonec nad Nisou 12.43
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R3 2 Jablonec nad Nisou 25.59
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/R4 Jablonec nad Nisou
25.06.2017 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 200 m/Dky/F 8 Jablonec nad Nisou 25.93
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m/Ž/R1 1 Sušice 12.69
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 100 m/Ž/FA Sušice 12.60
03.06.2017 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice, z.s. , oddíl atleti) 200 m/Ž/B1 1 Sušice 25.91
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 100 m/Ž/B1 2 Stříbro 12.57
27.05.2017 Veřejné závody (TJ Baník Stříbro, spolek) 200 m/Ž/B1 2 Stříbro 25.46
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/R1 1 České Budějovice 12.56
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 100 m/Dky/F České Budějovice 12.32
20.05.2017 Mistrovství Jihočeského, Plzeňského a Karlovarského kraje v kategorii mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek /open/ (T. J. Sokol České Budějovice) 200 m/Dky/B1 2 České Budějovice 25.48
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R2 1 Praha - Děkanka 12.82
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA Praha - Děkanka DNS
14.05.2017 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Děkanka 26.30
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 200 m/Dky/B1 2 Sušice 25.65
06.05.2017 1. kolo OMD Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje – juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Sušice, z.s.) 400 m/Dky/B1 3 Sušice 60.63